İçeriğe Yönlendir

Focus 2 Ve Corolla

Sedat Oral

Recommended Posts

Sedat Oral
(düzenlendi)

focus 2 sedanın slalom testlerini ararken denk geldim videolar rusça ama yol tutuşta bağımsız süspansiyon farkı belli oluyor gibi

tarihinde Sedat Oral tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Test ne kadar güvenilir bilinmez ama slalomda Toyota fena tokat yemiş Ford'dan

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Necat Ertan

F 2,5 kasasının tasarımı çok hoşuma gidiyor. Hala eski aracım olan F 2,5 u kardeşimde gördükçe heyecanlanıyorum. Fiyatını hak eden bir araç.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Test ne kadar güvenilir bilinmez ama slalomda Toyota fena tokat yemiş Ford'dan

Nerde gördün bilemedim ama bana gayet aynı geldiler?

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Corolla arkasını fazla bırakıyor. Corolla hem düz slalomda hem de git-gelli slalomda arkasını fazla bıraktı. Hatta ikisinde bariz toparlayamadı. Focus ise gayet stabil.

ilk videoda bariz gözüküyor Sani

Ben saniyeyi kaçırdım galiba, rica etsem saniye linkini verebilir misiniz?

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

8:43, 8:48, 9:22 :) İnadını anlamadım Sani, laylon olsa hadi savunursun da :D

İnat yok abi, gerçekten göremedim.

İlk videoda mı bu süreler?

Sendeki kasadan corolla kullanıyorum arada.

Alışana kadar ciddi sıkıntı çektim yol tutuş ve frenajda. Jettaya yol tutuşu iyi değil diyorlardı ben öyle düşünmesem de, jettayla gaz kesmeden girdiğim kavşağa corollayla yavaşlayıp girince bile güven vermiyor.

Sen araba aldın mı? Konusu var mı? Ben görmedim mi? Alper Tunga oldi mi?

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

8:43, 8:48, 9:22 :) İnadını anlamadım Sani, laylon olsa hadi savunursun da :D

HEe, şimdi gördüm, tırtolla işte :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tahir İlter

HEe, şimdi gördüm, tırtolla işte :D

Nasıl kaçırdın Sani ya neyse bana sıra gelmeden görmüşsün.Auris ve corolla focus kullanıp ona geçenler için ciddi tehlike bana göre ayrıca corolla nın fren mesafesi cidden uzun ki ilk videoda o da var.

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Eskiden otohaber, otoşow dergilerinde böyle kuka koyar, 30-40 km hızla aralarından geçerler , yol tutuş iyi derlerdi, bizde okurduk. :)

Yorum bağlantısı
Güvenç Terzierol

focus hiç kullanmadım daha doğrusu kayda değer bir mesafe kullanmadım ama corolla ile 5000km'den fazla yol yaptım. uzun ve şehir içi. araç benim düşüncem uzun yol aracı. bagaj hacmi yeterli geliyordu genelde ve istanbul çanakkale arası çok sık gidip geldim ve en büyük eksiği motoru. 1.4 motor yetiyor ancak yokuşlarda tırt. Koru dağında ivmeli bir sürüş yapamıyorsunuz kesinliklefren mesafesini test etmem gereken durum olmadı Allaha şükür ama benim fark ettiğim yada alıştığım şey olduğundandır herhalde fiestada hafif bir titreşm hissediyorsunuz yani yaptığınız freni gayet hissediyorsunuz ama corolla öyle değildi.

focus yer bana göre alayını :) 1.6tdci 115 bg tek rakibi gulietta diyerek çok mu atarım bilmiyorum ama öyle hissediyorum. :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...