İçeriğe Yönlendir

Ön Konsoldaki Göz.

Abdullah Şişman

Recommended Posts

Abdullah Şişman

2010 trend model ön konsolda tuşlar ve klima ayarı arasında içeri doğru kalan kapağın açıldığının fotoğraflarını gördüm ama ben açamadım zannedersem açılmıyor. avrupa araçlarda açılabiliyor herhalde. açabilen kimse var mı? yada açtırabilmemiz mümkün mü? birde forumda bazı arkadaşlar uygulamışlar trend model için sağ sol ayak aydınlatması ve torpido aydınlatması yaptırmak istiyorum. yapabilecek, önerebileceğiniz fiesta yada ford ustası var mı?

36452D8A8FE34CB89BBBCBF5592457DC.jpg

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Evet açılıyor ama kapanmıyor.Tırnağı vardı o kırılıyordu hatırladığım kadarıyla..

Yorum bağlantısı
Mustafa Atik

yurt dışındaki fiestalarda açılır kapanır kapak olarak kullanılıyor güneş gözlüğü filan koymak için aslında orayı açıp daha doğrusu tırnakları kırdıktan sonra 2 tane küçük mıknatıs ile bizde yapabiliriz sanırım aynı olayı,ama ne kadar orjinal olur onu bilmiyorum

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

fordun tüm sırları orada :ninja: mis gibi yer neden bir göz yapmamışlar doğru dürüst çalışan

Yorum bağlantısı
İhsan Candan

yurt dışındaki fiestalarda açılır kapanır kapak olarak kullanılıyor güneş gözlüğü filan koymak için aslında orayı açıp daha doğrusu tırnakları kırdıktan sonra 2 tane küçük mıknatıs ile bizde yapabiliriz sanırım aynı olayı,ama ne kadar orjinal olur onu bilmiyorum

Güneş gözlüğü sığacağına emin misin? Çok büyük bi göz değil, ayrıca çıtaları kırdıktan sonra aç kapa aç kapa yapınca kapak yalama oluyo ve titreme oluyor haberin olsun.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...