İçeriğe Yönlendir

Rabbim Kimseye Evlat Acısı Vermesin :(

Mehmet Kaya

Recommended Posts

Hikmet Demirtaş

Allah, ölenlere rahmet, kalanlara da sabır versin. Bu haberi TV de görmüştüm. Çok acı bir şey, buna benzer bir kaza da eşimin kuzenin başına geldi. Bu da Tv de vardı yaklaşık, 3-4 hafta kadar önce Bursa' da Aras kargo sahiplerinden 25 yaşlarında 2 ortak, yağışlı bir hava da park etmiş bir kamyonun altına giriyorlar, bizim kuzenin emniyet kemeri taklılı değilmiş, ortağının takılı olduğu için o şimdi hayatta . Bizim kuzen 10 gün kadar yoğun bakımda uyutuldu ve hasthane mikrobuna yakanlandı ateşini de düşüremediler ve 2 haftta kadar önce de toprağa verdik. Allah bütün rahmet eylesin, mekanı cennet olsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Allah, ölenlere rahmet, kalanlara da sabır versin. Bu haberi TV de görmüştüm. Çok acı bir şey, buna benzer bir kaza da eşimin kuzenin başına geldi. Bu da Tv de vardı yaklaşık, 3-4 hafta kadar önce Bursa' da Aras kargo sahiplerinden 25 yaşlarında 2 ortak, yağışlı bir hava da park etmiş bir kamyonun altına giriyorlar, bizim kuzenin emniyet kemeri taklılı değilmiş, ortağının takılı olduğu için o şimdi hayatta . Bizim kuzen 10 gün kadar yoğun bakımda uyutuldu ve hasthane mikrobuna yakanlandı ateşini de düşüremediler ve 2 haftta kadar önce de toprağa verdik. Allah bütün rahmet eylesin, mekanı cennet olsun.

Sizinde başınız sağolsun abi.

Ben 13 yaşında 3 yaşdaki amcamın oğlunu kaybettik

18 yaşında çocukluk arkadaşım kazada feci şekilde can verdi. Aynı sene bir arkadaşım intihar etti.

22 yaşında baba tarafında en büyük abimiz(Benim bir büyüğüm) intihar etti.

2 yıl önce bir arkadaşım kanserden hayatını kaybetti (40 yaşında) ve forumdan İlker abim bunların hepsinin acısı ağırdı. Ama bu bambaşka abi. Çocuk olunca olayın yaşanma şekli ve çocuk bizim sevdiğimiz canlarımız olunca ve kendi çocuğum aklıma geliyor hep ve bunun acısı daha ağır oldu.

Rabbim sevdiklerimizin acısını göstermesin.

Yorum bağlantısı
Cengiz Aratemur
(düzenlendi)

Başınız sağolsun,Mehmet hocam....

Allah,sabır versin,dayanılması çok zor bir acı..

Allah, kimseye evlet acısı vermesin...

tarihinde Cengiz Aratemur tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Buğrak Gözel

Allah rahmet eylesin.Geride kalanlara büyük sabır versin...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...