İçeriğe Yönlendir

2008 Ford Fiesta İstidap Haddi/ yolcu sayısı

Ramazan Akkaya

Recommended Posts

Ramazan Akkaya

Arkadaşlar bugün aracımı muayeneye götürdüm ruhsatta istidap haddi 4 yazıyordu geçen muayenedende bu şekilde geçmişti bugün ise 4 değil 5 olması gerektiği söylendi.Fiesta yolcu haddi 5 midir.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

yolcu sayısıdır, istiap haddi kg cinsindendir, fiesta 5 kişiliktir, ruhsatta 4 yazıyorsa, yanlıştır.

Yorum bağlantısı
Ali Ozan Yurtsever

şoför sayılmazsa yolcu olarak, 4 yolcu + 1 şoför = 5 kişilik diye mi düşündüler acaba. . .?

Yorum bağlantısı
Ramazan Akkaya

yolcu sayısıdır, istiap haddi kg cinsindendir, fiesta 5 kişiliktir, ruhsatta 4 yazıyorsa, yanlıştır.

Eyvallah abi doğrudur ben karıştırdım.Yolcu sayısı.

Yorum bağlantısı
Ali Ozan Yurtsever

şoför sayılmazsa yolcu olarak, 4 yolcu + 1 şoför = 5 kişilik diye mi düşündüler acaba. . .?

eskiden kim 500 milyar ister de buna benzer bir soru çıkmıştı ilk sorulardandı. hususi araçlar kaç yolcu alır diye. adam 5 dedi. cevap 4 çıktı :) elendi.:)

Yorum bağlantısı
Ramazan Akkaya
(düzenlendi)

Ruhsatta o kısım 5'mi yazması gerekiyor 4+1 mi ? Sonuçta 4+1 = 5 ama :) yanlış birşey yaptırmayalım.Fiestası olan arkadaşlardan ayrdım.

tarihinde Ramazan Akkaya tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Murat Şahiner

Benim araç tek kapı bende de 5 diye geçiyor. Lakin arka emniyet kemeri 3 tane ise 3 kişilik diyorlar 2 tane ise 2 kişilik diyorlar. Bende komple hepsini söktürdüm vizeden geçtim. :D:superman:

Yorum bağlantısı
Berk Karatan

Benim araçtada 5 emniyet kemeri var ama 4 yazıyor ruhsatta??

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...