İçeriğe Yönlendir

Volan Sorunu

Cüneyt Şenyürek

Recommended Posts

Cüneyt Şenyürek

Sevgili arkadaşlarım atladığınız bir şey var (Çağlar hariç)Kardeşimin aracı otomatik,otomatik aracın volan'ı saç üzerine dişlidir ve kaynaklıdır komple değişir sadece dişli değişmez :) Yukarıda Celalettin Öğretmenim dişlinin diğer tarafını kullanılmasını tavsiye etmiş, bunu eski nesil araçlarda yapıyorduk (otomatik hariç)ancak yeni nesil araçlarda dişliler yönlü olduğu için bu işe izin vermiyor :) Burada Çağlara katılıyorum volan değişiminde marş dişlisini muhakkak değiştirin :good1:

merhaba Sabri abi

marş dişlisini degiştik ama araca uygun volan bulmaya çalışıyorum.

inşallah bulurum...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sabri Güngör

merhaba Sabri abi

marş dişlisini degiştik ama araca uygun volan bulmaya çalışıyorum.

inşallah bulurum...

Kardeşim günaydın,bence volan'ı çıkma olarak daha rahat bulursun :)

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Cüneyt Şenyürek

evet volanı bulduk cıkma olarak ama volan degısımı ıcın sanzımanın ınmesı gerekıyormus ustaya oğlene dogru bıraktım aksam araca bakmaya gıttıgımde daha sanzımanı ındırmeye calısıyordu o kadar karısıkmı bu bır suru sey sökmüştü

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Bekir Çimen

aynı sorun bendede oldu volan dişlisini kasnağı ile amerika dan çok uygun fiyata getirttim 44 dolar volan 63 dolar uçak kargo 107 dolara mal oldu ihtiyacı olan olursa yardımcı olurum 0535 546 95 57

Yorum bağlantısı
Cüneyt Şenyürek

aynı sorun bendede oldu volan dişlisini kasnağı ile amerika dan çok uygun fiyata getirttim 44 dolar volan 63 dolar uçak kargo 107 dolara mal oldu ihtiyacı olan olursa yardımcı olurum 0535 546 95 57

bekir abi cok geç kaldın keske daha önce yazsaydın

Yorum bağlantısı
Yasin Akbudak

.

Bekir bey mondeo otomatik sanZiman volant icin amerikdan getirtebilirim yazmissiniz rica etsem parcanin amerikan nosunu bana yollarmisiniz

Yorum bağlantısı
Yasin Akbudak

Selamlar sıfır volant lazımsa elimizde mevcut 200TL +kdv fiyatı var.

Yorum bağlantısı
Cüneyt Şenyürek

merhaba volanın fotosunu koyabılırmısın

Yorum bağlantısı
Yasin Akbudak

selamlar abi mail adresini yazarmısın oradan yollayayım fotoyu

Yorum bağlantısı
Yasin Akbudak

Sabri abi resim koymak istiyorum ama nereden koyacağımı bilmiyorum.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Maviş

Bence de. Benim volan da 2 ay önce değiştirildi. (600.- TL)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...