İçeriğe Yönlendir

Benim Oyuncağım : Fiesta Mk IV

Zakircan Özek

Recommended Posts

Sani Gerşon

Garip krom yapıştırmalar harici gayet güzel. Sol kapılarda bi ayar sorunu var galiba.

Güle güle kullanınız :nazar:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Zakircan Özek

Merhabalar sizlerle ilk arabam olan 2000 model Fiesta 1,25 Ghia olan aracımın resimlerini paylaşmak istedim.Aracı istemeyerek almıştım ancak alışınca bırakamaz oldum ve diğer arabaları kullanınca gerçekten insan kendini çok değişik garip.Ford'un farkı çok belli.Yaklaşık 7-8 aydan beri beraberiz ve o küçücük motorun performansını inanın çoğu 1,6 otomobillerde görmedim.Sizlerden aracıma başka ne gibi değişikler yapabilirim fikirlerinizi belirtmenizi istiyorum.Saygılarımla :)

Çok teşekkür ederim :) 2.el aldığım için geçmişini pek bilmiyorum :)

Maşallah :nazar:

Güle güle kullanın..

Çok sağolun abi teşekkür ederim :)

Yorum bağlantısı
Zakircan Özek

Maşallah güle güle kullanın.. :nazar:

Çok teşekkürler :)

Yorum bağlantısı
Yusuf Alper Gül
:good1: çok güzelmiş maşallah. Çizgiler de çok yakışmış :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Zakircan Özek

Herkese çok teşekkürler :) Ford Club TR stickerım eksik ama ... Araca başka modifiye fikirleriniz var mı peki :)

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Kazasız belasız. :nazar:

Ön panjur siyah ve fiesta'nın yanındaki gtı yerine s olsa daha güzel olur diye düşünüyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Masallah guzel gorunuyor.

Arac Tarsus plaka , Tarsus'ta mi oturuyorsunuz ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Arka camdaki yazı, Standart Motör, bizim eski yapışkandı :nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Zakircan Özek

Kazasız belasız. :nazar:

Ön panjur siyah ve fiesta'nın yanındaki gtı yerine s olsa daha güzel olur diye düşünüyorum.

abi siyah çok fazla sırıtmaz mı yoksa bir ara Ford mavisi yapmayı düşünüyordum :) S logosunuda arıyorum bulduğum an taktıracam :) tesekkür ederim bu arada :)

Masallah guzel gorunuyor.

Arac Tarsus plaka , Tarsus'ta mi oturuyorsunuz ?

Teşekkür ederim :) Evet Tarsusluyum :)

Arka camdaki yazı, Standart Motör, bizim eski yapışkandı :nazar:

Demek Nihat abi de bu foruma üyeymiş :) En yakın toplantıyı bekliyorum yeni yapıştırmalardan istiyorum abi :blush:

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Zakircan Özek

Aracımda ufak tefek değişiklikler yaptım ve sizlerle paylaşmak istedim.Ön camım da dikiz aynasının düştüğü için çatlak oluşmuştu.Her ne kadar camı çizdirsem de çatlak büyümeye devam etti.Bende çatlak idare ettiği yere kadar etsin dedim ve görünümü az da olsa güzelleştirmek için uzun siyah şeyi camıma yapıştırttım. Forumdaki bazı abilerimin görüşlerini dinledim ve aracın üstündeki mavi şeritleri çıkarttım.Yine rahat duramadım bu sefer tamponlara bordo şerit çektirdim :) Farların köşelerine turuncu ışığı geçiren folyo yaptırdım. Ve en önemlisi çok sevdiğim ön karlığımı çıkartmak zorunda kaldım.Tarsus ta oturduğum için ve yolların çok iyi olmamasından dolayı sürekli yere değip kırılıyordu.En sonunda çıkarttırdım şimdi her türlü yolda rahatlıkla gidiyorum.Okuduğunuz için teşekkür ederim :)b3ZtV38.jpg

Yorum bağlantısı
Zakircan Özek

Ben o sticker ı toplantıdan aldılar diye biliyorum aracı tanıdık birisinden aldım çünkü :) Bu konuyu araştırmam lazım teşekkür ederim :)

Yorum bağlantısı
Misafir

İyi günlerde kazasız,arızasız,cezasız,zevk ile kullanmanı diliyorum. :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...