İçeriğe Yönlendir

Bugün Aracınız İçin Ne Yaptınız?

Şahin Topaloğlu

Recommended Posts

Ali Cihangiroğlu

Yağmur yağdı, yağmurda efficient grip performance testi yaptım= manyak yol tutuş  :good1:

Yorum bağlantısı
Cengiz Koşak

Para, Can güvenliğinden önemli değildir.. KeReM MiNaZ ;)

Önce tedbir sonra mal mülk

Yorum bağlantısı

Yağmur yağdı, yağmurda efficient grip performance testi yaptım= manyak yol tutuş :good1:

Aynen abim. Bende as önce taktırdım. Yağmur çiliyor. Mükemmel fren ve yol tutuşu var. Ses kesildi. Kasis, çukur vs daha yumuşak geçiyor. Yakıta bakıcaz etkisi ne olacak diye..

Gönderilen Resim

Yorum bağlantısı
Nihat Palolu

Bugün İzmir Özel Ford Servisi Ustaeller'e bıraktım arabayı,

Triger seti, devirdaim ve v kayışı değişti.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Aynen abim. Bende as önce taktırdım. Yağmur çiliyor. Mükemmel fren ve yol tutuşu var. Ses kesildi. Kasis, çukur vs daha yumuşak geçiyor. Yakıta bakıcaz etkisi ne olacak diye..

Hadi hayırlı olsun :)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Lastikler hayırlı olsun mevsimi açıldı değişimlerin :)

:biggrin:  bizde hiç kapanmadıki  :p

Yorum bağlantısı
Mehmet Ali Karakaya

Ertan abinin sökersek iz kalır diye sökmediği "bilmem ne tuning" yazısını bagaj kapağından söktüm :biggrin:

Gazyağı ile yapışkan izlerini sildim, süper oldu :nazar:

Yorum bağlantısı

4 lastik sök/ tak, sibop değişimi, balans ayarı+ hediye nitrojen basımı= 90 TL..

Yorum bağlantısı
Serkan Karadağ
(düzenlendi)

Hayırlı olsun Kerem. Avatar da çok sert bakmışsın. 

tarihinde Serkan KARADAĞ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

Hayırlı olsun Kerem. Avatar da çok sert bakmışsın. 

8 numaralı, Deli Kadir bakışım  ;)  :D  Sağolasın Serkan..

Yorum bağlantısı
Mehmet Polat

4 lastik sök/ tak, sibop değişimi, balans ayarı+ hediye nitrojen basımı= 90 TL..

Hayırlı olsun, fiyat yüksek olmamış mı biraz? Ben aynı işlemleri + stepne lastik hediyesi ile 40 TL ye hallettim...

Yorum bağlantısı

Hayırlı olsun, fiyat yüksek olmamış mı biraz? Ben aynı işlemleri + stepne lastik hediyesi ile 40 TL ye hallettim...

+Stepne lastik (jantlamı?) dahil o fiyata bu işlemler imkansız gibi. 4 eski lastik janttan ayrıldı, jantların sibopları yenilendi, yeni lastikler jantlara takıldı, nitrojen basıldı. Ayrı makinada lastikler tek tek balans oldu. Sonra aracın üzerine takıldı, farklı bir makina ile araç üzerinde birdaha balans yapıldı. Normalde 120 tuttu. tanıdık diye 90 verdim. Tüm işlemler bilmemne odası onaylı fiyat tarifeli duvarda yazıyordu. (+ stepne havası kontrol edildi, onada balans kontrolü yapıldı)

Sizin işlemlerde bu şekildemi 40 TL.. Eğer öyleyse çok iyiymiş..

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

+Stepne lastik (jantlamı?) dahil o fiyata bu işlemler imkansız gibi. 4 eski lastik janttan ayrıldı, jantların sibopları yenilendi, yeni lastikler jantlara takıldı, nitrojen basıldı. Ayrı makinada lastikler tek tek balans oldu. Sonra aracın üzerine takıldı, farklı bir makina ile araç üzerinde birdaha balans yapıldı. Normalde 120 tuttu. tanıdık diye 90 verdim. Tüm işlemler bilmemne odası onaylı fiyat tarifeli duvarda yazıyordu. (+ stepne havası kontrol edildi, onada balans kontrolü yapıldı)

bizim arkadaşlarda kışlıkları çıkardı, değişim + sibop + balans 40TL.

Yorum bağlantısı

Ozaman bizim burda fiyatlar yüksek. Sadece 4 lastik balans işlemi 40 lira burada.. Sibop değişimi lastik başına 8 lira. Nitrojen 20 lira, sök/tak lastik başı 20 lira (janttan ayırma) Gibi gibi..

Yorum bağlantısı

Ozaman bizim burda fiyatlar yüksek. Sadece 4 lastik balans işlemi 40 lira burada.. Sibop değişimi lastik başına 8 lira. Nitrojen 20 lira, sök/tak lastik başı 20 lira (janttan ayırma) Gibi gibi..

Demek sizin orada hayat ştandardı baya yüksek. Etin kilosu da 50 liraydı taman? ;)

Yorum bağlantısı
Cengiz Koşak

Adana da güvenilir balans 20tl tok sak herseyi kontrol edilsin lastik degissin 30tl at yoluna devam et nitrojen havalarda isin icinde bana 90tl cok uçuk bi fiyat olarak geldi..
Yorum bağlantısı
Mehmet Polat

Kışlıklar araç üzerinden ve jantlardan söküldü, yazlıklar aynı jantlara takıldı, tüm siboplar yenilendi, balansları yapıldı ve araca takıldı. Yazlık lastiklerden biri kullanılamaz durumda olduğundan stepne yazlık takımlarla aynı olduğundan dördüncü lastik yapıldı stepneye de lastikcim tarafından eski bir lastik takıldı. Tüm bunlar için ödediğim para 40 TL. Ankara'da fiyatlar bu düzeyde zaten...

Yorum bağlantısı

Demek sizin orada hayat ştandardı baya yüksek. Etin kilosu da 50 liraydı taman? ;)

Gitti 1 kg 800 gr et parası desene abicim  :D

Kışlıklar araç üzerinden ve jantlardan söküldü, yazlıklar aynı jantlara takıldı, tüm siboplar yenilendi, balansları yapıldı ve araca takıldı. Yazlık lastiklerden biri kullanılamaz durumda olduğundan stepne yazlık takımlarla aynı olduğundan dördüncü lastik yapıldı stepneye de lastikcim tarafından eski bir lastik takıldı. Tüm bunlar için ödediğim para 40 TL. Ankara'da fiyatlar bu düzeyde zaten...

Bana uygun iş varmı oralarda  :biggrin: Burada gerçekten fiyatlar yüksek ozaman. Biz alışmışız demekki. At gözlüğünü takmışız, çıkartamıyoruz.  :good1:

Yorum bağlantısı
Mehmet Polat

Bana uygun iş varmı oralarda  :biggrin: Burada gerçekten fiyatlar yüksek ozaman. Biz alışmışız demekki. At gözlüğünü takmışız, çıkartamıyoruz.  :good1:

İstanbul bir çok konuda Ankara'dan pahalı bir şehir. Nimeti de külfeti de çok. Biz Ankara'dan sen de İstanbul'dan vazgeçemezsin gibi geliyor bana... :biggrin:

Yorum bağlantısı

İstanbul bir çok konuda Ankara'dan pahalı bir şehir. Nimeti de külfeti de çok. Biz Ankara'dan sen de İstanbul'dan vazgeçemezsin gibi geliyor bana... :biggrin:

İstanbul değil Örtmenim, Tekirdağ/ Çorlu. Ama İstanbul u aratmıyor emin ol..

Yorum bağlantısı
Misafir
Bu konu kapalıdır.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...