İçeriğe Yönlendir

S-Max 'A Deri Döşeme

Murat Ersel Çevik

Recommended Posts

Murat Ersel Çevik

Orjinal çıkma yarı deri koltuklarından bul ya da elleme derim

:shok:

Ahah nerede var Türkiye de

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Bayram da kısmetse oradayım. Bakarım ama sanmam.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Murat Ersel Çevik
Murat Abi ne yaptın deri işini?

Şimdilik askıda.

Yorum bağlantısı
Halis Parlak

Ben ARTCAR dan haftaya cuma gününe randevu aldım. Navigasyonu sattım hemen randevu aldım.Benim ufaklıklardan dolayı yapacak kişi tamamen suni deri daha iyi olur dedi.Ben suni deri+alcantara için kumaş seçimi yaptım ama kararımı vermedim.Resimdekine benzer renkler seçtim.

B4B8F9CE3053466BB82BED2C4D52E20C.jpg

8708076800CB4A2A9B515CCF98E35718.jpg

AB19E9A0D8A64F01ABF827FD70889DA5.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Gayet güzel görünüyor Halis abi.

Fiyat olarak ne kadar verdiler.

Yorum bağlantısı
Halis Parlak

halis abi açık biraz sıkıntı olmasın :D :D :D

Aracın içi bej malum.Resimler tiguane ait bu kadar açık değil zaten.Sen şimdiki halini görsen çok berbat temizletiyorum 250 TL ye yakın veriyorum 3 ay sonra aynısı bir daha oluyor.Şu an yine temizlik yaptırmam lazım en azından 250 TL karım olur bu deri işini yaptırırsam.

Çocukları arka tarafta zaptetmemiz çok zor meyve suyu,danino vss döküyorlar,ayak basıyorlar vss :D Aracı 5 yıl kullanmayı düşünüyorum.

Gayet güzel görünüyor Halis abi.

Fiyat olarak ne kadar verdiler.

Sami, tamamen suni bej deri: 900 TL

Suni bej deri+Alcantara: 1100 TL

Benim A sütunlarında da sigara yanığı benzeri lekeler var onu da firma sahibi halledecek kumaşlarını değiştirecek.

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Halis hocam fiyat nefis sen yaptir yaptırdığın yerin telefonunu bana da ver.

Ama ben sıkıntı.

Yorum bağlantısı
Halis Parlak

Ama ben sıkıntı.

Tabiki de,ilk mesajlarda yazdığım gibi ARTCAR ı bu konuda herkes tavsiye eder lakin fiyatları biraz fazla.Senin arabanın içini bilmem de benimki felaket durumda,uzun zamandır bu sorunu çözmeye çalışıyorum.Resim eklerim buraya.

Yorum bağlantısı
Emin Önal

Halis hocam aynı sıkıntıları yaşamamak için komple deri derim ben..

Prömiyyum araba böyle olur bir teyp satıyorsun parasına komple deri kaplatıyorsun :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

Aracın içi bej malum.Resimler tiguane ait bu kadar açık değil zaten.Sen şimdiki halini görsen çok berbat temizletiyorum 250 TL ye yakın veriyorum 3 ay sonra aynısı bir daha oluyor.Şu an yine temizlik yaptırmam lazım en azından 250 TL karım olur bu deri işini yaptırırsam.

Çocukları arka tarafta zaptetmemiz çok zor meyve suyu,danino vss döküyorlar,ayak basıyorlar vss :D Aracı 5 yıl kullanmayı düşünüyorum.

Sami, tamamen suni bej deri: 900 TL

Suni bej deri+Alcantara: 1100 TL

Benim A sütunlarında da sigara yanığı benzeri lekeler var onu da firma sahibi halledecek kumaşlarını değiştirecek.

halis abi leke tutmayanları var diye biliyorum ama :D ufaklık olunca işler değişiyo :D :D aslında biraz daha koyu daha güzel olur derim :D :D

Yorum bağlantısı
Uğur Gül

Tam deri koltuk iyi değil bence :D.Yazın oturamıyorsun kışında aynı sorun var :D

Yorum bağlantısı
Halis Parlak

Prömiyyum araba böyle olur bir teyp satıyorsun parasına komple deri kaplatıyorsun :D

Hiç sorma emin ya :) Umumun kanaati çocuklar yüzünden komple suni deri diyorlar.Kış ve yaz durumuna gelince araç hemen ısınıp soğuyor diyor umum ;)

Kısmetse maksimum 5 sene binmeyi düşünüyorum.Benimkiler biri 1 yaşında diğeri 3 her türlü koltuk canavarlıkları devam eder :good1:

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Alcantra bizim mondeodaki ile aynı kalite ise :i-ih: :i-ih: :i-ih:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Halis Parlak

Alcantra bizim mondeodaki ile aynı kalite ise :i-ih: :i-ih: :i-ih:

Orjinal alcantraya gücüm yetmedi.Ucuzunu yaşanabilecek sıkıntılar sebebiyle ben yaptırmadım.Tamamını alman suni bej deri yaptırdım kapılarla birlikte.Akşam aldım tam inceleyemedim.Yarın foto eklerim.

Aynen dediğin gibi yaptım Emin.Öyle kardeşim hatta 200 TL de cebime kaldı :)

Ama ben sıkıntı.

Yarın kısmetse fotoğrafları koyacağım.

Art Car çok iyidir ama ben sizin verdiğiniz sitedeki işçiliği de beğendim öyle kötü saçma sapan dikişler yok. Art Car biraz pahalıdır ama çok iyidir

Akşam aldığım için inceleyemedim artık yarına kalacak.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Halis Parlak

Mehmet,alcantradan gelen tavsiyeler üzerine vazgeçtim.İyisini yaptırmak bütçeme uymazdı.Ucuzu da verimli olmaz dediler.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Özcan

Güzel olmuş.Güle güle kullan Halis hocam.... :bravo: :bravo: :bravo:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Halis Parlak

Güzel işçilik,güle güle kullan hocam.

Eyvallah hemşom.

Güzel olmuş.Güle güle kullan Halis hocam.... :bravo: :bravo: :bravo:

Teşekkürler Mustafa Hocam.

Güle güle kullanın hocam cok güzel olmuş. :good1:

Sağolasın Ümit.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...