İçeriğe Yönlendir

Uludağ Otel Tavsiyesi

Süleyman Çetin

Recommended Posts

Süleyman Çetin

Arkadaşlar sevdiğim bir arkadaşımın bu hafta düğünü var. Daha sonrasında 3-4 günlük bi Uludağ tatili yapmak istiyor. Fakat otel falan bilmediği için bana sonrdu. Ben de bi soruşturayım dedim. Bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim.

*Bütçe için kişi başı gece en fazla 150-200 TL düşünüyor.

*Arkadaşımın aracı yok. Uludağ'a ulaşımı nasıl sağlar?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Sömester tatili geldi, adam başı 200TL ye , lobide bile zor yer verirler bu zaman arlığında sanırım

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

O fiyatlara malesef çok zor.

Ulaşım sorun değil; Taksiler var yada dolmuşlar kalkıyor..

Ayrıca yer bulunacağını da sanmam..

Yorum bağlantısı
Anil Berke Kavraal

Karinna da kalmıştım bende ... temiz ve güzeldi ... ama bu dönem de uludağ? lift e binmek için 15-20 dk sıra bekleniyormuş geçen haftasonu ...

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Karinna da kalmıştım bende ... temiz ve güzeldi ... ama bu dönem de uludağ? lift e binmek için 15-20 dk sıra bekleniyormuş geçen haftasonu ...

1. bölge pişmanlıktır ; hayat 2. bölge de :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Sömestır tatiline denk gelmesi büyük dezavantaj olmuş. Bu arada hem fiyat yüksek olur hemde yer bulması zor olur. Ulaşım işi kolay, Bursa Merkezden istenirse taksi ile istenirse dolmuş ile (transit minibüsler) gidebilirler.

http://www.lifeinbursa.com/uludag-ulasim

Yorum bağlantısı
Cenk Avcı
(düzenlendi)

1. bölgeden uzak dursunlar, hele sömestrde ... 2. bölge Karinna ve Alkoçlar Zone güzel otellerdir.

tarihinde Cenk Avcı tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

Teleferiksiz, tırmanmasız bir uludağ bana göre biraz eksik sanki :)

Yorum bağlantısı
Süleyman Çetin

Arkadaşlar biraz geç oldu ama herkese yardımı için çok teşekkür ediyorum. Bu şartlarda arkadaşım mecburen Uludağ'a gitmekten vazgeçmek zorunda kaldı.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Teleferiksiz, tırmanmasız bir uludağ bana göre biraz eksik sanki :)

Karadan tırmanmak arada bir yol tıkanması, zincir vs. uğraşmakta ayrı zevkli. :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...