İçeriğe Yönlendir

Arabamız Çalındı ( Ford Transit Panelvan )

Emrah Hürkan

Recommended Posts

Mahmut Sayar

Geçmiş olsun. Aracın modeli gereği iki seçenek olabilir. Birincisi ve kuvvetle muhtemel hırsızlık amaçlı çalınmış olması ki niyete göre aynı özellikte farklı bir transit plakası takılarak bu iş gerçekleşebilir. İkinci seçenek sahte ruhsat ile aracın satışını yapmak olur. Nihayetinde parçalanacak bir araç değil, bence eninde sonunda araç elinize geçecektir, fakat bu süre 3 günde olabilir 3 yılda. Size tavsiyem Ovacık, İvedik gibi yerlerde aracı araştırmanız, Transit tamiri yapan yerlere aracı anlatmanız ve 2-3 ayda bir oto masasına uğrayıp gelişme var mı diye sormanız olacaktır. Sonuç inşallah olumlu neticelenir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Alliş

gecmis olsun, insallah tez zamanda bulunur zararsiz ziyansiz...:(

Yorum bağlantısı
Metin Yıldız

Geçmiş olsun. Genelde benzini bitene kadar kullanıp sonra bir yere bırakıyorlar. İnşallah kısa sürede bulunur.

Yorum bağlantısı
Hakan Arslaner

Teşekkür ederim.Çinçin tarafına gidip baktık orada bir sonuç alamadık . Aslında baya bir semte baktık Ovacık tarafı aklımıza gelmedi tavsiye için teşekkürler oraya da gidip bir bakalım

Sizin aracınız hangi semtten çalınmıştı ?

Bizim araç K.örende çalınmıştı. Ovacıkta bulundu.

Birde cep numaranızı buraya yazın, gören olursa size haber eder.

Yorum bağlantısı
Adnan Kaya

Geçmiş olsun,

İnşallah en kısa sürede zararsız bi şekilde bulunur.

Yorum bağlantısı
Ruhan Sorgun

Geçmiş olsun..

Bizim çalınan transit 3-4 sene sonra samsun'da bulunmuştu..

samsun-terme transitin merkezi, onun için getirmişlerdir

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emrah Hürkan

Bizim araç K.örende çalınmıştı. Ovacıkta bulundu.

Birde cep numaranızı buraya yazın, gören olursa size haber eder.

Herkese desteğinden ilgisinden dolayı tekrar teşekkür ediyorum.Bugün Elmadağ-kıbrısköyü-Çinçin-Yenidoğan-öndermahallesi-mamak-yıldız sanayi civarını tekrar aradık ama sonuç alamadık . Yarın bir aksilik çıkmazsa Ovacık tarafına gideceğiz inş dediğiniz gibi oradadır aracımız da şu stresli günler biter.Cep Numaramı da Konuyu editleyip yazıyorum

Konuyu düzenleyemedim. Cep Numaram 0507 248 23 56

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Herkese desteğinden ilgisinden dolayı tekrar teşekkür ediyorum.Bugün Elmadağ-kıbrısköyü-Çinçin-Yenidoğan-öndermahallesi-mamak-yıldız sanayi civarını tekrar aradık ama sonuç alamadık . Yarın bir aksilik çıkmazsa Ovacık tarafına gideceğiz inş dediğiniz gibi oradadır aracımız da şu stresli günler biter.Cep Numaramı da Konuyu editleyip yazıyorum

Konuyu düzenleyemedim. Cep Numaram 0507 248 23 56

Ben ilk mesajınıza ekledim ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sedat Oral

geçmiş olsun aracın resmi varsa onuda paylaşırsanız daha akılda kalıcı olur

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran
(düzenlendi)

Sizi korkutmak gibi olmasın ancak dün duyduğum bir olayı paylaşmak istedim.Ankara da geçen günlerde aynı anda 15-20 araç çalınmış.Yalnız bu araçlar hepsi de renta car araçlarıymış.Hatta bir tanıdıktan 3 araç birden gitmiş.Hepsi de son model focus..Araçların bazılarında kasko yok.Şebeke işi..Araçlar Suriye ye geçirilmiş.İzlerini sürmüşler orada focusları 4 bin liradan satıyorlarmış.Muhalif dediğimiz grupların elindeymiş.Türkiye den bakınca araçlar gözüküyormuş 150-200 kadar araç varmış.Çeşit çeşit..Maalesef bizim güvenlik kollarımız birşey yapamıyorlarmış.Hudut dışı olduğu için karışamayız demişler..Orada başka bir grup bu araçları sizin için alır Türkiye ye tekrar sokarız demişler.Araç başına 7-8 bin lira istemişler..Şimdi 3 aracı çalınan adam 30 bin lira bulup tekrar gidip araçlarını alacak.Tabii o zamana kadar başlarına bir iş gelmezse..

tarihinde Ayhan Onaran tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Hakan Arslaner

Sizi korkutmak gibi olmasın ancak dün duyduğum bir olayı paylaşmak istedim.Ankara da geçen günlerde aynı anda 15-20 araç çalınmış.Yalnız bu araçlar hepsi de renta car araçlarıymış.Hatta bir tanıdıktan 3 araç birden gitmiş.Hepsi de son model focus..Araçların bazılarında kasko yok.Şebeke işi..Araçlar Suriye ye geçirilmiş.İzlerini sürmüşler orada focusları 4 bin liradan satıyorlarmış.Muhalif dediğimiz grupların elindeymiş.Türkiye den bakınca araçlar gözüküyormuş 150-200 kadar araç varmış.Çeşit çeşit..Maalesef bizim güvenlik kollarımız birşey yapamıyorlarmış.Hudut dışı olduğu için karışamayız demişler..Orada başka bir grup bu araçları sizin için alır Türkiye ye tekrar sokarız demişler.Araç başına 7-8 bin lira istemişler..Şimdi 3 aracı çalınan adam 30 bin lira bulup tekrar gidip araçlarını alacak.Tabii o zamana kadar başlarına bir iş gelmezse..

Evet bu konu haberlerde de çıktı fakat araçlar çalıntı değil. Rent a car dan kiralanıp süriyeye götürülüyormuş.

Arkadaşın ticari araç adi hırsızlık olayına benziyor. Bence araç Ankara'da bir yerlerde ama nerede? GPS olsaydı nokta atışı bulunurdu ama GPS sistemide çok pahalı.. :(

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Evet bu konu haberlerde de çıktı fakat araçlar çalıntı değil. Rent a car dan kiralanıp süriyeye götürülüyormuş.

Arkadaşın ticari araç adi hırsızlık olayına benziyor. Bence araç Ankara'da bir yerlerde ama nerede? GPS olsaydı nokta atışı bulunurdu ama GPS sistemide çok pahalı.. :(

Çalıntı işte :) Kiralanıp götürülüyor bir daha getirilmiyor.Bu durumda çalınmış olmuyor mu :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cengiz Aratemur

Geçmiş olsun,inşallah enkısa zamanda başına bir iş gelmeden bulunur....

Yorum bağlantısı
Mustafa B Akkaya

Geçmiş olsun öncelikle alınteriyle ,emekle binbir zorluklarla milyarlarca para verilerek alınan araclarımız malesef sokaklarda duruyor adamlar elin kolunu sallayarak alıp götürüyorlar biR arkadasımın ve eniştemin tofaş araçları çalındı eniştemin arabası baglumda bi binanın önünde uzun zaman çalısır durumda bekleyince polise ihbarda bulunan birisi sayesinde bulundu digeri ise baglumda çocukların kullandıgı ve okul çevrelerinde gezerken görüldügünü duyduk fakat o araç bulunamadı baglumu tarayın didik ddik derim ben birde hurdacılar sitesini..

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

5 lira verin kaldırımın köşesine koyacağım 1 gün dursun orada desem kimse vermez..ama binlerce lira verdiğimiz arabalarımız sokakta bırakıp gidiyoruz.Üstelik birde yatıp horul horul uyuyoruz :D:p

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Atak

Ovacık keciorendekı ovacık mı ?

Evet,hatta orada büyük bir alış-veriş merkezi var,adını hatırlayamadım.

Karşıyaka mezarlığı civarından başlayıp Ovacık' a doğru bakın derim.

Yorum bağlantısı
Metin Yıldız

Evet,hatta orada büyük bir alış-veriş merkezi var,adını hatırlayamadım.

Karşıyaka mezarlığı civarından başlayıp Ovacık' a doğru bakın derim.

Forum alışveriş merkezi var orada. Bildiğim kadarıyla araba pazarı da vardı eskiden ama hala duruyor mu bilmiyorum.

Yorum bağlantısı
Emrah Hürkan

Keçiören - Ovacık kısmını da aradık sürekli karşımıza çıkacak diye sokak sokak dolaştık bir umut ama orada da yok maalesef

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...