İçeriğe Yönlendir

Ford Explorer Almak İstiyorum Önerileriniz Nelerdir?

Barış Tülis

Recommended Posts

Barış Tülis

Eğer V8 li modeli de tercih edilecekse bu nr ya da bakın derim ama fiyatı uçurmuş derim İlan No 99540344

Evet fiyatı gerçekten uçurmuş..

Yorum bağlantısı
Aykut Zeren

Siz hangi aracı aldınız belki ben de bakmışımdır o araca.Hemen hemen hepsini ezberledim...Yoksa Ordu'dakini mi aldınız?

şuan ilan numarasını hatırlamıyorum ama istanbul maltepe'deki beyaz exploreri aldım. Ordu'da bulunanda guzel gorunuyor ama Hakan Abinin explorerinida dusunebilirsiniz.Biz takasda anlaşamadık yoksa çok guzel gorunuyor. Birde izmirde vardı sanırım ama ya satıldı yada satmakta vazgecti şuanda ilanı gormuyorum. Bence iki kuruş fazla verin şanzımanı sorunsuz alın.

Yorum bağlantısı
Barış Tülis

Beyaz olanı biliyorum.Hatta ilan fotosunda sahsın görüntüsü de vardı.Temiz görünüyordu.Ama o kilometrede şanzıman sorunu olması üzücü...Maltepede kırmızı olan araç ile biz aslında prensipte anlaşmıştık.Fakat ben İstanbul'a gidemedim.Bir de sonradan öğrendiğime göre O araç ya AWD yada Fwd.Çünkü konsolda 4*4 seçici düğmesi yoktu.

Yorum bağlantısı
Aykut Zeren

Secici dugmesi var ama enterasan bir sekilde konsolda degil kullugun altinda.sanirim on konsol degismis ve dugmeyi oraya almislar. Ama arac fotolarda durdugu gibi durmuyordu.

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım
şuan ilan numarasını hatırlamıyorum ama istanbul maltepe'deki beyaz exploreri aldım. Ordu'da bulunanda guzel gorunuyor ama Hakan Abinin explorerinida dusunebilirsiniz.Biz takasda anlaşamadık yoksa çok guzel gorunuyor. Birde izmirde vardı sanırım ama ya satıldı yada satmakta vazgecti şuanda ilanı gormuyorum. Bence iki kuruş fazla verin şanzımanı sorunsuz alın.

Benim fiyat 22 :) Ondan pek bakan olmaz. Ama değeri de o. 2 şanzıman sıfırlanmış mekanik hiçbir sorunu olmayan bir araç :nazar: :nazar:

Yorum bağlantısı
Aykut Zeren

Abi ikinizin aracda cok guzel insallah istediginiz fiyattan sstarsiniz.hazir temizi varken ugrasmamak lazim.hakan abi benim volvo yu alsaydin bak ne guzel araban olacakti bende bu halde olmayacaktim :-)

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım

Abi ikinizin aracda cok guzel insallah istediginiz fiyattan sstarsiniz.hazir temizi varken ugrasmamak lazim.hakan abi benim volvo yu alsaydin bak ne guzel araban olacakti bende bu halde olmayacaktim :-)

Benim baba kullanacağı için artık, o ne derse o vallaha :)

Yorum bağlantısı
Nazir Görgülü

Merhaba arkadaşlar,ben de ex almayı düşünüyorum malum sitede

siyah 98 yerine 96 yazımış bir v8 limited var 15 bine anlaştik arcı

tanıyan veya bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim.

Bir ricam daha olacak istanbul avrupa yakasında bu araca benim adıma bakabilecek kimse varmı?

Arac sahibini ben yönlendiririm vakti ve yeterli bilgisi olan arkadaş

varsa irtibata geçerse sevinirim*^_^*

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

V8 limited? devamlı 4x4 tür, nispeten daha iyi zira transfer kutusu yok, elektroniği az

araç bilgisini bana yollayın, bakalım

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım

15 bin ? :) Yuh diyorum. Ne rezilliklere düşmüş bizim araçlar. Satmam dursun derim o fiyata vereceğime vallaha.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Nazir Görgülü

Çağlar abi benim tel 05552804956 bana ulaşabilirsen sevinirimsenin telefonunu bulamadık abi internete de cepten bağlanıyorum ayrıntılı arayanadım. Derdine derman ol abey :)

Derdime yazacaktım parmaklar iri olunca :))

Yorum bağlantısı
Nazir Görgülü

Hakan abi sende ses etme ;) iyi kötü bi ex sahabısı olacam sizinde aracılığınızla..

Yorum bağlantısı
İzzet Mızraklı

barıs bey maltepedekine gidip baktım malesef rac bence hasat durumda cok masraf gerektiriyo kadıkoydeki sadece direksiyon kutusu istiyo

Yorum bağlantısı
İzzet Mızraklı
(düzenlendi)

Aykut bey fikir olması açısından merak ettim şanzımanda ne çıktı ve ne kadara mal oldu? Ayrıca aracınızı biliyorum bende gidip bakmıştım 2-3 hafta evvel dışı falan çok kötü durmuyodu İnşallah başka bir masraf açmaz başınıza.

tarihinde Tahir İlter tarafından düzenlendi
İmla-Noktalama.
Yorum bağlantısı
Barış Tülis

barıs bey maltepedekine gidip baktım malesef rac bence hasat durumda cok masraf gerektiriyo kadıkoydeki sadece direksiyon kutusu istiyo

Zaten Maltepe'deki 17.000 bırakmıştı..Demek ondanmış.Kadıköy'deki 16.000 bıraktı.

V8 iyi seçim donanım olarak güzel bence.Fakat AWD olması ve 5.0L olması artı yakıt olarak size döner ama tadından yenmez.Bahsettiğiniz aracı malum siteden biliyorum.Fiyatta indirim yapmıştı.İnşallah hayırlısı olur.Bence AWD olması iyi çünkü daha az parçası var.Aykut Beyin durumuna üzüldüm.Satıcının gazabına uğramış.İnşallah fazla bir şey çıkmaz.

Yorum bağlantısı
Barış Tülis
(düzenlendi)

Bir'de böyle bir araç var.İlan numarasından takip edebilirsiniz 105227897

Bence çok güzel.Fiyat olarak pazarlık yapılabilir bence.Görünüşü çok güzel.Gayet temiz görünüyor...

tarihinde Barış Tülis tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım
Hakan abi sende ses etme ;) iyi kötü bi ex sahabısı olacam sizinde aracılığınızla..

Aklıma gelmişken yazayım, iyi kötü ex'e şimdi sahibi olmaktansa iyi ex'i 1 sene sonra sahip olmayı yeğlerim.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Nazir Görgülü

Hakan abi biyerden başlamak lazım.

Çağlar abi bi el atsanda bizim işi sonuçlandırsak.!

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım

Başladığın yer sağlam olsun diye uğraşıyorum ben. Çürükle başlayıp hemen kusuklama ortalığı :)

Yorum bağlantısı
Nazir Görgülü

Hakan abi araçta sade boya var dendi bütün özellikler sorunsuz

Çalışır dendi. Çağlar abi onaylasa hemen gidip alacam hbr bekliyorum. ..

Yorum bağlantısı
Aykut Zeren

Aykut bey fikir olması açısından merak ettim şanzımanda ne çıktı ve ne kadara mal oldu? Ayrıca aracınızı biliyorum bende gidip bakmıştım 2-3 hafta evvel dışı falan çok kötü durmuyodu İnşallah başka bir masraf açmaz başınıza.

Daha ne çıktığı belli değil. Aracın şanzıman içi balatalar contalar ve yağ değişti düzelmedi. Osman usta hidrolik beyin üzerinde bulunan selonoid valflerden birinde arıza tespit etti o değişti düzelmedi. Şimdi sanırsam hidrolik beyin (valve body denilen parça) ve tas değişecek artık bundan sonrasında ne olur bilemem. Artık değişecek bir yeri kalmadı çünkü. Arabayı alalı 2 hafta oldu daha binemedik. İnşallah düzelirde binebiliriz.

Yorum bağlantısı
Nazir Görgülü

Hakan abi araba 8 aydır bunlarda cok bi bilgi sahibi değiller ben araştırdım 3. Sahiplerler tek güvendiğm birinin bakmasi.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...