İçeriğe Yönlendir

1. Vites Cekişten Düsme

Caner Gokkaya

Recommended Posts

Caner Gokkaya

Selam arkadaslar aracim 2003 90lik connet 1. viteste araci 4500 ile 5000 devire cikartsam arac 30 km hizin ustune cikmiyor arac hizlanmiyor motor bagiriyor arac gitmiyor ranpada motor gucune tepki vermiyor arac hizlanmiyor sorun nerde olabilir ben gaza yuklendikce arac hizlanmiyor ama motor bagiriyor yardimlarinizi bekliyorum saygilar.

Yorum bağlantısı
Caner Gokkaya

Gercekten ciddiyim araci alinca gaza basinca motorun devrine gore aracim hizlaniyordu ama simdi motor bagiriyor arac gitmiyor.

Yorum bağlantısı
Guest Coşkun Uçar
(düzenlendi)

Baskı balata gitmiş....

+1 Bence'de, büyük ihtimal balata sıyırıyor...

tarihinde Coşkun Uçar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

balata bayağı erimiş gitmiş olması lazım, yolda kalmdan bir yerlere gösterin, volant ta çoktan yanmış olmalı?

Yorum bağlantısı
Caner Gokkaya

Baski balatanin bitmesinin en belirgin ozelligi 1. Vites bu benim basima gelen olaydami anlasilir diger vites gecislerde motorun gucune gore hizlanma oluyor arac hizlaniyor.Ben aracimin bakimlarini yeni yaptirdim mozot filtresi dahil butun bakimlar yagi filtreleri degisti sadece mozot filtresinin geri donus tesi daha onceki degisimde kirilmis yapistirilmis ben araci yeni aldigim icin bunu bu mozot filtresi degisiminde fark ettik ustada ayni saglamlikta yapistirdi burdan sorun acarmi acaba

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...