İçeriğe Yönlendir

Yeni Citroen C4 Kullanan Var Mı ?

Mehmet Demirci

Recommended Posts

Mehmet Demirci

Aslında tercih edermisiniz bilmiyorum, bütçenize göre tam donanımlı bir clio 4 alınabiliyor. Hatta 40 bin civarı olması lazım en dolu vers. biraz ops. ile çok iyi bir seçim daha olabilir. Tabi B sınıfı demezzseniz.

O zaman alınmış alınmıştır hayırlısı olsun. ;) Darısı biz arabasızların başına diyelim. Çok iyi bir fiyatla en ideal seçimi yapmışsınız modele takılmayın genelde aman aman değişiklik olmaz.

Saol kardeşim , Allah sana daha güzelini versin inşallah .

Yorum bağlantısı
  • 6 ay sonra...
Selçuk Keleş

Arkadaşa bir tane aldık. Ford ayrı uçuyor, VW zaten uçuyor, Opel'in performansı zayıf vs vs. Çevremizde yaptığımız soruşturmada kullananlar çok memnundu. Umarım ileriki yaşlarında da memnun kalırlar :) Confort + Plus + 92 HP 1.6 HDI ve düz vites. 47.500 TL. ESP almak istediğimizde sadece otomatik versiyonuyla geldiğini öğrendik dolayısıyla ESP'den vazgeçmek zorunda kaldık.

Yorum bağlantısı
Fatih Kasa

hayırlı olsun..

1.6 dizel güzeldir, sizi üzmez, az yakar,

Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu

Hayırlı olsun, motor anlamında gayet iyidir ben 90 bg lik motoru focusda kullanmıştım hiç üzmez iyi kaçar.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Arkadaşa bir tane aldık. Ford ayrı uçuyor, VW zaten uçuyor, Opel'in performansı zayıf vs vs. Çevremizde yaptığımız soruşturmada kullananlar çok memnundu. Umarım ileriki yaşlarında da memnun kalırlar :) Confort + Plus+ HDI ve düz vites. 47.500 TL. ESP almak istediğimizde sadece otomatik versiyonuyla geldiğini öğrendik dolayısıyla ESP'den vazgeçmek zorunda kaldık.

Hayırlı olsun arkadaşa.

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

Abi hayırlı olsun kaç ps aldınız ?

Sağolun.

1.6 HDI 92 HP. Zaten çok fazla seçim hakkınız olmuyor, genelde beyaz renk vs vs. Exclusive paketinin koltuk döşemeleri çok güzeldi.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Hayırlı olsun, alınmış alınmıştır, konuyu geç gördüm müdahale edemedim, artık hayırlı olsun demekten başka çare yok, inşallah keyifle binersiniz...

40000 tl. iyi para, bütçede azıcık tolerans olsaydı, mesela 45 bincik liraya pazarlıksız yeni skoda octavia (kıyas bile kabul etmez), 42 bincik liraya ise 1.2 tsi yeni leon vardı mesela, tabii dizel tercih edilecekse iş değişirdi....

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

Hayırlı olsun, motor anlamında gayet iyidir ben 90 bg lik motoru focusda kullanmıştım hiç üzmez iyi kaçar.

Hakan, senin araç 1.3 dizel miydi ? Genelde hantallığından şikayet ediyorlar, senin yorumun ne ?

Hayırlı olsun, alınmış alınmıştır, konuyu geç gördüm müdahale edemedim, artık hayırlı olsun demekten başka çare yok, inşallah keyifle binersiniz...

40000 tl. iyi para, bütçede azıcık tolerans olsaydı, mesela 45 bincik liraya pazarlıksız yeni skoda octavia (kıyas bile kabul etmez), 42 bincik liraya ise 1.2 tsi yeni leon vardı mesela, tabii dizel tercih edilecekse iş değişirdi....

Benzinlilerde tüketim halen pek düşmüş değil. Dizel olsun istedik. Leon'un içi sarmadı. Skoda istemedi arkadaş. Sen müdahele etsen araba alamazdık beğenmiyosun ki hiç bir aracı :)

kaskosu ne kadar öğrenin.

Kaskosu çok yüksek. İnanamadım. 2.300 TL. !

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Hakan, senin araç 1.3 dizel miydi ? Genelde hantallığından şikayet ediyorlar, senin yorumun ne ?

Benzinlilerde tüketim halen pek düşmüş değil. Dizel olsun istedik. Leon'un içi sarmadı. Skoda istemedi arkadaş. Sen müdahele etsen araba alamazdık beğenmiyosun ki hiç bir aracı :)

:D Skoda yı beğeniyorum ya, tabii dizel olması işi değiştirir, 2. el olarak bakarsan 2 side zayıf, ama araba olarak Oktavya kıyas götürmezdi bence, neyse zevkler ve para konusu tartışılmaz, hayırlı olur inşallah :)

Yorum bağlantısı
Ali Elöver

Hayırlı olsun, içi dışı şık bir araba, o paraya da bedava sıfır dizel.

:D Skoda yı beğeniyorum ya, tabii dizel olması işi değiştirir, 2. el olarak bakarsan 2 side zayıf, ama araba olarak Oktavya kıyas götürmezdi bence, neyse zevkler ve para konusu tartışılmaz, hayırlı olur inşallah :)

Aaaa çok haklısın Sn Ali Bey kardeşim, araba mı Sıkoda, Sitroyen Peco, araba dediğin Fiesta olacak en 68 bg'liğinden. Almanın hası Fiesta

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Aaaa çok haklısın Sn Ali Bey kardeşim, araba mı Sıkoda, Sitroyen Peco, araba dediğin Fiesta olacak en 68 bg'liğinden. Almanın hası Fiesta

Skoda araba tabii, ben aksinimi söylemişim acaba? peco sitroen se tırt, hem yine aynı şeyi yaptın, fiesta süper dedimmi ben haaa :D

Yorum bağlantısı
Ali Elöver

Skoda araba tabii, ben aksinimi söylemişim acaba? peco sitroen se tırt, hem yine aynı şeyi yaptın, fiesta süper dedimmi ben haaa :D

Skoda VW, demek ki sonunda sende VW hayranı oldum, ee doğru yolu herkes bir gün bulacak tabiki.

Senin Fiesta süper, android muhteşem kahrol apple bozuk opel fiat vs diye yazmana gerek yok artık, resmini gördüğümde alakasız bir iletinde mesela ördeklerin sosyal hayatını anlatıyorsan bile önce bu sabit replik geliyor aklıma sonra mesajını okuyorum :D

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

:D

Skoda= Vw nin bir tık ötesinde olan araç yalnız :D ayrıca vw a kötüdür demedim, hep aynı tasarım sıktı dedim ve hala haklıyım.

Andro süper, ios tırt buda bilimsel gerçek, üzgünüm :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Demirci

Arkadaşa bir tane aldık. Ford ayrı uçuyor, VW zaten uçuyor, Opel'in performansı zayıf vs vs. Çevremizde yaptığımız soruşturmada kullananlar çok memnundu. Umarım ileriki yaşlarında da memnun kalırlar :) Confort + Plus + 92 HP 1.6 HDI ve düz vites. 47.500 TL. ESP almak istediğimizde sadece otomatik versiyonuyla geldiğini öğrendik dolayısıyla ESP'den vazgeçmek zorunda kaldık.

Fiyat güzelmiş abi . Arkadaşınız güle güle kullansın . Gerçekten keyfli bir araç . Fiyatda bayağı cazipmiş . Donanım çok güzel .

Fiyat güzelmiş abi . Arkadaşınız güle güle kullansın . Gerçekten keyfli bir araç . Fiyatda bayağı cazipmiş . Donanım çok güzel .

Yakıtı ne zaman aldığımı unutuyorum yahu . :good1:

Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu
(düzenlendi)

Hayır, Focus dizel 1.6 idi , zaten focusda 1.3 motor yok.

tarihinde Hakan Gürsu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

Hayır, Focus dizel 1.6 idi , zaten focusda 1.3 motor yok.

Şu anki aracın Astra J görüyorum, onu sormuştum.

ESP isterseniz 47 istiyorlar. Ford tüm araçları tekno paket gönderiyormuş. ESP'ye gerek görmüyorlarmış o nedenle zaten yok, ama ekstra sony teyp paketini zorunlu olarak alıyorsunuz.

Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu

Şu anki aracın Astra J görüyorum, onu sormuştum.

ESP isterseniz 47 istiyorlar. Ford tüm araçları tekno paket gönderiyormuş. ESP'ye gerek görmüyorlarmış o nedenle zaten yok, ama ekstra sony teyp paketini zorunlu olarak alıyorsunuz.

Anladım, su an kullandığım astra 1.6 benzinli

Yorum bağlantısı
Uğraş Özyurt

Hangi arabada esp ye gerek görmüyorlarmış merak ettim. Almanya da,yollar bizden kötü diyemi :tongue: esp siz araba satamıyorlar,en boş arabada bile hangi marka olursa olsun esp var :yes: kısacası satış danışmanlarının repliklerine hastayım, arabayı satmak için söylediklerini videoya çekip nete koymak lazım, çok yazık :i-ih:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

avrupa birliği ne girmek istemeyenler parmak kaldırsın. bu bir regülasyon meselesi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

avrupa birliği ne girmek istemeyenler parmak kaldırsın. bu bir regülasyon meselesi.

Hocam, yanlış konu galiba?

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

yok doğru. esp meselesi devletin dayatması ile mecbur. hava yastığı gibi. şimdi hava yastığı bizde mecbur ama esp değil. üretici ne yapsın ki? avrupa birliğinde ise geçerli olana göre satmak zorunda.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

yok doğru. esp meselesi devletin dayatması ile mecbur. hava yastığı gibi. şimdi hava yastığı bizde mecbur ama esp değil. üretici ne yapsın ki? avrupa birliğinde ise geçerli olana göre satmak zorunda.

Şu yazdıklarınızı biraz daha bizim seviyemize göre yazsanız hocam. Vallahi sınavlarda böyleyseniz, öğrenciler için yandı gülüm keten helva :)

Muhtemelen 100bin şey düşünüp 1-2 şey yazıyorsunuz, vallahi zorlanıyoruz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Türkiye gibi gelişmekte olan ülkelere dayatma istemeyenleri soruyor hoca galiba :D Y Sani soruyu anlamak da puan getiriyor :D

Yorum bağlantısı
  • 2 yıl sonra...
Bekir Diri

Kullanmadığım araba neredeyse kalmamıştır ama Fransız arabalarına laf atanlara gelsin : 

Ford focus , mazda 3 , volvo s40 , 308  vs.. birkaç araç daha var şimdi isimleri aklıma gelmedi ama hepsinin 1.6 dizel motoru citroen,hepsine citroen motor veriyor  :D birebir aynı motor,citroen c4 le aynı . İyi bir ustaya sorarsanız o size söyler ...

Hele günümüzde artık kötü araba yok,piyasa kızıştı,hepsi birbirinden güzel...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...