İçeriğe Yönlendir

17" Için Kışlık Lastik Önerileri

Caner ŞAHİN

Recommended Posts

Caner ŞAHİN

Arkadaşlar selam yaklaşan kış benim için bir takım problemleri beraberinde getiriyor. bu konuda sizin de fikirlerinizi almak isterim. 2011 model ford focus kullanıyorum 17" jant ve lastik var ama sivas şartlarında kış ağır geçtiği için lastiği değiştirmeliyim. 17" janta kar lastiği faydalı olur mu bir diğer problemde arabamda spor helezon yay var yani inik araba karları yoldan ben mi temizlerim acaba yoksa kurtarır mı bilemiyorum. Şimdi sizce kendi jantıma kışlık lastik mi alsam, arabaya 16" veya 15" jant + lastik mi alsam+ yoksa jant lastik helezon yay mı alsam yoksa sadece yay ve kendi jantıma lastik mi alsam. amma soru oldu beaaa kafamı karıştırdığı kadar da var haniii hadi bakalım sizce ne yapiiiim tecrübelerini esirgemeyecek olan dostlara şimdiden selam olsun...

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Deniz

Önce forumda yazı yazarken karakteri ve büyüklüğünü değiştirmiyoruz birde ilk tanışma konusu açıyoruz :)

Sorunuza gelince eğer atmadıysanız 15 sac jantlarınıza Continental veya Goodyear kışlık alın ve yine hala duruyorsa orjinal yaylarınızı taktirabilirsiniz onu siz karar verirsiniz ama bence 17 jantlarınızı kışlık alıpta kullanmayın.

Yorum bağlantısı
Caner ŞAHİN

Orjinal yaylarım durmuyor ne yazık ki Acaba bulabilir miyim çıkma orjinal aslında orjinal çelik jant ve orjinal yay verene helezon yay ve 17" çelik jant verebilirim konuyu burdan da duyurmuş olayım

Yorum bağlantısı
Caner ŞAHİN

hmm evet haklısınız araştırdım fiyatlar yüksek daha masraf yapamam çıkma bir tane uyduruyum ben yay da artık benimkileri veririm orjinal alırım bi yerden olur biter

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Deniz

Orjinal yaylarım durmuyor ne yazık ki Acaba bulabilir miyim çıkma orjinal aslında orjinal çelik jant ve orjinal yay verene helezon yay ve 17" çelik jant verebilirim konuyu burdan da duyurmuş olayım

Yayların markası ne? Jantların resmini ekler misiniz? Lastiklerin markası durumu ne. Ben talip olabilirim

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Caner ŞAHİN

oğuzhan bey yayların markasını bilmiyorum arabayı aldığımda böyleydi çağlar bey araç focus 2.5 bu arada 4 tane 15" jant ve 195.65.15 lastik altım yol tutuşunda sorun yok ama baktım sol arka hafif eğri duruyor I gibi değil / gibi sanki zemin de düz kapakta acep sorun ne yeni problemim bu hayırlı uğurlu olsun :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...