İçeriğe Yönlendir

Tüm Ford Modellerinde Fiyat Indirimi! 2012

Doğu Kemik

Recommended Posts

Doğu Kemik
(düzenlendi)

Focus 3 düşünenler için bugün aldığım bir haber; fiyatlarda %7 oranında indirim yapılmış.

Focus 3 dizel titanium: 58.200 TL

Focus 3 diael titanium x paket: 64.000 TL

tarihinde Doğu Kemik tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Eren Alper

Tamam güzel araba, hoş araba, dayanıklı ama focusa 60.000 verilmez...

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Doğu Kemik

Büyük ihtimal diğer modellerde de indirim var. Cevap bekliyorum bakalım ne diyecekler :)

Yorum bağlantısı
Doğu Kemik

Son bilgiler. Tüm Ford modeller için geçerliymiş. (Forum yönetimi başlığı tüm Ford modelleri olarak değiştirebilir)

750 TL takas desteği+%2 indirim

Not: Focus için yazmış olduğum fiyatlar doğrudur.

Yorum bağlantısı

Fuarda A serisi mercedes vardı motoru reno ve mercedes karışımı 66.000 bin'den başlıyordu fiyatları,oldukça da güzeldi.bu rakamlara alternatifler bir hayli fazla var.

Yorum bağlantısı
Doğu Kemik

Son bilgiler. Tüm Ford modeller için geçerliymiş. (Forum yönetimi başlığı tüm Ford modelleri olarak değiştirebilir)

750 TL takas desteği+%2 indirim

Not: Focus için yazmış olduğum fiyatlar doğrudur.

Bir de 24 ay %0 faiz muhabbeti devam etmekteymiş

Fuarda A serisi mercedes vardı motoru reno ve mercedes karışımı 66.000 bin'den başlıyordu fiyatları,oldukça da güzeldi.bu rakamlara alternatifler bir hayli fazla var.

Maalesef A serisinin en boşu için verilen fiyat o eşdeğeri bir araç vw ford ile eş donanıma getirince (konfigüratörden) yaklaşık 20.000 TL fark çıkıyor. Keşke o fiyata Mercedes alabilsek

Bir de 24 ay %0 faiz muhabbeti devam etmekteymiş

Maalesef A serisinin en boşu için verilen fiyat o eşdeğeri bir araç vw ford ile eş donanıma getirince (konfigüratörden) yaklaşık 20.000 TL fark çıkıyor. Keşke o fiyata Mercedes alabilsek

http://www.otoclubturkiye.com/forum/topic/236163-yeni-mercedes-a180-testi/page__st__100

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Orda haklısınız.

Ben mesela bu rakamı verdikten sonra gider golf alırım.zevk işi yani.

tarihinde Hakan Erken tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Ben 1 aydan fazla süredir bekliyordum indirim olacağını ve heryerde söylüyordum araç alınacak zaman değil diye... Görünen köy kılavuz istemiyor ki halada pahalı...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

bu ara yeni liste fiyatından araba alcam desem otosanda araba var mı ? Önemli bir nokta da o.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

daha hiç para verip sıfır araba almak nasip olmadı ama özel sipariş dışında parayı şimdi verip arabayı bilmem kaç ay sonra al olayı bana ters. Bana kalsa parayı verdim mi geçici plaka ile bayiden arabamı alır çıkarım :p

Yorum bağlantısı
Tuğrul Ersoy

55 bin olması lazım titanium dizelin yoksa 3 bin tl için kimse focus almaz 61 e golf tdi higline alır herkes, ford artık kendini vw ile bir tutmayı bırakmalı olmadı kimse yapamadı ki ford yapsın.

Yorum bağlantısı
Doğu Kemik
(düzenlendi)

55 bin olması lazım titanium dizelin yoksa 3 bin tl için kimse focus almaz 61 e golf tdi higline alır herkes, ford artık kendini vw ile bir tutmayı bırakmalı olmadı kimse yapamadı ki ford yapsın.

VW nin üstün tarafı nedir?

Yorum bağlantısı
Mahmut Sayar

Smart paket ile (bu da sadece Sony demek) yine 60 bini buluyor ki ben de biraz fazla diye düşünenlerdenim. Merak ediyorum 2013, 2014 bize hangi rakamları gösterecek, 70-80.?

Yorum bağlantısı
Doğu Kemik
(düzenlendi)

Doğuş faktörü :D

:D

Smart paket ile (bu da sadece Sony demek) yine 60 bini buluyor ki ben de biraz fazla diye düşünenlerdenim. Merak ediyorum 2013, 2014 bize hangi rakamları gösterecek, 70-80.?

Size sonuna kadar katılıyorum. Genel kanıdır ki fiyatlar bu seviyelerde giderse C segmenti araç almak artık bizim gibi insanlar için hayal olacak. Bu segmentteki bir araç markası ne olursa olsun bu fiyatlarda kesinlikle olmamalı.

Yorum bağlantısı
Tuğrul Ersoy
(düzenlendi)

VW nin üstün tarafı nedir?

vw değil golfün üstün tarafları hb sınıfına adını veren model olması, kemik müşteri kitlesi, 2.eli, gençler arasında popüler olması, motor şanzıman kombinasyonlarının mükemmel olması bana göre üstün yanları, vw nin forda üstün yanıysa çağlar abinin söylediği gibi kendisini çok iyi pazarlayan, çakal ötesi diyebileceğimiz bir distribirütör :) Ama sorsanız ben vw almam mesela çok iyi bir indirim olmadığı sürece :)

tarihinde Tuğrul Ersoy tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...