İçeriğe Yönlendir

Eskişehir'De Aksesuarcı

Borga Tansel

Recommended Posts

Borga Tansel
(düzenlendi)

Geçtiğimiz aylarda Ebaydan kapı eşiği aldım benim araç için. Aracı yeni alınca elime şimdi Eskişehir'de bunları yaptırmam lazım. Eskişehir'de de tanıdığım yok ve vesile ile bu işi iyi yapacak birilerini arıyorum. Malum bu kapı eşiklerini ısıtmalı falan bir işlemi var. Özellikle Eskişehir'li forumdaşlarımın yardımlarını bekliyorum.. Şimdiden teşekkürler.. :flowers:

tarihinde Borga Tansel tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mustafa Çayır

Borga nasıl bişey aldın? yapacak adam buluruz ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

+26000

El birliği ile çözeriz Borga, ancak benim bildiğim bu eşikler çift taraflı bant ile yapıştırılmıyor mu ? Biraz da silikonla canavar gibi olur. ;)

Yorum bağlantısı
Borga Tansel
(düzenlendi)

+26000

El birliği ile çözeriz Borga, ancak benim bildiğim bu eşikler çift taraflı bant ile yapıştırılmıyor mu ? Biraz da silikonla canavar gibi olur. ;)

Valla en temizi linkini bulup yazayım buraya daha temiz olacak :)

Ahanda linki :

http://www.ebay.com/itm/Stainless-Steel-Door-Sill-Scuff-Plate-Fit-Ford-Focus-2012-2013-/251117723271?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&hash=item3a77c85e87

tarihinde Borga Tansel tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Misafir

Valla en temizi linkini bulup yazayım buraya daha temiz olacak :)

Ahanda linki :

http://www.ebay.com/...=item3a77c85e87

Borga bunun için ısıtmaya filan hiç gerek yok, sağlam 3m çift taraflı bant + silikonla taş gibi olur. Benim elimden pek işçilik gelmez, ama Mustafa bunların canına okur jilet gibi yapar uygular. ;)

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Borga bunun için ısıtmaya filan hiç gerek yok, sağlam 3m çift taraflı bant + silikonla taş gibi olur. Benim elimden pek işçilik gelmez, ama Mustafa bunların canına okur jilet gibi yapar uygular. ;)

+1 hatta üzerinde de gelebilir

Yorum bağlantısı
Borga Tansel

+1 hatta üzerinde de gelebilir

Ne bilek gardaş işte cahıl olmaya dursun insan :biggrin:

Mustafa'yı foruma bekliyoruz o zaman :)

Yorum bağlantısı
Mustafa Çayır

ahanda geldim. bunun altında bant vardır. öyle silikona filan gerek yok. sadece göz ayarı kafi ;) sıkıntı yok. yapıştırırız ;)

Yorum bağlantısı
Borga Tansel

Mustafa o zaman araşalım önümüzdeki bir hafta sonu halledelim eğer müsait olursan. Uyarmı sana? Ayrıca az önce baktım kutunun üstünde ısıl işlem falan bahsediyor bişeylerden. :unsure2:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...