İçeriğe Yönlendir

Motor Üst Muhafaza Kapağı(Plastiği)

Önder Kuru

Recommended Posts

Önder Kuru
(düzenlendi)

Önder hocam, kusura bakma daldık bir an :selo:

Hem Çağlar abi gereken açıklamayı yaptı zaten ;)

Ne kusuru, keyifle okudum, ayrıca tüp vardı heralde iyi dalmışsınız, çıkamayacakmışsınız gibi geldi :yuzucu: :yuzucu: :yuzucu:

Çağlar Abinin cevabına rağmen gözümle de görmek istiyorum olmayacağını, şeytan işte dürtüyor :seytan: :seytan: :seytan:

Not: çıkamayacakmışsınız = 19 harf forumun en uzun kelimesini yazdım sanırım :biggrin:

tarihinde Önder Kuru tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Karadağ

Bizim dalışlar meşhurdur, polizei gelmeden dalar kaçarız :police:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Kuru

Ama üstünde TDCİ yazıyor :i-ih:

Benzinli modellerde hiç görmedim.

Ben uyacağına kanaat getirir montajını planlayabilirsem üstündeki yazıları bi şekilde hallederim diye düşünüyorum ama parçacıyla eski parçacım(tofaş-fiat) gibi samimi değilim o yüzden aracı dizel focus olan tanıdık birileri denk gelip ondan söküp fikir edinmem lazım...

Yorum bağlantısı
Misafir

Estafurullah abi, gel sana özelden VW Volt'un tüm ayrıntılarını vereyim :friends:

Akşam detayları yazmışsın ÖM'den ali çok saol kardeşim... :biggrin:

Ben de 20-25 tane cevap geldiğini görünce baya bi fikir veren oldu sandıydım meğer geyiğin hası dönmüş... :D :D :D

Olsun buna da şükür.

Hep ali ve ilkayın yüzünden oldu :tongue:

Ben uyacağına kanaat getirir montajını planlayabilirsem üstündeki yazıları bi şekilde hallederim diye düşünüyorum ama parçacıyla eski parçacım(tofaş-fiat) gibi samimi değilim o yüzden aracı dizel focus olan tanıdık birileri denk gelip ondan söküp fikir edinmem lazım...

Bende bakıyorum netten,bulursam paylaşıcam sizinle.ama zor gibi :nea:

Yorum bağlantısı
Önder Kuru
(düzenlendi)

Akşam detayları yazmışsın ÖM'den ali çok saol kardeşim... :biggrin:

Hep ali ve ilkayın yüzünden oldu :tongue:

Bende bakıyorum netten,bulursam paylaşıcam sizinle.ama zor gibi :nea:

O zaman burdan Ali ve İlkay'a teşekkürlerimi sunuyorum :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Konu açıp 3-5 kişi baksın da bişey yazsın diye beklemektense böyle konu içinde takılıp hem muhabbet hem yorum/fikir alışverişi çok keyifli :good1: :good1: :good1:

Dediğiniz gibi böyle bir parça yok, "uydurmasyon" olacak (o da olursa), benzer şeyler tipo'mda da olmuş mesela en basitinden kaput altı izolasyon(keçesi) şahinde doğanda temprada hatta unoda bile var ama tipolarda yok, 1-2 ay inceleme, malzeme tedariki(firex midir nedir) ile yaptık...

tarihinde Önder Kuru tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

O zaman burdan Ali ve İlkay'a teşekkürlerimi sunuyorum :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Konu açıp 3-5 kişi baksın da bişey yazsın diye beklemektense böyle konu içinde takılıp hem muhabbet hem yorum/fikir alışverişi çok keyifli :good1: :good1: :good1:

Kesinlikle +1 :)

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
  • 4 ay sonra...
Ziya Mutlu

Arkadaşlar merhaba aracım 2006 tdci giha bizim araçlarda motorun üstündeki plastik koruyucu kapak var biliyorsunuz benim aracımda ki bu kapağın altında bulunan sarı sünger sıcaklıktan olsa gerek bayağı deforme olmuş ve yer yer sökülüp dökülmüş dolayısı ile kapak tam olarak sabit durmuyor ve ses yapıyor elimle kapağa biraz bastırdığımda motor sesinde bariz şekilde inanılmaz bir azalma oluyor bu sünger tamamen sökülüp değiştirilebilir mi bunun için nereden hangi malzemeyi temin etmem gerekir yani sünger ve süngeri yapıştırmak için ne tür bir yapıştırıcı lazım bana teşekkürler....

Yorum bağlantısı

[/size]

Hakan senin makinada motor üst kapağı var mıydı? Serhan'ın aracı ile seninkisi aynı bildiğim kadarıyla. denemek için benim araçtaki bu kapağı söküp Serhan'ın araca taktık, bire bir oldu, yerleri de aynı.

Sadık abi kusura bakma yeni gördüm :blush: Benim makinada bu kapak var abi....

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...