İçeriğe Yönlendir

Yatak Tavsiyesi

Mahmut Yıldız

Recommended Posts

Tahir İlter

Benim yataktan almışsın, çok doğru tercih.

Seninle fikir alışverişi yapmıştık zaten abi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Benim yataktan almışsın, çok doğru tercih.

Seninle fikir alışverişi yapmıştık zaten abi
Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

http://www.sunsayatak.com/

Abimin tavsiyesi ile almıştım. Memnun kalınca birkaç arkadaşıma da tavsiye etmiştim. Hepsi çok memnun Kesinlikle bakmanızı öneririm. Piyasada bilinen markalardan çok daha uygun fiyatlı ama kalitesi yüksek.mağazada pazarlıkla fiyat düşüyorlar.

Yorum bağlantısı
Tamer Terzi
(düzenlendi)

http://www.sunsayatak.com/

Abimin tavsiyesi ile almıştım. Memnun kalınca birkaç arkadaşıma da tavsiye etmiştim. Hepsi çok memnun Kesinlikle bakmanızı öneririm. Piyasada bilinen markalardan çok daha uygun fiyatlı ama kalitesi yüksek.mağazada pazarlıkla fiyat düşüyorlar.

uzun süredir İşbir lateks kardelen yatak kullanıyorum, son derece rahat, konforlu ve kullanışlı.

geçen sene çocuklar içinde lateks yatak arayışında, sünsayatak markasını öğrendim ve çocuklar için aldık, gayet memnunuz.

( Ancak latalı baza alacaksanız kesinlikle sünsa almayın. işbirin latalı bazası çok daha iyi)

düzeltme: mesajdan sonra sünsanın sitesinden yatak fiyatlarına bakınca 1 senede fiyatların katlandığını gördüm, bana fiyatları abartılı geldi.

tarihinde Tamer Terzi tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mert Ender

Alalı 2 gün oldu. 150X200, Yataş Cool Action. Hayli rahat. Yaylar bağımsız. Tavsiye ederim. Şu anda kampanya var ve fiyat 1.200 TL civarında.

Yorum bağlantısı
Mehmet Eren

OZakJn.jpg

Mattrest Milky Visco Yatak 150X200 hepsi burada.com dan aldım. Fiyatı 470

Ne sert ne çok yumuşak. Fiyatına göre iyi-rahat. Vücudun şeklini alıyor şimdilik ağrı vs yapmıyor. Daha yumuşak olmasını isterdim.

Fakat fiyatına göre gayet ideal bir yatak. Dinlendiriyor. 

http://www.hepsibura...EAKMONMLKY11620

Yorum bağlantısı
  • 5 yıl sonra...
Alperen Dernek

Uzun zamandır yatak araştırması yaparak kendime göre en ideal yatağı belirledim arkadaşlar. İstikbal'in en iyi yatağı hangisi diye çok araştırdım.

En sonunda İstikbal Detox yatak modeline karar kıldım.

İstikbal mağazasına giderek bizzat tecrübe ettim. Yatak alacaklara bir faydam olsun diye özellikle yazıyorum.

Ben de netten araştırırken insanların yatak yorumlarına dikkat ederek satın aldım. 

Aşağıdaki linkten faydalandım sizlere de öneriyorum. Selamlar.

Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
Alperen Dernek yazdı:

Uzun zamandır yatak araştırması yaparak kendime göre en ideal yatağı belirledim arkadaşlar. İstikbal'in en iyi yatağı hangisi diye çok araştırdım.

İstikbal mağazasına giderek bizzat tecrübe ettim. Yatak alacaklara bir faydam olsun diye özellikle yazıyorum.

Ben de netten araştırırken insanların yatak yorumlarına dikkat ederek satın aldım. 

Yün yatak öneririm. Bir de böyle SEO olmaz, yol yakınken bırak bu işleri. ;) 

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk
(düzenlendi)
Engin Karadayan yazdı:

Sünsa firması visco yatakları isbirden alıyor. Bilginize ! Fiyatları daha makul.

Bize ve tanıdıklara hep sünsa dan yatak aldırıyorum. Fiyat/performansları iyi . 

tarihinde Erhan Doruk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Alperen Dernek yazdı:

Teşekkürler Ahmet Bey. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...