İçeriğe Yönlendir

Türkiye'de Ender Rastlanacak Zincirleme Kaza

Emre Özen

Recommended Posts

Emre Özen

Merhabalar

11 ekim 2012 tarihinde babam trafik ışıklarında beklerken arkadan gelen araç babama çarpmış ve babam çarpmanın etkisiyle önündeki arabaya çarpmış. Sağlık açısından birşey yok çok şükür hepsi sapa sağlam.

Arkadan vuran araç airbagleri açmış, bizimkinde arka tampon, sağ, sol bakalitler değişti ve sağ arka çamurluk çarpmanın etkisinden içindeki atkıdan dolayı pot yapmış. babamın vurduğu aracın da arka bagaj kaputu değişti. Bu arada Connectlerin arkası oldukça sağlammış çalıştığım serviste düzelttik arkasını çarpmanın etkisiyle bagaj kilidinin karşılığını aşağıya basmış, çektirme aletiyle oldukça uğraştırdı :) Arkadan çekince çamurluktaki pot da gider mi diye baktık ancak gelmedi.O parçaya boya değdi mecbur :(:)

Enteresan olan kısmı da şu: Arkadan vuran 2012 Connect, ortada bizimki 2006 connect ve en önde 2008 connect :) Fotoğrafı tab edilmiş fotoğraftan çektim. Stüdyodan fotoğrafı bulabilir miyim diye gittim ancak günlük temizliyorlarmış :)

wpid_20121019_224457.jpg

Ve babalı oğullu Ford' larımız kazalı :)

wpid_20121127_125441.jpg

Yorum bağlantısı

Ankara da görev yaparken İstanbul yolunda çok sık gördüğüm bir manzara. Hemde daha fazla araçla.

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Connect ler çok çabuk airbag açıyor gibi. Arkadaşımın vardı bayiden almış aracı iş yerine götürüyormuş.Işıkta aniden duran bir araca hafif dokundurmuş ki ben gördüm tamponda neredeyse iz bile yok ama çift airbag açılmış.Gerisin geri servise gitmiş araç airbagler değişmeye :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Özen

Valla bizimkide ortada olmasına rağmen sağlam darbe almış öndeki aracın bagaj kaputu plakalığın ordan içeriye doğru gitmiş :) İyi ki bizim ki açılmamış diyelim o zaman

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Üzücü bir durum olmakla birlikte entresan,da olmuş..

Yüzdesi çok duşük bir ihtimal..

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Deniz

Gözümün önünde Connect bir araca arkadan o kadar hafif vurdu ki nerdeyse ses bile çıkmadı ama Connect iki airbag birden açtı.

Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

Çok geçmiş olsun.İki kaza konusunu da okudum.Verilmiş sadakanız varmış.Bence bir kurban kestirin.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

cana gelmesin de, eksper ofisinde kesin paylaşılmıştır bu foto, 3lü connect vakası

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Kötü olmuş ama ilginç tabiki :)

Geçen hafta bir müşterim kaza yaptı... Çarpıştığı adam ile soyadları aynı... Akrabalıkları yok.. Eksper kıllanmış, taraflardan ikametgah istemiş.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Kötü olmuş ama ilginç tabiki :)

Geçen hafta bir müşterim kaza yaptı... Çarpıştığı adam ile soyadları aynı... Akrabalıkları yok.. Eksper kıllanmış, taraflardan ikametgah istemiş.

töbeeeee..... de ki kardeş, ödemeyecek mi?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

töbeeeee..... de ki kardeş, ödemeyecek mi?

İnceleme isteyecek...

Yorum bağlantısı
Emre Özen

Çok geçmiş olsun.İki kaza konusunu da okudum.Verilmiş sadakanız varmış.Bence bir kurban kestirin.

Teşekkürler Mehmet Bey. Allah kabul etsin o işleri hallettik

Yorum bağlantısı

Geçmiş olsun....

Benim abim de zamanında bir akrabamıza çarpmıştı gecenin 1 vakti,17 milyon nufüslü koca istanbul'da :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...