İçeriğe Yönlendir

5 Dakika Önce Arabama Çarptılar

Onur Çankaya

Recommended Posts

Erkut Uysal

Geçmiş olsun kendinizi üzmeye değecek kadar önemli değildir bencede...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Benim arabaya yılbaşı akşamı sıkışık trafikte direksiyonu tam sol yapmış bir amca çarptı...Benim arabanın tampona lastiği denk gelmiş, çıkan sese bakılırsa kamyon çarpmış gibiydi..Zaten bu arabaya herhalde 5 falan oldu arkadan çarpmalar..:) Sonuç küçücük bir çizik, başka bir şey yok..Sizin arabada da sorun yoktur inşallah..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hasan Aksüt

Görünürde bir problem yoksa, önemli bir konu olacağını sanmıyorum. Zorladığınızda sallanma ya da ses üretmiyorsa, bence problem de olmaz. Geçmiş olsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Onur Çankaya

İnip baktım..Suyla karları iyice yıkadım..Sildim..

1-Plakalık alttan kırılmış.Sorun değil.

2-Metalik kısımda çizgi şeklinde aşağıya doğru 4 cm lik hafif boya dökülmesi gördüm.Önceden yoktu.

3-Tamponun plastik kısımlarında ve farlarda gözle görülür birşey yok.

4-Tamponu elimle ileriye doğru iteledim..Esneme payına bakmaya çalıştım.Bunu neden yaptığımı ben de bilmiyorum :)

5-Masraflık,tutanaklık bi durum yok....-2 dereceye rağmen esnemiş tampon..

Hepiniz varolun güzel yorumlarınız için..

ya abi hafta sonu ne konuştuk ne geldi başına ya :(:shok:

Sorma Çağatay'ım..Olacağı varmış..Görmesem belki fark bile etmeyecektim.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Geçmiş olsun. Allah büyük beterlerinden korusun.

Geçen sene benim araca arka arka geldi benim arka tampona bindirdi hem de fena bindirdi. Ben arada kalıyordum bagajdan birşey alırken. Tamponun içeri girip çıktığını gördüm.Baktım birşey yok. Ancak araç temizlenince çok dikkatli baktığımda boyada çatlaklar oluşmuştu. Sonra vuran dedi hocam sigortadan yaptıralım dedi (kendileri sigortacıydı zaten). Gerek yok dedim. Ben tamponu serviste 150 tl boyatırım. Şimdi sigorta işin içine girese fiyat artar araba tramerde kazalı görünür uğraşmaya gerek yok dedim. Ben hallederim. iyiki yaptırmamışım aracımın kazası benim kaskoyuda etkilyormuş galiba.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Darbe anında Tamponlardan öyle yoğun bir ses gelir.. Ama genellikle darbe emici özellikli olduğu icin en az hasarla kurtulur.. Şahsi fikrim birşey olmamıştir.. Tampon ayakları kırılır esnemeden dolayı

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy

Geçmiş olsun , araçlar bu gibi ufak kazalar için , testler yapılarak piyasaya sürülüyor .

Örnek video ,

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Darbe anında Tamponlardan öyle yoğun bir ses gelir.. Ama genellikle darbe emici özellikli olduğu icin en az hasarla kurtulur.. Şahsi fikrim birşey olmamıştir.. Tampon ayakları kırılır esnemeden dolayı

Özellikle tampolar orjinal ise.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

Geçmiş olsun , araçlar bu gibi ufak kazalar için , testler yapılarak piyasaya sürülüyor .

abi bu durumu bende yaşamadım bunda biraz daha hızlı connectle :D tampon pert olmuştu :D :D :D ama ben bina kolonuna vurmuştu m :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Özkaya

abi bu durumu bende yaşamadım bunda biraz daha hızlı connectle :D tampon pert olmuştu :D :D :D ama ben bina kolonuna vurmuştu m :D

Hocam o tamponda pert kadar olmuş zaten. Yaklaşık 10 km ile çarpmışlar 1559 $ hasar görmüş. :D

Testi de Honda yapmıyor. Amerikanın EuroNCAP'i yapıyor. :)

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

Hocam o tamponda pert kadar olmuş zaten. Yaklaşık 10 km ile çarpmışlar 1559 $ hasar görmüş. :D

Testi de Honda yapmıyor. Amerikanın EuroNCAP'i yapıyor. :)

oy oy :D benim ki 50 lira hallolmustu :D

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Aracın etrafı karlı ise yolda karlıdır. Diğer araç buna dokunuca zaten kaymıştır aracınız. Metal kısımda olsa olsa ufak bi eğilme olmuştur. Dert etmeyin, geçmiş olsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Volkan Gündüz

umarım çok bir şey yoktur geçmiş olsun

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Onur Çankaya

Sağolun.Zaten 15 gün önce olmuştu kaza..Bir sıkıntı yok.

Fotoğraf çekmişken ekleyip güncelleyim dedim.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...