İçeriğe Yönlendir

Usta Arıyorum

Seyıt Cubuk

Recommended Posts

Seyıt Cubuk

slm arkadaşlar lpg li 2005 c-max ım gecenlerde motor teklemeye basladı bostancı oto sanayıye gıttım

sorun ateşleme bobını dedıler degıstım 110 tl duzelmedı

bobın kablosu dedıler degıstım 140 tl duzelmedı

bujıler dendı degıstım 50 tl duzelmedı

lpg den dendı lpg yı ıptal ettirdim duzelmedı

pc ye baglayalım dendı bagladı gaz kelebegı ve 2. sılındır ateslemesi agrızası verdi dediler gaz kelebegı gegisecek 600 tl

denemek ıcın sıfır gaz kelebegı taktık kelebek beyınden kodlu oluyormuş herhalde oda duzen tutmadı daha cok tekledı

eskı gaz kelebegını benzinle bir güzel temizleyıp taktık sorun düzeldi

ama gaz kelebegine gelene kadar yaptıgım parca degısmeler boşuna masraf oldu

bir daha sorun cıktıgında Anadolu yakasında

gercekten C-MAX dan anlayan bu kadar deneme yanılma yapmadan teşhiş koyabılen güvenilir bir usta önerebileçek bir arkadaş varsa yardımlarınızı bekliyorum

çok magdurum :(

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Ford Cevizli ye git.

Servis müdürü Türker Beyi veya Utabaşı Mustafa Usta yı gör selamımı söyle.

İlgilenirler.

Yorum bağlantısı
Seyıt Cubuk

sureklı aynı konu acman basta lonu acılmamıs gıbı gordum kendı pc mden kaynaklanan hatadan dolayı kusura bakmayın

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Seyit bey değiştirilen parçalar orjinalmi. orjinalse fiyatlar çok uygun.Bahsettiğiniz parçaları düzgün çalışan bir c-max ile değiştirip denemeniz daha uygun olacaktır.

Yorum bağlantısı
Seyıt Cubuk

murat abı yardımcı olmana tesekkur ederım ama

lpg lı aracları yetkılı servıse alıyorlarmı ben bundan oncekı focusumda sahsuvarogluna gıtmıstım lpg lı dıye bakamayız dedıler

bu cevızlı ford lpg lı araç bakıyorum acaba

mehmet bey bahsettıgım parca fıyatları bana orjınal dıye verılen parcalar suan hepsı aracımda takılı ayrıca tamırcıye gıttıgımde baska bır c-max olmuyor deneme yapacak sadece ustanın tecrubesıne kalmıs oluyor aracın kaderı

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Mehmet bey bahsettıgım parca fıyatları bana orjınal dıye verılen parcalar suan hepsı aracımda takılı ayrıca tamırcıye gıttıgımde baska bır c-max olmuyor deneme yapacak sadece ustanın tecrubesıne kalmıs oluyor aracın kaderı

Bende orjinal diye aldığım bujiler tahminim orjinal değil. Araçta hafif tekleme gibi bir durum var.

Motorcraft olarak satılan çakma tabir edilen araba parçaları piyasada var olduğunu buji kablosundan sonra öğrendim :(

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

murat abı yardımcı olmana tesekkur ederım ama

lpg lı aracları yetkılı servıse alıyorlarmı ben bundan oncekı focusumda sahsuvarogluna gıtmıstım lpg lı dıye bakamayız dedıler

bu cevızlı ford lpg lı araç bakıyorum acaba

mehmet bey bahsettıgım parca fıyatları bana orjınal dıye verılen parcalar suan hepsı aracımda takılı ayrıca tamırcıye gıttıgımde baska bır c-max olmuyor deneme yapacak sadece ustanın tecrubesıne kalmıs oluyor aracın kaderı

Türker Bey'i bul ismimi söyle yardımcı olacaktır.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Türker Bey'i bul ismimi söyle yardımcı olacaktır.

Kesinklikle türk kahvesi de ısmarlasın

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Seyıt Cubuk

göbekli ise kesin kanka oluruz abi benimde fordumdan sonra en buyuk varlıgım göbegim

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Türker igörmeden göbek yorumu yapmamalı, bisiklete binse organik hava yastığı devamlı yanında

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Türker igörmeden göbek yorumu yapmamalı, bisiklete binse organik hava yastığı devamlı yanında

Her eve lazım. :D

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Musa Özondel

iyi günler arkadaşlar. c max benzinli 2006 model aracım için çorum da tavsiye edebilieceğiniz usta var mı acaba. her zaman gidebileceğim bir ustam olsun istiyorum

Yorum bağlantısı
Seyıt Cubuk
(düzenlendi)

Selam, bir Çorum' lu olarak sana yardımcı olmak ısterım kuçuk sanayı sitesinde inci otomotiv osman usta var çok temiz ve güvenilir ben istanbulda olmama ragmen yag bakımına bıle iznime denk getirip ona gıdıyorum selamımı iletin ilgilenir her sekilde

tarihinde Serkan Toker tarafından düzenlendi
Büyük harf..
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...