İçeriğe Yönlendir

Patinaj Önleyici Sprey ?

Süleyman Can Şahin

Recommended Posts

Tahir İlter

Daha önce konuşuldu sanırım. Pek işe yaramıyor diye hatırlıyorum.

Yorum bağlantısı
Süleyman Can Şahin

Daha önce konuşuldu sanırım. Pek işe yaramıyor diye hatırlıyorum.

Forumda arattım ama bulamadım .

Yorum bağlantısı
Abdurrahman Balaban

Bu sprey lastiğe sıkılıyor anladığım kadarıyle..İşe yaraması için lastiğe sıkıca yapışmalı .Diyelim işe yaradı sonrasında çirkin bir görüntü oluşturursa lastikten nasıl sökülür

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Gereksiz bir ürün bence. 10 km menzili varmış.

Velev ki ise yaradı 10 km de bir yeniden mı sıkılacak.

Yorum bağlantısı
Süleyman Can Şahin

Abi diyelim ki çıkmam gereken çok dik 100m bir yokuş var burda işe yararmı?

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Forumda arattım ama bulamadım .

Konu içinde geçti başlık olarak değil.Sonuç itibari ile benim düşüncem yalıtım olarak kullanılan köpükten çok farlı olmadığı yani bence tonlarca aracı patinaj gibi lastikleri bile zorlayan durumda işe yaramadan dağılacağı ama fiyatı çok düşük illa denemek isterseniz alın.

Yorum bağlantısı

Günlük kullanılıyor galiba,lastikten sökülmeside sıvı ile ne kadar maruza kalması ile alakalı sanırım.ben mesela lastiklere silikon sprey sıkıyorum canlı parlaklık versin diye,hiç ıslanmasın 1 aydan fazla parlak kalıyor lastikler.ama yağmurlu havalarda en fazla 1 hafta dayanıyor,bunun gibi birşey olmalı.

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Alsan da güvenme. Kıs lastiğinden şaşmam.

Ha o da patinaja kapılırsa o zaman denenebilir.

Ama ise yarayacaginı sananmam.

Yorum bağlantısı
Süleyman Can Şahin

Kış lastiklerini taktırdım abi :) Ama bu siteden bir alışveriş yaparsam bundanda alacam bir tane bi deneyelim .

Alsan da güvenme. Kıs lastiğinden şaşmam.

Ha o da patinaja kapılırsa o zaman denenebilir.

Ama ise yarayacaginı sananmam.

Yorum bağlantısı
Ruhan Sorgun

Kış lastiklerini taktırdım abi :) Ama bu siteden bir alışveriş yaparsam bundanda alacam bir tane bi deneyelim .

biraz erken değil mi? ben daha takmadım. havalar en düşük 17 lerde geziyor, 7 dereceyi bekleseydin. boşuna yeme lastikleri. kış lastiği iyi havada daha çok biter...

Yorum bağlantısı
Süleyman Can Şahin

biraz erken değil mi? ben daha takmadım. havalar en düşük 17 lerde geziyor, 7 dereceyi bekleseydin. boşuna yeme lastikleri. kış lastiği iyi havada daha çok biter...

Hocam vizelerim başladı tokata gideceğim 15gün sonra döneceğim için yaylaya(perşembe yaylası) kar yağabilir ondan biraz erken taktırdım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ruhan Sorgun

Hocam vizelerim başladı tokata gideceğim 15gün sonra döneceğim için yaylaya(perşembe yaylası) kar yağabilir ondan biraz erken taktırdım.

o zaman başka tabi, güle güle kullan...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Abi Drag yarışları için düşünecek olursak yararlı bir ürün olacağını düşünüyorum

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...