İçeriğe Yönlendir

Boyasız Göçük Düzeltme

Melih Özlem

Recommended Posts

Süha Demirtaş

Abim merhaba. Bizim dükkanın orda uğraşan yok yalan söylemiyim sana. Floryada bir abim var ama bu tarz işler yapan. Özelden numarasını atıyorum.

Süha abi mesaj atamıyorum sana :)

mesaj kutum dolmuş, tamam gönder kardeşim bakalım

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

mesaj kutum dolmuş, tamam gönder kardeşim bakalım

Ne zaman boşaldı ki :D

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Ne zaman boşaldı ki :D

Hep dolu hep dolu :D

Tamam tamam hallettim :D

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Melih konu ile alakasız ama işçiliği iyi jant boyacısı var mı senin tanıdığın. ? Detayı olan bir jant boyama durumu olacak

Ben varım ama ücrette anlaşamayız. :)

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Ben varım ama ücrette anlaşamayız. :)

Evet aslın da beklediğim müthiş cevap bu idi ;) Bence anlaşırız

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Evet aslın da beklediğim müthiş cevap bu idi ;) Bence anlaşırız

Ücreti öyro üzerinden alırım ne de olsa avrupa standartı olacak. :)

Bir boyacının otobüs boyayacağı sürede jant boyayınca hali ile maliyet tavan yapıyor.

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

abi o zaman bu iş beni aşar. Ben en fazla 150TL veririm ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
M. Ali Öz

elinize sağlık melih çok güzel çalışmalar, diğer konudaki civic falan çok şaşırtıcı. babanın tecrübesi ve sanatkarlığı konuşmuş :)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

abi o zaman bu iş beni aşar. Ben en fazla 150TL veririm ;)

adet için az bir rakam, 180 TL ye adetini boyatabilirm ama istersen jantların

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Benim bir UNO vardı komple 600 TL ye boyatmıştım.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Suhanın yeni jantları gördün mü? 1 adeti Uno bagajına sığmaz :rofl:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Melih Özlem

elinize sağlık melih çok güzel çalışmalar, diğer konudaki civic falan çok şaşırtıcı. babanın tecrübesi ve sanatkarlığı konuşmuş :)

Teşekkürler kardeşim sağolasın :)

Sizin Beymen aldığınız ayakkabı ile X yerden aldığınız ayakkabı bir mi :)

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Vay be müşteriye göre fiyat bu şekilde oluyor demek ki :) keşke replica st alsa idim o zmn tanesini 50tl den boyardın abi :))

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Baki Barış Moran

Merhaba arkadaşlar. Pasta Cila mevsiminin başladığı bu aylarda pasta cila operasyonlarından önce aracımın nazarlık ve gamzelerinden kurtulmak için iyi bir zaman olduğunu düşündüm. Uzun zamandır araştırdığım fakat gerçekleştiremediğim boyasız göçük düzeltme işlemini sonunda (11 gamze ve göçük) gerçekleştirdim. Bu işlem sonucunda %100 bir memnuniyete ulaştım. Yaptırdığım fiyat çok çok makul bir ücret .(Bu arada göçüklerden 2 adeti 8 cm uzunluğunda ve sol yolcu kapısında bulunan bir göçük, ismini vermek istemediğim iki farklı göçük firması bu göçüklere hiç makul olmayan bir rakam istedi .).Göçük yaptırdığım Firma bilgileri GÜL&KAR OTO /Bostancı /İstanbul Musa ve Mustafa GÜLTEKİN. Sohbetleri ve Çayları tatlı sanayide karşılaşa bileceğiniz ender ustalardan. İnternet sitelerinde bazı örnekler görmeniz mümkün. Umarım Sizlerede Faydası olur. http://www.boyasizgo...t/iletisim.html

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Merhaba arkadaşlar. Pasta Cila mevsiminin başladığı bu aylarda pasta cila operasyonlarından önce aracımın nazarlık ve gamzelerinden kurtulmak için iyi bir zaman olduğunu düşündüm. Uzun zamandır araştırdığım fakat gerçekleştiremediğim boyasız göçük düzeltme işlemini sonunda (11 gamze ve göçük) gerçekleştirdim. Bu işlem sonucunda %100 bir memnuniyete ulaştım. Yaptırdığım fiyat çok çok makul bir ücret .(Bu arada göçüklerden 2 adeti 8 cm uzunluğunda ve sol yolcu kapısında bulunan bir göçük, ismini vermek istemediğim iki farklı göçük firması bu göçüklere hiç makul olmayan bir rakam istedi .).Göçük yaptırdığım Firma bilgileri GÜL&KAR OTO /Bostancı /İstanbul Musa ve Mustafa GÜLTEKİN. Sohbetleri ve Çayları tatlı sanayide karşılaşa bileceğiniz ender ustalardan. İnternet sitelerinde bazı örnekler görmeniz mümkün. Umarım Sizlerede Faydası olur. http://www.boyasizgo...t/iletisim.html

Sayın Baki Barış Moran

Açmış olduğunuz konu forumumuzda daha önce açılmış olduğundan, mesajınız ilgili konuyla birleştirilmiştir.

Konuyla ilgili detaylı bilgi http://www.fordclubt...i-konu-acarken/ linkinde bulunmaktadır.

Lütfen yeni konu açmadan önce forumda arama yapınız, benzer konu varsa oradan devam ediniz.

Göstereceğiniz hassasiyet için teşekkür ederiz.

- Ford Club Türkiye Yönetimi

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...