İçeriğe Yönlendir

3G Li Telefon Tavsiyesi

Nuri Güngör

Recommended Posts

Nuri Güngör

3g görüntülü görüsme yapabilecegim bir telefon ariyorum baslangic seviye bir telefon olabilir telden baglandigim icin forumda ayrintili inceleme yapamadim tesekkür ederim

Yorum bağlantısı
HTC ONE X...Tavsiye olunur...

One x sebeke uzerinden goruntulu gorusme yapiyor mu? Bildigim kadari ile sadece android yazilim kullanan markalarda Samsung ve Lg telefonlarda var bu ozellik.

Saygilarimla.

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Samsung galaxy W kullaniyorum, bugun esimde aldi. fiyat/performans olarak en iyi seceneklerden biri. Su siralar samsung turkiye garantili fiyati 700 TL.

Yorum bağlantısı
Nuri Güngör

isin asli kendime s3 ya da iphone alacagim esime de uygun bir telefon alayim diyorum nobetlerde vs goruntulu gorusme ile oglanla gorusebilelim fiyat olarak belli bir sinir yok 3G li en uygun kullanisli telefonu ariyorum gecenlerde bir teknoloji markete ugradik satici galaxy w onerdi ama cok bildigim bir cihaz olmadigindan almadim s2 alacaktik o da ellerinde kalmamis

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

isin asli kendime s3 ya da iphone alacagim esime de uygun bir telefon alayim diyorum nobetlerde vs goruntulu gorusme ile oglanla gorusebilelim fiyat olarak belli bir sinir yok 3G li en uygun kullanisli telefonu ariyorum gecenlerde bir teknoloji markete ugradik satici galaxy w onerdi ama cok bildigim bir cihaz olmadigindan almadim s2 alacaktik o da ellerinde kalmamis

Hocam kendinize s2 gibi android'li bir telefon alırsanız, eşinize de -tercihen önde kamerası olan- androidli başka bir telefon almanız halinde 3G'ye ihtiyacınız olmaz. Tango gibi bir programla işinizi görürsünüz. Özellikle wifi bağlantı üzerinden çok akıcı ve kaliteli görüntülü görüşme yapabilirsiniz. 3G görüntülü görüşme için ciddi 3G mobil internet kullanmanız gerekeceğinden maliyeti de yüksek olacaktır.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

3g görüntülü görüsme yapabilecegim bir telefon ariyorum baslangic seviye bir telefon olabilir

Samsung s5620'den ben çok memnunum..

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Hocam kendinize s2 gibi android'li bir telefon alırsanız, eşinize de -tercihen önde kamerası olan- androidli başka bir telefon almanız halinde 3G'ye ihtiyacınız olmaz. Tango gibi bir programla işinizi görürsünüz. Özellikle wifi bağlantı üzerinden çok akıcı ve kaliteli görüntülü görüşme yapabilirsiniz. 3G görüntülü görüşme için ciddi 3G mobil internet kullanmanız gerekeceğinden maliyeti de yüksek olacaktır.

Zafer doğru söylüyor

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Bu da isin mantikli olani. Ben deneme haricinde oprator ustunden 3g gorusme yapmadim. Ancak tango ile cok gorusmusumdur. Zaten bir kac mesaj ustte belirttigim gibi iki marka haric androidler sebeke uzerinden goruntulu gorusmeyi desteklemiyor.

Saygilarimla.

Yorum bağlantısı
Nuri Güngör

Zafercim peki wifi olmadan da bu tür telefonlarla tango programi üzerinden görüsme yapabiliyor muyuz mesela galaxy ace senin dedigin turde bir telefon mu son olarak da benim bildgim avea da pakete dahil dakikalari goruntulu konusma olarak da kullanabiliyoruz ek maliyet baska ne olur

Mehmet Abi senin dedigin telefon 3G yi destekliyor mu

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Zafercim peki wifi olmadan da bu tür telefonlarla tango programi üzerinden görüsme yapabiliyor muyuz mesela galaxy ace senin dedigin turde bir telefon mu son olarak da benim bildgim avea da pakete dahil dakikalari goruntulu konusma olarak da kullanabiliyoruz ek maliyet baska ne olur

Mehmet Abi senin dedigin telefon 3G yi destekliyor mu

Hocam wifi olmadan da çalışıyor tabi. Mobil internet ile kullanabiliyorsun ama senin kullanım amacını düşününce sınırsız ve yüksek kotalı internet paketlerine abone olman gerekli. Wi-fi imkanın yoksa başka çözüm de yok gerçi. Önde kamera olması kullanım kolaylığı açısından gerekli. Sadece arka kamerası olan tüm android telefonlara da tango programını kurup kullanabilirsiniz. Önde kameranın avantajı da belli zaten. Aynı anda hem görülüp, hem görebiliyoruz :)

Benim söylediklerim 3G üzerinden görüntülü görüşmeyi kapsamıyor. O konuda deneyimim yok. Ancak bence en uygunu android uygulamalar üzerinden mobil internet ile görüntülü görüşmek.

Sözünü ettiğimiz Tango.

Yorum bağlantısı
O.Yücel Çetin

Teşekkür ederim Osman birkaç gündür nete giremiyordum telefon güzel ancak 960 verdikten sonra 150 daha verip SII almak daha mantıklı sanki

S2 gerçekten çok güzel telefon, bence bir aya kadar biraz daha ucuzlar, almışken en iyisini alalım derseniz bence bir müddet bekleyin Hocam.

Yorum bağlantısı
Nuri Güngör

S2 gerçekten çok güzel telefon, bence bir aya kadar biraz daha ucuzlar, almışken en iyisini alalım derseniz bence bir müddet bekleyin Hocam.

Evet acelem yok zaten önce birilerine ıphone getirtmem lazım :)

Abi tango falan guzel ama,cihazin 3g cektigi yerde 30dk gorustum gecen 400kusur mb kota gitmis,3G cekmediginde ise kalitesi gidiyor.Hat uzerinden arandiginda bir nevi daha iyi oluyor en azindan internetin cekmedigi yerde ise yariyor.Ha goruntulu aramisin ha normal ayni fiyat zaten :)

Yani tango wifi varsa cok mantikli,yoksa ya interneti somuruyor yada kalitesiz oluyor.Ben olsam Samsung W dan assagi inmezdim.Eski symbian telefonlar bile goruntulu gorusme yapabilirken androidler samsung ve lg diainda neden yapamaz anlamiyorum.iPhoneda hat uzerinden arayamiyor.Ben Samsung W'dan assagisini almazdim...

Teşekkür ederim Mehmet benim aradığım cevap buydu benim tarifemde sesli ya da görüntülü arama aynı şekilde dakikadan düşüyor yani ben kendime ıphone alsam eşime de S II alsam tango harici zaten görüşemeyeceğiz doğru mudur peki ikisi de iphone olsa yine dakika hesabından görüşebilecek miyiz yoksa yine illaki intermet mi lazım olacak

Ben çok kullanıyorum :)

Bendeki cihaz nokianın mini n97 modeli....

Hakan Bey sizin cihaz da hat üzerinden mi görüşülüyor yoksa internet üzerinden mi

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Hocam alış veriş sitelerinde s3 1450- 1500 arasında bilginiz olsun.

Yorum bağlantısı
Nuri Güngör

Hocam alış veriş sitelerinde s3 1450- 1500 arasında bilginiz olsun.

Abi teşekkür ederim net üzerinden alışverişi pek sevmem ama hepsiburada vs olursa alabilirim

Iphone ve (Samsung ve Lg haric) android telefonlar hat uzerinden(dakikalarinizi kullanarak sebekeden) arama yapmaz

Hepsi internet uzerinden Goruntulu konusma yapar ancak internet paketi veya wifi lazim.Hattan interneti kullanirsan abi eger 3G cekiyorsa dehset veri aktarimi yapar,eger 3G cekmezse kalitesiz oluyor hemde cok.Wifide sorun yok.Ha nasil ise yarar,yurt disinda olur imternet uzerinden mesajlasilir,telefonla konusulur,goruntulu arama yapilir internetten uzerinden.Kendi ulkemizdeyken olmuskende normal hat uzerinden gorusme olsun derim ben :)

Anlaşıldı o zaman bizi 2 adet samsung paklar :) elveda iphone :D

Yorum bağlantısı

Hakan Bey sizin cihaz da hat üzerinden mi görüşülüyor yoksa internet üzerinden mi

Hat üzerinden...

Ayrıca,Şimdiye kadar ekstra bi ücret gelmedi...

Gps aracılığı ile görüşme yapıyor sanırım...

Faturamıda incelediğimde herhangi bi ücret alınmamış..

yaklaşık 3 4aydır kullanıyorum...

Turkcell.

Yorum bağlantısı
Nuri Güngör

Telefon işini bugün S 3 ve ace 2 alarak hallettik iphone iphone derken bir anda android ci olduk :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Telefon işini bugün S 3 ve ace 2 alarak hallettik iphone iphone derken bir anda android ci olduk :)

Hayırlı olsun Nuri, güle güle kullanın, her zaman hayırlı haberler verin birbirinize

Yorum bağlantısı
Nuri Güngör

Hayırlı olsun Nuri, güle güle kullanın, her zaman hayırlı haberler verin birbirinize

Teşekkür ederim Mahmut İnşallah hep öyle olur

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...