İçeriğe Yönlendir

S-Max 'A Deri Döşeme

Murat Ersel Çevik

Recommended Posts

Murat Ersel Çevik
(düzenlendi)

Sevgili dostlarım S-Max önümüzdeki günlerde dış görünümünü düzeltmek adına estetik cerraha teslim olup biraz Ajdasal düzenleme yapacak. :D

Yaklaşık 10 - 15 gün arasında tedavi görecek olması beni içi içinde birşeyler yapmam gerektiği fikrine itti.

Özellikle sürücü koltuğunda tam ortada duran sigara deliği buna da estetik cerrahi adına birşeyler yapmam gerektiği fikrini ortaya çıkardı.

Sonuç araba kaporta boya da olduğu süreci değerlendirip yarı deri döşeme yaparak hem koltuk görünümünü yenilemek hem de hem de arabaya daha asil bir hava katmak niyetindeyim. Yaptıran arkadaşların tavsiyesi ile aşağıda linkini verdiğim yere ulaştım. Bildiğiniz işçiliği ve malzeme kalitesi yüksek ama duygusalı uygun yerler varsa tavsiyelerinize de açığım.

Fikirlerinizi ve düşüncelerinizi bekliyorum. :unsure2:

http://www.otoderi.com/

tarihinde Murat Ersel Çevik tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Halis Parlak

Ben de bej deri düşünüyorum bütçeyi toparladığım zaman.Bej koltuklar çabuk kirleniyor heleki iki tane de afacan olunca sıkıntı büyüyor.Isıtma sistemi düşünmediğim için kışın soğuk yazın da sıcak olup beni rahatsız etmesi düşündürüyor.

3-4 ayda bir koltukları temizletmektense bir kez yapıp ömürlük kullanmak daha iyi gibi.

Benim bildiğim bu konudaki en iyilerden biri de Art Car.Buna da bir bak istersen abi.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Vay Halis Hocam epeydir görüşemiyoruz.

Benim düşüncem yanlar deri ortalar kumaş Alcantra döşeme.

Isıtma benimde listemde olan bir şey değil.

Art Car a da bakayım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oğuzhan Deniz

Art Car çok iyidir ama ben sizin verdiğiniz sitedeki işçiliği de beğendim öyle kötü saçma sapan dikişler yok. Art Car biraz pahalıdır ama çok iyidir

Yorum bağlantısı
Halis Parlak

Vay Halis Hocam epeydir görüşemiyoruz.

Benim düşüncem yanlar deri ortalar kumaş Alcantra döşeme.

Isıtma benimde listemde olan bir şey değil.

Art Car a da bakayım.

Evet abi görüşemiyoruz dünya işleriyle uğraşmaktan. :) Ancak düzene giriyoruz okulda.Düşüncen bence de çok iyi.Ben ileride düşünüyorum.Sen bu konuda bize önderlik edersin artık :)

Okulun spor salonunun zemini yakın zamanda değişecek,değiştikten sonra bir organizasyon yaparız artık.Spora bayağı ara verdik :fiuw:

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

:i-ih: :i-ih: :i-ih: :i-ih: :i-ih: :i-ih: :i-ih: :i-ih: :i-ih:

Senin baya canın yanmış abi bu döşemeden.Çok mu kötü aracın içi?

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Senin baya canın yanmış abi bu döşemeden.Çok mu kötü aracın içi?

:yes: :yes: :yes:

Bana göre. Biraz param olsa komple değiştireceğim :(

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Altuniç deri işinde uzmandır. Daha önce iki arkadaşıma orada yaptırdık. İşçilik harika.

Yorum bağlantısı
Halis Parlak

Alcantaranın temizliği nasıl oluyor birşey döküldüğü zaman iz kalıyor mu?Mevve suyu,kola vs..

Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Mersin'de olsaydın sana çok kıyak bir işçilik yaptırırdım ama mesafe çok uzak kardeş, bir Antep'li ustam var akıllara zarar. Nasip artık ama yaptıracağın işlemlerin de harika olacağı ve CMax'i uçuracağı garanti. Şimdiden hayırlı olsun..

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Sorun ne hocam ?

Alcantra kumaşın en üst katman bir süre sonra kendini bırakıyor. Yani kabarma oluyor. Arka koltuklarda dikişlerden yırtılma başladı.

Mersin'de olsaydın sana çok kıyak bir işçilik yaptırırdım ama mesafe çok uzak kardeş, bir Antep'li ustam var akıllara zarar. Nasip artık ama yaptıracağın işlemlerin de harika olacağı ve CMax'i uçuracağı garanti. Şimdiden hayırlı olsun..

Abi bir kumaş bulsam bir hafta sonu yanına uğrardım :(

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

murat abi tam deri döşeme sakın yaptırma yazın sıcaktan kışı soğuktan binezsin araca. yarı deri her zaman güzeldir yakışır senin tanka hem sen alışıksın tabi yarı deri döşemenin tadına

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy

Deri koltukta ısıtma candır , kışın klimadan bile ekonomi sağlar . Motor soğukken koltuk ısıtmaları çok işime yarıyor :D Sabahları açıyorum serinde süper oluyor :D

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Deri koltukta ısıtma candır , kışın klimadan bile ekonomi sağlar . Motor soğukken koltuk ısıtmaları çok işime yarıyor :D Sabahları açıyorum serinde süper oluyor :D

Toto rahata ersin diyorsun :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Soğuk deriye oturmak kadar fenası yok kışın.Kesinlikle ısıtma olmalı deri koltuklarda.Yazın sıcak olsa hadi neyse bir nebze idare ediyor değerli ama soğuk tahammülü düşük :D:p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Art car, iyidir. Vakti zamanında direksiyonu kaplatmıştık. İşçilikleri çok çok güzel biraz fiyat olarak piyasadan pahalı ama işçilik ve malzeme kalitesi olarak tavsite ederim. Murat abi, yarı deri döşeme'den şaşma derim. Yoksa yaz kış tam deri döşeme de çok sorun yaşarsın. Alacantra iyidir.

Eğer tam deri döşeme olacaksa en azından ısıtma kesin olmalı, soğutma keyfe keder olabilir.

Yorum bağlantısı
Osman Tekindemir

murat abi kolay gelsin. yeni epa için modifiye çalışmalar başlamış. allah kolaylık versin....

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Art car, iyidir. Vakti zamanında direksiyonu kaplatmıştık. İşçilikleri çok çok güzel biraz fiyat olarak piyasadan pahalı ama işçilik ve malzeme kalitesi olarak tavsite ederim. Murat abi, yarı deri döşeme'den şaşma derim. Yoksa yaz kış tam deri döşeme de çok sorun yaşarsın. Alacantra iyidir.

Eğer tam deri döşeme olacaksa en azından ısıtma kesin olmalı, soğutma keyfe keder olabilir.

Zaten tam deri aklımdan geçen bir işlem değil.

Toto önemli.

Ne yanmalı ne üşümeli :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...