İçeriğe Yönlendir

Far Içi Boyama Yaptırcam Bir Zararı Var Mıdır ? Muayenede Sorun Olurmu

Ffatih Dinçer

Recommended Posts

Ffatih Dinçer

far içi boyama yaptırcam maaliyeti ne kadardır ve zararları ve 2010 fiesta xenon far taktırcam ne önerirsiniz sadece ampul alsam yeter mi ?

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Far iç çerçeve boyaması sorun teşkil etmez.İç tas kısmı temiz oldugu sürece sorun yok.

Aynı fardan arkadaşımız kendisi bir çalışma yapmış inceleyebilirsiniz :good1:

http://www.fordclubt...kli-far-yapimi/

Daha profesyonel çalışma isterseniz İstanbul'da oldugunuz için İlker Kemal arkadaşımızı bulup temasa geçin.Detaylı bilgi alırsınız.Fiyat biraz yüksek gelebelir ama son derece profesyonel bir çalışma olur.İsterseniz Ankara'dan size yardımcıda olabilirim.Yada basit bir şekilde orjinal iç tas alıp kolayca değişimini yaptırabilirsin işçilik yüksek gelirse bu çalışmayı kendiniz konudaki anlatıma bakarak kolayca yapabilirsin. :good1:

tarihinde Oktay Toker tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ffatih Dinçer
(düzenlendi)

tskr ederim benım fazla bilgim olmadıgı için danışıyorum yalandan yere para savurmak istemıyorum fıesta 2010 tıtanıum xenon far alsam yetermı yoksa kit halindemi alıp taktırmam lazım . ve xenon ne tavsiye edersiniz acaba

tarihinde Ffatih Dinçer tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Anıl Kurtulan

tskr ederim benım fazla bilgim olmadıgı için danışıyorum yalandan yere para savurmak istemıyorum fıesta 2010 tıtanıum xenon far alsam yetermı yoksa kit halindemi alıp taktırmam lazım . ve xenon ne tavsiye edersiniz acaba

Kardeşim xenon farların kalitelisi bu kalitesizi şu diye bi ayrım yoktur .

Aracının ampül tipi neyse ona uygun xenon takımı alırsın o da taş çatlasın 130 - 140 lira olur takımı . takarsın paşalar gibi kullanırsın . benden sana tavsiye xenon alırsan 10.000 K modelinden al çok tatlı duruyor :)

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

:D :D :D:p

4300k D2S veya D1S kitleri tavsiye ederim bunlar mercekler içindir.Halojen farlar için xenon tavsiyem H7R 5000k sınıfı xenon kitler tavsiye ederim.Diger lerine ne para ver nede aklına getir.Kulakların sagır olabilir. :biggrin::tongue:

Anıl seni bu düşüncelerini 5 yıl sonra ben ne yapmışım diye gülerek hatırlayacaksın. :good1:

tarihinde Oktay Toker tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...