İçeriğe Yönlendir

Kalorifer Sıcaklık Ayarı Boşa Dönüyor

Mehmet Pişkindemir

Recommended Posts

Mehmet Pişkindemir
(düzenlendi)

Arkadaşlar kalorifer sıcak soğuk olan çevirici boşa dönüyor sanırım soğukta kalmış ve soğuk üflüyor bunu nerde yaptıra bilirim ve neden böyle olmuş olabilir.

tarihinde Mehmet Özyürek tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mustafa Çayır
(düzenlendi)

düğme boşa dönüyo olabilir.

not: kaliofer değil, kalorifer olacak. ayrıca lütfen Türkçe karakterler ve noktalama işaretleri kullanalım.

tarihinde Mustafa Çayır tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Mehmet Bey, Buraya mesaj yazarken, kitap yazıyormuş gibi yada gazeteye köşe yazısı yazıyormuş gibi yazmalı, o denli özen göstermelisiniz.

Bunu kabul ediyorsanız, yukarıdaki mesajı ben düzelteyim ve devam edin, kabul etmiyorsanız, üyeliğinizi şimdi sonlandıralım ve hiç bir birimizle yüz göz olmayalım.

Yorum bağlantısı
Mehmet Pişkindemir

kusura bakmayın daha dikkatli olacam

evet mustafa arkadaşım boşa dönüyor kime göstermeliyim bilgilendire bilirmisiniz beni

Yorum bağlantısı
Oktay Şenoğlu

Kusura bakmayın daha dikkatli olacağım.

Evet Mustafa arkadaşım, boşa dönüyor. Kime göstermeliyim? Bilgilendireilir misiniz beni?

Kusura bakmayın daha dikkatli olacağım.

Evet Mustafa arkadaşım, boşa dönüyor. Kime göstermeliyim? Bilgilendireilir misiniz beni?

Evet Mustafa arkadaşım, boşa dönüyor. Kime göstermeliyim? Bilgilendirebilir misiniz beni?

insanoğlu hata yapabiliyor demek ki.

evet mustafa arkadaşım boşa dönüyor kime göstermeliyim bilgilendire bilirmisiniz beni

Arkadaşım herhangi bir oto elektrikçi sorunu çöze bilir. Muhtemelen düğme değişir yada düğme ile ayırıcı arasındaki halatta problem vardır.

Yorum bağlantısı
Mustafa Çayır

Herhangi bi klimacıya yada Ford özel servislerine yada yetkili servislerinden birine gösterirseniz size yardımcı olacaklardır. ayrı illerde ikamet ettiğimizden dolayı size belirli bir yer belirtemem. kolay gelsin

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Bu imla uyarı işini yanlış anlıyorsunuz arkadaşlar. Bilmediği için yanlış yazmak var, bildiği halde önemsemediği için yanlış yazmak var. EVET yazmak var "e w et" yazmak var. Bizim derdimiz bildiği halde yanlış yazmakta ısrar edenle, V yerine W, K yerine Q kullananla.

insanoğlu hata yapabiliyor demek ki.

İşimiz bilmeden hata yapanla değil Oktay Bey. Siz de aradaki tek eksik harfi bulmuşsunuz kutlarım. Moderatörü avladınız.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Büyük ihtimalle halat koptu yada makaradan çıktı..Daha önce focus 1 de kalorifer yön düğmesinde başıma gelmişti..Aynı mantık olması lazım..Eğer durum bu yöndeyse tamir ile uğraşmayın,ummadığınız zamanda sorun yine nüksedebilir.En güzeli parça alıp değiştirmek..

Yorum bağlantısı
İbrahim Şafak

Herhangi bi klimacıya yada Ford özel servislerine yada yetkili servislerinden birine gösterirseniz size yardımcı olacaklardır. ayrı illerde ikamet ettiğimizden dolayı size belirli bir yer belirtemem. kolay gelsin

Herhangi bi klimacıya ya da Ford özel servislerine ya da yetkili servislerinden birine gösterirseniz size yardımcı olacaklardır. Ayrı illerde ikamet ettiğimizden dolayı size belirli bir yer belirtemem.Kolay gelsin.

Torpido kapağını öne doğru yatırdıkdan sonra kafanı uzat sola doğru bak.Orada mavi ve kırmızı kablolar göreceksin.Aşağıya doğru giden o kablolar yerinden çıktığı için sıcak soğuk değişimi yapamıyorsun.Kolay gelsin.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...