İçeriğe Yönlendir

Yeni Motosikletim "İhtiyar Delikanli"

Kadir Tomas

Recommended Posts

Ali Cihangiroğlu

Çok güzel, hayırlı olsun, yalnız dikkat et, yazın uzun yol yaparsan ve biraz sıkıştırdıysan bir anda piston şişer ve kitlermiş, bu makinede kroniktir, fazla zorlamadan sürersen birşey olmaz, kitleme anında debriyaja basmaya hazırlıklı ol, yoksa at tepmişe dönüyorsun, bunları babamdan öğrendim, 60 lı yıllarda çook kullanmış çok badireler atlatmış bir bmw cidir, oradan biliyorum. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Fatih Yonar

Hayranı olduğum bir makinadır, kazasız belasız mutlu sürüşler dilerim :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sertaç Karginer

Aynısından bizim komşuda da vardı yabancı turistler her gördüklerinde resmini çekiyorlardı güzel bir seçim olmuş güle güle kullanın... :nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kadir Tomas
(düzenlendi)
Çok güzel, hayırlı olsun, yalnız dikkat et, yazın uzun yol yaparsan ve biraz sıkıştırdıysan bir anda piston şişer ve kitlermiş, bu makinede kroniktir, fazla zorlamadan sürersen birşey olmaz, kitleme anında debriyaja basmaya hazırlıklı ol, yoksa at tepmişe dönüyorsun, bunları babamdan öğrendim, 60 lı yıllarda çook kullanmış çok badireler atlatmış bir bmw cidir, oradan biliyorum. :)

Iyi dilekleriniz ve onerileriniz icin Tesekkurler.

Babanizla tanismak isterdim, eski motorcularla muhabbetin tadi baska oluyor :)

Babaniza benden selam soyleyin.

Uzun yol yapma niyetim yok, pazar gunu sahilde turlamak icin aldim.

Yaz sezonunda 2. Bir motosiklet alma planim var.

Daha cok onu kullanma niyetindeyim.

Hayranı olduğum bir makinadır, kazasız belasız mutlu sürüşler dilerim :)

Tesekkurler Fatih Bey.

Aynısından bizim komşuda da vardı yabancı turistler her gördüklerinde resmini çekiyorlardı güzel bir seçim olmuş güle güle kullanın... :nazar:
tesekkurler Sertac Bey tarihinde Kadir Tomas tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...