İçeriğe Yönlendir

Pioneer Avh 2450Bt Dubledeen'I Navigasyonlu Yapmak

Murat Ersel Çevik

Recommended Posts

Ayhan Sırtıkara

Hayırlı olsun, güzel bir destekmiş. Ben de bir yerlerden başlayabilsen imreniyorum nazardeğmesin

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım

Abi halen cart curt işlerle uğraşıp duruyorsun, atalım bir adet Carputer dünyanın tadına var. Uğraşma böyle işlerle.

Yorum bağlantısı

Bende de 2400 var. Bu modulun pahali olacagini tahmin etttigim icin arastirmamistim. Ancak benim icin harita onemki ve basarsoft haritasi kullanan gps cihazlarini tercih ediyorum. Bu aparata next kullanicisi olarak yasal yollardan harita temin edebilirsem guzel olur. Yoksa piri reis navigasyon ile yola devam. Basarsoft haritasi gps cihazi olmadan sd card ile alinabilir mi?

Saygilarimla.

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik
Abi halen cart curt işlerle uğraşıp duruyorsun, atalım bir adet Carputer dünyanın tadına var. Uğraşma böyle işlerle.

Gel de at haydi bekliyorum. :)

Bende de 2400 var. Bu modulun pahali olacagini tahmin etttigim icin arastirmamistim. Ancak benim icin harita onemki ve basarsoft haritasi kullanan gps cihazlarini tercih ediyorum. Bu aparata next kullanicisi olarak yasal yollardan harita temin edebilirsem guzel olur. Yoksa piri reis navigasyon ile yola devam. Basarsoft haritasi gps cihazi olmadan sd card ile alinabilir mi?

Saygilarimla.

Onu su an ben de araştırıyorum.

Piri reis bilgisayara bağlandığında harita menüsüne ulaşılıyor.

Orada ki setup i eğer ad carta atabilirsem daha şik olacak.

Ayrıca araştırmalarım da var buradan bilgilendiririm.

Gizli anahtar işini de yazsan. Yarın yapan olunca sürpriz ile karşılaşmasın, bilsin ;)

Cihazı bağladığımız da söyle bir sorun ile karşılaştık.

Cihaz çalışırken Navigasyon modülü aynı anda devreye girdiğinde cihazın sesini donduruyor.

Ancak cihaz dan sonra elektrik alıp devreye girerse sorunsuz çalışıyor.

Aparat in elektriği geç alması İcin araya gizli bir anahtar kurduk. İhtiyac olunca anahtariacip navigasyondan faydalanıyorum.

Şimdi bu sorunu da halledecek çözüm yolları arıyoruz.

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Gps antenim var onu düşersen 500 e hallolur. :D

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Garanti 10 yıl ücretsiz güncelleme isteriz.

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım
Garanti 10 yıl ücretsiz güncelleme isteriz.

kimliğime de alayım mı ? :p uiylemkaylumieka :D

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Olur nüfus müdürlüğü yakın eve.

Baba babacigiiiiimmmm.

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım

Mehmet abüüü acil üyeliğimi sillllllllll götürüyorlar beniiiiii yulimkeayluimeka :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Babaaa beni birakmaaaaaa.

Bak hazır cocuk okumuş is güç sahibi olmuş

Torun torba da var. Daha ne istiyorsun.

Bir carputer e hazır cocuk.

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Mehmet abüüü acil üyeliğimi sillllllllll götürüyorlar beniiiiii yulimkeayluimeka :D

Babaaaa beni discoya götüüürrr. :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...