İçeriğe Yönlendir

Kaput Koruma Folyosu. . .

Ali Ozan Yurtsever

Recommended Posts

Ali Ozan Yurtsever

Merhabalar;

fiesta için bursa da ön kaput koruma folyosu(saydam) yaptırabileceğim bir yer var mı(kaputun tamamı değil ) ve fiyat hakkında bilgisi olan paylaşabilirse çok sevinirim. . .

Yorum bağlantısı
Ferdi Güler

Aslında bende yaptırmayı düşünüyordum. Kaput koruma folyosu yaptırmanın artısı-eksisi nedir?

Yorum bağlantısı
Ali Eren Alper

Çok faydalı bir şey olduğunu söyleyebilirim. 3M, Sonax hepsi yapar. Ben arabamı alınca ilk işim kaput filmi olmuştu. Şu ana kadar çok faydasını gördüm kaç defa taş eziğinden boya kalkmasından kurtardı ben bile bilmiyorum.

Yorum bağlantısı
Mutlu Kanter

MERHABALAR;

fiesta için bursa da ön kaput koruma folyosu(saydam) yaptırabileceğim bir yer var mı(kaputun tamamı değil ) ve fiyat hakkında bilgisi olan paylaşabilirse çok sevinirim. . .

ben iki ay önc eyaptırdım 120 tl ye

Yorum bağlantısı
Rıdvan Ergün

Geçen gün öndeki araca çamurluğu sürttüm. İndim baktım. Çok kötü görünüyordu. Boya mahvolmuştu. Kaporta buruşmuş gibiydi. Sonra dikkatle bakınca bir de ne göreyim. Çamurluktaki film tabakası sıyrılmış, ama alttaki Kaporta ve boyayı da korumuş. Buruşmuş gibi duran o filmmiş. Filmi söktüm, hiç bir şey kalmadı :)

Zaten daha önce de bir sürü taş atığından boyayı kurtarmıştı. Ben çok memnunum.

Ankara'da 3M ürünlerini uygulayan Ender Beyi tavsiye edebilirim. Detaylı temizlik, cam filmi ve boya korumada da kendisinden memnun kalmıştım.

Tel: 0532 4044828

Yorum bağlantısı
Ali Ozan Yurtsever

ben iki ay önc eyaptırdım 120 tl ye

nerede yaptırdığınızı öğrenebilir miyim? memnun musunuz, tavsi eder misiniz? ayrıca yenişehirden gideceğim ona göre tarif ederseniz sevinirim :)

Yorum bağlantısı
Onur Durmaz

Eğer yaptıracaksanız kesinlikle işi bilen ehil bir yerde yaptırın çünkü piyasada çok fazla dandik ürün var ve çok kısa süre içerisinde solma yaparak iğrenç bir görüntü oluşturabiliyor.

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Ali Ozan Yurtsever

bursa sönmez koç bayi servisinden randevumu aldım perşembe günü 50 cm lik koruma filmi yaptıracağım. dışarıdan aksesuarcılara sordum 130 tl ile 150 tl arası fiyat verdiler. servise sordum 150 tl fiyat verince orada yaptırmaya karar verdim.

Yorum bağlantısı
Uğur Çimen

150 tl fiyat cok iyi bence.ben ızmir arkasta sordum.3m malzeme ve tam kaput koruma 600tl fiyat verdiler ve bu kampanyali fiyatmis.

Yorum bağlantısı
Guest Feti Ercan

Geçen gün öndeki araca çamurluğu sürttüm. İndim baktım. Çok kötü görünüyordu. Boya mahvolmuştu. Kaporta buruşmuş gibiydi. Sonra dikkatle bakınca bir de ne göreyim. Çamurluktaki film tabakası sıyrılmış, ama alttaki Kaporta ve boyayı da korumuş. Buruşmuş gibi duran o filmmiş. Filmi söktüm, hiç bir şey kalmadı :)

Zaten daha önce de bir sürü taş atığından boyayı kurtarmıştı. Ben çok memnunum.

Ankara'da 3M ürünlerini uygulayan Ender Beyi tavsiye edebilirim. Detaylı temizlik, cam filmi ve boya korumada da kendisinden memnun kalmıştım.

Tel: 0532 4044828

tamponada mı çekmişler bende düşünüyorum malum araç siyah olunca

Yorum bağlantısı
Rıdvan Ergün

tamponada mı çekmişler bende düşünüyorum malum araç siyah olunca

Ön tamponun tamamına, çamurluklara ve kaputa (60 cm) yaptırmıştım.

Yorum bağlantısı
Yalçın Yurdakul

60 cm'lik kaput filmi var aracımda. Bayiden çıkarmadan taktırmıştım filmi ve çok memnunum. Şimdi yenilemeyi düşünüyorum, servis 300 Auto King 335 tl istedi.

Folyo da şık olmuş!

Yorum bağlantısı
Ali Ozan Yurtsever

bursada sönmez koç bayisinin hemen yanında aqua oto yıkama ve koruma servisi var bayi anlaşmalı çalışıyorlar, ford servisinin tüm boya koruma v.s işlemlerini yapıyorlar. 50 cm lik yaptırdım ben yanılmıyorsam yakın zamanda fotoğraf eklemeye çalışayım 150 tl. kaputun tamamına 250 tl ye yaparız dediler. 3 yıl garanti verdiler. 3 yıl içinde aşınma yıpranma zedelenme solma v.s olursa değişim yaparız dediler.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...