İçeriğe Yönlendir

Samsung S3 Ve Bb'Ye Ne Fiyat Biçsek?...

Fırat Şenol

Recommended Posts

Fırat Şenol

Herkese merhaba. Şubatın son haftası kardeşim ile beraber iş için Dubai'de olacağız. Dönerken de birer tane Note 2 almayı planlıyoruz. Doğal olarak şuan kullandığımız telefonlarımızı da satılığa çıkaracağız.

Kardeşimin telefonu Samsung S3, rengi kırmızı ve henüz 40 günlük, garantisi devam ediyor. Benim cihazım BB 9780, rengi siyah, yaklaşık 2 yıllık, sürekli orjinal kılıfı içinde kullanıldığı için hiçbir kozmetik hatası yok.

Cihazlarımızı yaklaşık hangi fiyat aralığında satışa çıkartmalıyız sizce?... Değerli yorumlarınızı bekliyorum, saygılar... :)

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

abi şu an sıfır fiyatı nedir sıfır fiyatından baz alıp 200 300 lira aşağısına satılır duruma göre biraz daha düşürebilir

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

S3 garantisi nedir bilmiyorum ama 1100-1250 arasi olur diye dusunuyorum.

Bb 9780 300-350 diyecegim ama bb dunyasindan uzak kaldim.

S3'un piyasasi yurtdisi ve disturbitor harici telefonlar nedeni ile biraz karmasik.

Saygilarimla.

Yorum bağlantısı
Misafir

Ben geçen hanıma aldım 5 aylık S3 900 tl verdim...sizinkide 1000 ile 1100 arası gider diye tahmin ediyorum.

Yorum bağlantısı
Misafir

S3 yurt içi garantili ise 1000 - 1100 arası edecek bunu elden sattığınız takdirde verebilirsiniz. Eğer telefoncuya giderseniz alabileceğiniz rakam 950 Tl diye tahmin ediyorum. Bb içinse alıcısını bulmak zor o bakımdan ona verilecek tahmini fiyat ise 500 geçmez gibi düşünmekteyim.

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran
(düzenlendi)

S3 1000-1100 tlye falan gider. Bende alacagim yakinda ondan dolayi biliyorum piyasasini. Bbler ise para etmiyor malesef :)

tarihinde Mert Boran tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

3 ay garantili tertemiz bb9780'imi gittigidiyor üzerinden 460TL'ye sattım. Garantisiz olanı sanıyorum ki 400'e çok rahat gg üzerinden satarsınız. Tabi %10 komisyon kesilecek, 360tl elinize geçecek.

Yorum bağlantısı
Halis Parlak

Ben 1.5 aylık S 3 aldım.Telpa garabtili,beyaz ve 32 gb.Yanında kapaklı kılıfı+ekstra şarj cihazıyla birlikte 1250 TL ye geldi.Bi kısmını takasla aldım lisans ve reklam hesabı sattım. :)

Yorum bağlantısı
Fazlı Özdemir

Bu ay kardeşimin de Dubai'ye gitme planı vardı, sonradan iptal oldu. Biraz araştırmıştım telefon fiyatlarını. 115 TL pasaport kaydı masrafını da düşününce bana anlamlı ucuz gelmedi. Garanti sorunu da var. Ancak benim baktığım siteler bunlar;

http://www.sharafdg.com/

www.carrefouruae.com

Oraya gidince daha cazip fiyatlar bulunabilir belki.

Yorum bağlantısı
Fırat Şenol

Zor soru arabayı satıyorum desen daha kolaydı.

Hayırlı satışlar.

Teşekkür ederim Fatih. Enteresan bir bakış açısı olmuş... :biggrin:

S3 garantisi nedir bilmiyorum ama 1100-1250 arasi olur diye dusunuyorum.

Bb 9780 300-350 diyecegim ama bb dunyasindan uzak kaldim.

S3'un piyasasi yurtdisi ve disturbitor harici telefonlar nedeni ile biraz karmasik.

Saygilarimla.

Teşekkür ederim Evren bey, bu arada Note2 ile ilgili yorumlarınızı dikkatle takip ediyorum. :good1:

3 ay garantili tertemiz bb9780'imi gittigidiyor üzerinden 460TL'ye sattım. Garantisiz olanı sanıyorum ki 400'e çok rahat gg üzerinden satarsınız. Tabi %10 komisyon kesilecek, 360tl elinize geçecek.

Bakalım kısmet... :rolleyes:

Bu ay kardeşimin de Dubai'ye gitme planı vardı, sonradan iptal oldu. Biraz araştırmıştım telefon fiyatlarını. 115 TL pasaport kaydı masrafını da düşününce bana anlamlı ucuz gelmedi. Garanti sorunu da var. Ancak benim baktığım siteler bunlar;

http://www.sharafdg.com/

www.carrefouruae.com

Oraya gidince daha cazip fiyatlar bulunabilir belki.

Teşekkürler Fazlı...

Yorum bağlantısı
Güvenç Terzierol

kız arkadaşımın telefonu idi 9780. 20 günde zar zor 500 liraya sattık, oda bizim şansımızdı. 400liraya rahatlıkla satarsınız fakat.

Yorum bağlantısı
Mustafa Özcan

İkinci el temiz beyaz S3 bulsam bende düşünmüyorum değil...

Hayırlı satışlar...

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

2. el s3 alacağına gidip sıfır nexus4 al mesela, hemde daha ucuza :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...