İçeriğe Yönlendir

St Spoiler Montajı ?

Cemre Yoldurak

Recommended Posts

Cemre Yoldurak

Arkadaşlar st spoiler alacağım ancak bir kaç sorum var bu konuda

1)ışıklı ışıksız diye ayrılıyor mu bu spoiler lar yoksa hepsi aynı mı

2)montajı nasıl kolay mı acaba yapan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

3.stop lambasız Spoiler Olmaz..

Orjinal aldığınız takdirde eskisini söküp aynı şekilde montajı kolay bir şekilde olur...

Su fiskiyesi hortumlarınında konumu önemli sağlıklı bir şekilde çalışabilmesi için montaj esnasında dikkatlice konumlandırılması gerekiyor...

Yorum bağlantısı
Ali Osman Büyükorhan

Daha cuma günü taktırdım en kısa zamanda fotoğraflarını yükleyeceğim. Işıklı ışıksız diye bi durum yok aracın üzerindekini söküp ST spilere takıyorlar montajıda çok basit tabi orjinal plastik taktırcaksanız, fiber taktırcaksanız usta birisine yaptırın acemice birisi yaparsa güzel olmaz.

Yorum bağlantısı
Cemre Yoldurak

Fiber almayi düşünüyorum açıkçası çok

fark var aralarında çünkü fiyat olarak

gerçekten

Yorum bağlantısı
Erkut Uysal

Fordburada.com dan temin edebilirsiniz sorunsuz montaj oluyor... Kendinizde yapabilirsiniz... :)

Yorum bağlantısı
Yasin Çelik
(düzenlendi)

Bende fiber var idi direkt çöpe atıp orjinal aldım,

Işıklı ışıksız durumu ile ilgili ise ışık yeri var evet ama üzerinde ışığı yok ,Araç üzerinden çıkan takılacak

montaj dediğiniz de tamamı 6 tane vida çok basit.

tarihinde Yasin_Çelik tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Emre Köksal

ankarada anadoluoto denen bi parçacı var...

orjinal plastik parça satıyor...geçen hafta ankaradaydım uğradım arabamın renginde vardı.., daha 3.stop yerinin oturacağı vida delikleri bile açılmamıştı-

almanyadan geliyormuş parçalar, taşıma esnasında itinasız yüklendiğinden diğer parçalarla temastan bikaç çızık oluşmuş..derin değil pastanın gidereceği türden...

- velhasıl anlaştık ve gökhan denen arkadaş sağolsun elleriyle benim aracın spoilerini söküp satın aldığım parçayı montajladı...

150 liraya fiber almak 50-100 verip boyatmak ve montajlatmak mantıklı gelmedi...

arayın aracınızın renginde varsa tek yapmak gereken pazarlık ve montajlamak olur....yanlış anlaşılmazsa linkte verebilirim...300 lira diyor ama pazarlık payı da var sanırım :)

Yorum bağlantısı
Hasan Tahsin Şipit

ankarada anadoluoto denen bi parçacı var...

orjinal plastik parça satıyor...geçen hafta ankaradaydım uğradım arabamın renginde vardı.., daha 3.stop yerinin oturacağı vida delikleri bile açılmamıştı-

almanyadan geliyormuş parçalar, taşıma esnasında itinasız yüklendiğinden diğer parçalarla temastan bikaç çızık oluşmuş..derin değil pastanın gidereceği türden...

- velhasıl anlaştık ve gökhan denen arkadaş sağolsun elleriyle benim aracın spoilerini söküp satın aldığım parçayı montajladı...

150 liraya fiber almak 50-100 verip boyatmak ve montajlatmak mantıklı gelmedi...

arayın aracınızın renginde varsa tek yapmak gereken pazarlık ve montajlamak olur....yanlış anlaşılmazsa linkte verebilirim...300 lira diyor ama pazarlık payı da var sanırım :)

Gökhan çok sağlam bir esnaftır. 3 defa alışverişimiz oldu kendisi ile. Etrafımdakilere de onun numarasını veririm. Tavsiye ederim. :)

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Fiber almayi düşünüyorum açıkçası çok

fark var aralarında çünkü fiyat olarak

gerçekten

Kaç TL fark var merak ettim ???

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Bende onu diyorum 200 TL' ye boyalı bir şekilde bulunuyor... Her gittiğim yerdede mevcut... Kolay bulunabiliyor...

Fiberi 50 TL mi ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cemre Yoldurak

O zaman ben bulamadım araştırdım ancak 300 lira en düşüğünü buldum ben plastik olarak 110 liraya fiber astarlı aldım bende :s

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...