İçeriğe Yönlendir

Nissan Qashqai 215 55 18 Için Kış/Yaz Lastiği

Mehmet Göktürk

Recommended Posts

Mehmet Göktürk

Arkadaşımın qashqai 18 inç 215 55 18 lastik alması lazım.

Arabayı alırken çok dedim 18 inç alma diye ama şimdi bridgestone kar lastiği web sayfasında 645 lira (tanesi) görünüyor.

Önerileriniz var mıdır? Bu araca kara jant 215 65 16 gibi birşey takılır mı?

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

hocam olur hemde mis gibi olur. 215 yerine 205 65 16 takarak yere teması iyileştirir, yağmur ve karda kayık tepkisi azalır.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

ben 16" arabama bile kış lastiği alacaksam 14" kara jant bakınırdım. Gerçekten 15" sonrası fiyatlar çok yüksek...

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

hocam olur hemde mis gibi olur. 215 yerine 205 65 16 takarak yere teması iyileştirir, yağmur ve karda kayık tepkisi azalır.

Abi kayık tepkisi nedir?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

ben 16" arabama bile kış lastiği alacaksam 14" kara jant bakınırdım. Gerçekten 15" sonrası fiyatlar çok yüksek...

205/55/16 en ucuzu nerdeyse ebadına takılacak modellerin piyasa değerine göre, 185/65/14 ler uçmuş

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

205/55/16 en ucuzu nerdeyse ebadına takılacak modellerin piyasa değerine göre, 185/65/14 ler uçmuş

Lassa için fiyat aldım, 14"' lerde 185tl fiyat verildi.

16 için 230tl idi, ama bunu yanlış hatırlıyor olabilirim.

Yorum bağlantısı
Turkay Enez

Biz yok muyuz biz. "Yumurta kapıya dayandı." sözünün halâ geçerli olduğunu vurgulamak için her yolu deniyoruz...

Bu saatten sonra kışlık lastik aramak ve uygun ebatta bulmak ve kazıklanmak normal...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

3 hafta önce biraderde olan benim eski Polo'ya 14" petlas aldım 115TL tane'den.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

3 hafta önce biraderde olan benim eski Polo'ya 14" petlas aldım 115TL tane'den.

Kış mı :shok:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Abi kayık tepkisi nedir?

Geniş taban lastik yere teması güçleştiriyor, kayıkların suda yüzmesi, yayvan taşın suda sekmesi gibi :)

Yorum bağlantısı
Anil Berke Kavraal

bugun itü nün içinde kar lastiği olan ve olmayan şeklinde arabalar ayrılıyordu ...

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

bugun itü nün içinde kar lastiği olan ve olmayan şeklinde arabalar ayrılıyordu ...

teknoparktan parayı götürmeye gelince yanlarına varamazsın gavurdan daha kıymetlidirler ama gavur gibi kampüsü temizlemezler nedense..

Yorum bağlantısı
Uğraş Özyurt

sevdiğim ebatlar 195 65 15 , 205 55 16... ilerisi ve gerisi.... neden bu ebatların fiyatlar uygun, çok yaygın olduğu için mi? ben 15 ug 8 i 145 den aldım... :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
(düzenlendi)

2000 yılında vw bora aldığımda 205 55 16 başka araç pek yoktu. benim lastikler diğerlerinin 2 katıydı. Bugün ise birçok araç 205 55 16 ve fiyat uygun oldu. Ama benim araç şimdi 215 !

tarihinde Mehmet G&#246ktürk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...