İçeriğe Yönlendir

Ka - Sunroof Tavsiye

Efe Can Pehlivan

Recommended Posts

Efe Can Pehlivan

herkese kolay gelsin...

geçen gün internette gezinirken fabrika çıkışı sunrooflu ford ka gördüm.

bunu sonradan yapmak nedir ne değildir, önerir misiniz? akıtır kokutur mu acaba?

şimdiden herkese teşekkürler.

Yorum bağlantısı
İhsan Cingil

Webasto marka almanız tercihim. Düzgün işçilik ve malzeme düzgün olursa su alma kokutma olmaz.

Webasto'dan daha iyisine denk gelmedim. Sonradan takılırsa maliyedi 500-1900 tl arasında ortalama olarak değişiyor

Yorum bağlantısı
Guest Feti Ercan

gereksiz ilerde sunrooflu araç alırsınız. Hem paranız gidecek hem zamanınız gidecek. Daha sonra başınızın ağrıma ihtimali de cabası

Yorum bağlantısı
Hamit Akkuş

İcimde kalan bir uhte.bi turlu denk gelmedi sunrooflu bir araba

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Bence de uğraşmayın nereden baksanız 2 bin-2 bin 500 liranız gider.

Yorum bağlantısı
Misafir

bencede ugraşmayın, bir sürü sıkıntı çıkabilir, bunu satıp sunroof lu araba alın daha mantıklı, benim üçüncü sunroof lu arabam, alışdım, başka arabaya bindigimde tavandan ışık gelmeyince bi garip oluyo :)

Yorum bağlantısı
Guest Feti Ercan

o uhde ben de de vardı. Allah size de nasip eder inşallah.

Yorum bağlantısı
Hamit Akkuş

o uhde ben de de vardı. Allah size de nasip eder inşallah.

allah razı olsun iyi dilekleriniz için.hedefim birdahaki araba için 2 3 sene sonra inşallah sadece sanroof için aracımı değiştirebilirim :blush: :blush: :blush:

Yorum bağlantısı
Guest Feti Ercan

allah razı olsun iyi dilekleriniz için.hedefim birdahaki araba için 2 3 sene sonra inşallah sadece sanroof için aracımı değiştirebilirim :blush: :blush: :blush:

Ben öyle yaptım 1. kriterim sunroofdu. Sırf o yüzden mazda 3 lere devamlı baktım. Sonra elimi attığım her araç sıkıntılı çıkınca bu X paket focus aldım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oğuzhan Demir

İlk focusumda vardı bir alıştır pir alıştım sonradan iki aracımda daha oldu. Nasip olur tekrar araba alırsam yine ilk tercihlerim arasında olacak ama mümkün mertebe orjinal olacak sonradan takılanlar genelde başa bela oluyor.

Yorum bağlantısı
  • 10 ay sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...