İçeriğe Yönlendir

Ezik Ve Çizikler Için Yorum Istiyorum.

Gökhan Çoşkun

Recommended Posts

Gökhan Çoşkun
(düzenlendi)

iyi geceler arkadaşlar.2006 Focus Ghia aracım var.üç parçada ufak vuruk ve çizikler var.aracı ucuza aldım bu yüzden onları önemsemedim yaptırırım diye.şimdi yaptırmak istiyorum fakat lokal boya kurtarırmı diye karar veremedim.aşağıdaki fotoğralara göre neler yapılır ve ortalama ne kadar fiyat çıkar.

Üstteki bölgede bi parmaklık içeri göçüklük var.ikinci sağ arka kapıdaki yerde ise saçda kopma yok ordaki siyahlık leke.yani saç parçalanmamış.

cwgsy.jpg

tarihinde Gökhan Çoşkun tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

Gökhan geçmiş olsun...

Aracın kaskolu ve mini onarım hakkına sahipsen,sana autoking'i şiddetle tavsiye ediyorum.buna benzer ezik benim aracımda da vardı,çok güzel yaptılar ve cebimden 5 kuruş para'da ödemedim.

Yorum bağlantısı
Ali Eren Alper

Arabanız metalik boya ise zaten bildiğim kadarıyla lokal boya olmaz. Kapıda çizik varsa tüm kapıyı boyayıp fırınlarlar.

Yorum bağlantısı

Arabanız metalik boya ise zaten bildiğim kadarıyla lokal boya olmaz. Kapıda çizik varsa tüm kapıyı boyayıp fırınlarlar.

Kapı'da çıtalar mevcut...o yüzden komple boyanmaz çıta'dan baz alınır,çıta yoksa evet komple boyanır.

Yorum bağlantısı
Abdurrahman Balaban

Mini onarımda kaskonun bozulmadığının teyidini almak lazım işlem yaptırmadan

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Çağlar bey e neden Çağlar Boyar diyorlar hala anlamış değilim :)

Yorum bağlantısı

Mini onarımda kaskonun bozulmadığının teyidini almak lazım işlem yaptırmadan

Aksi bir durum olursa zaten izlenicek yol değişiyor ve bunuda kafalarına göre yapamazlar.

Yorum bağlantısı
Abdurrahman Balaban

Aksi bir durum olursa zaten izlenicek yol değişiyor ve bunuda kafalarına göre yapamazlar.

Yapılan işlem tutarının mini onarım bedelini aştığı durumda, müşteriye bildirmeden onarım yapanlar vaki

Yorum bağlantısı

Yapılan işlem tutarının mini onarım bedelini aştığı durumda, müşteriye bildirmeden onarım yapanlar vaki

Bana hiç denk gelmedi,özellikle ikitelli autoking için konuşuyorum.olsa bile bana asla bu parayı ödetemezler,benim onayımı ve imzamı almışlarmı derim.

Yorum bağlantısı
Gökhan Çoşkun

cevaplar için çok teşşekkür ederim.ikitelli bana çok yakın oraları çok iyi bilirim.autoking e uğrarım bakayım neler diyecekler.

Amcam sefaköy gürdallar oto sanayide o bel altı boya yapıcaz 1-2milyar arası tutar dedi.en temizi öyle olur dedi çünkü.Ama oda kestirip attı gibime geldi.Bizim bakkalın abisi kaportacı Topkapıda oda 500tl yi bulur getir dedi fakat fiyatlar arasında uçuk fark var ondan sizede sordum.

Ufak cizik sorun değilde sağ alttaki derin göçük ve çamurluk sinirimi bozuyor oraları yaptırıcam inş.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...