İçeriğe Yönlendir

Elektrikli Hidrolik Direksiyon Hatası.

Lokman Ceritlioğlu

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek

,Evet Lokman abi.. Yukarıdaki iletiye bakınca keşke servise gitseydin, Daha ucuza gelecekti. :D

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

emmi ne yaparız diye düşünüyorum :) zaten bir seneden beri ailecek mangal yakalım diyorduk, Servetin işleri bitmiyorki :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

emmi ne yaparız diye düşünüyorum :) zaten bir seneden beri ailecek mangal yakalım diyorduk, Servetin işleri bitmiyorki :)

Hımm.. desene 100 km yol göründü sana :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

her nevi direksiyon motoru kömürü değişimi yapılır :fiuw:

konumuz direksiyon mangal değil, o değiştiğin kömürlü motorulu direksiyon pompasını taktıktan sonra nasıl kalibre edecen biliyon mu :seytan::mangal:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

bugün yapılan kontrolde akü olduğu tespit edildi :) şimdi hangi akü alınmalı ve nerden?

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Tuzla'dan :mangal:

Mutlu alınacak, üzerindeki soğuk damgaya dikkat edilecek (imal tarihi ) ortalık bayat akü kaynıyor geçen kıştan kalma..

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
M.Fatih Yüce
(düzenlendi)

Benim akü 80 A.4-5 ay önce sorduğumda markaya göre 150-190 tl arasında fiyatları vardı. Senin araç Cvt olmadığından 80 a değildir. biraz daha hesaplıdır.

Orjinal için yanlış hatırlamıyorsam 330 yl demişti servis. Bende çüşş demiştim. Akü aküdür ne değişirki :)

tarihinde M.Fatih Yüce tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
M.Fatih Yüce
(düzenlendi)

Tuzla'dan :mangal:

Mutlu alınacak, üzerindeki soğuk damgaya dikkat edilecek (imal tarihi ) ortalık bayat akü kaynıyor geçen kıştan kalma..

Neden mutlu?

ortalama fiyatlarıda yazarsanız sevinirim arkadaşlar.

Mutlu 66 amper 149 tl, 80 a 183 tl güncel nette buldum. Piyasada bu civarlardadır

tarihinde M.Fatih Yüce tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

verdiğiniz bilgiler için teşekkürler, her akü, akü yuvasına tam olarak uyarmı? birde bu soruyu sorayım :)

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Neden mutlu?

Marka belirtebileceğim diğer akü firmaları atık kurşun kullanıp starter aküsü yapıyor. Mutlu ise atık kurşunu traksiyoner akülerde kullanıyor.

Mutlu bu konuda daha güvenilir

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Olcay Eyüboğlu

Benim araçta orjinal 60 AH akü vardı. Povver marka 72 AH sığmayacağından 66 AH takıldı. Fiyatı ise 205 tl . Eski aküyü 25'e saydılar. 180 tl bayıldık. Dediğinize göre biraz fazla vermişim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...