İçeriğe Yönlendir

Bu S3 Alınır Mı?

Onur Yeşil

Recommended Posts

Onur Yeşil

sizden fikir almak harbiden önemli ve etkili ya,burayıseviyorum.com (: çok teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Emre Cetin

Alınmaz hepsiburada da bile 1 aylık süren nakit iade problemi yaşamış biri olarak sakın diyorum sokakdan geçen bi vatandaşdan almanızdan bir farkı yok bence hatta o daha güvenli en azından ürünü direk elden alırsınız.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Vatan Bilgisayarın haftasonu indirimine bir bakmak lazım. Kaça düşüyor diye. Ancak şimdiki piyasada 1400 TL'nin altına sağlam S3 zor gibi.

Yorum bağlantısı
Mustafa Özcan

Darty iyidir. Vatan, hepsiburada... Buralardan şaşmayın...

Bende yüzde yüz katılıyorum.bu kadar para bağlayacaksan sağlam bir siteden almak en mantıklısı.Maksat paranız boşa gitmesin....

Bende bu telefonu Mayıs gibi almayı planlıyorum.O zaman borçlarımı epey bir yoluna koymuş oluyorum...

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Bu s3'lerin birebir aynısı telefoncunu bile anlayamadığı çakmaları var. Dikkat edin gençler..

Yorum bağlantısı
Metin Çilo

En kestirme yol bildiğin yoldur derler. Müşteri memnuniyeti ve güvenli ticaret anlayışı olmayan yerlerden almayın derim. 50 lire kar ederken 1500 liredan olmayın.. okumuştum bir yerde adan cep tel . sipariş vermiş epilasyon aleti gelmiş sonra uğraş dur.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Onur Yeşil

akakçe ucuzu ve cimri gibi sitelerin yönlendirildiği sitelerden alabilirsin ben aldım bir sıkıntıda yaşamadım. doğan holdigi zengin etmenin bir anlamı yok :biggrin:

En baştaki siteyi de burdan bulmuştum aslında.

Bu haftasonu alasım da var aslında.Bi nişanlıma bi kendime alıcam.Bilinen temiz ikinci el de kabulümdür.İlgileriniz için teşekkürler.

Ben de Audi S3 sandım :)

:D o da güzel :biggrin:

Yorum bağlantısı
Ayhan Sırtıkara

akakçe ucuzu ve cimri gibi sitelerin yönlendirildiği sitelerden alabilirsin ben aldım bir sıkıntıda yaşamadım. doğan holdigi zengin etmenin bir anlamı yok :biggrin:

Bunu yazmanın bir gerekçesi olmalı merak ettiğim için soruyorum, en iyi fiyata malı hizmeti tedarik etme amacı dışında.

Yorum bağlantısı
Kadir Tomas

Istanbul bikisimde 1350 tl

Birkac ay once kardesime almistim. Herhangi bir problem cikmadi.

Tavsiye edebilirim.

Ama 1400 tlye darty ve vatan gibi yerlerde bulabilirsen oralardan almani tavsiye ederim en azindan daha buyuk firmalar.

Ben galaxy notumu dary den almistim bir bucuk yildir kullaniyorum herhangi bir sorun yasamadim.

Ha bu arada o fiyat araligina alacaginiz tum cihazlar grey urunlerdir, yani samsung turkiye garantili degil bilginiz olsun.

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Demir

Gerçek olsa bir kaç tane bile alınır ama, hem fiyat imkansız hemde satıcının daha bu gün üye olması durumunu netleştiriyor.

Ben bu sitelerden hep satıcı yorumlarına bakarak alış veriş yaparım.

Benimde bu dikkatimi çekti sahibini tanımam etmem. Ama niyeti olan olursa yardımcı olmaya çalışırım.

Benim için çok büyük telefon 1-2 ay sonra belki minilerine bakarım...

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-modeller-memurdan-tertemiz-galaxy-s3-108512736/detay

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...