İçeriğe Yönlendir

2005 Hb Ghia Mavi Boncuğuma Navigasyonlu Cd Çalar Ne Olabilir

Serkan Şimşek

Recommended Posts

Serkan Şimşek
(düzenlendi)

Ben Navitech DX9000 i beğendim ama uyarmı bilmiyorum... Bu konuda yardımlarınızı vede taktıran varsa foto bekliyorum. Forumda aradığımda hep makyajlı kasanın ses sistemini değiştiren gördüm.

http://img443.imageshack.us/img443/5264/p1140154n.jpg

tarihinde Serkan Şimşek tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Şimşek

Navitech DTV-8600

bu ürün DX9000 den sonramı çıktı acaba. birde benim aracıma uyar mı

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

DTV 8600, DX9000'in GPS'siz olanı. Ancak şu anda ikisini de bulmak pek kolay değil.

Daha yeni model olarak Navitech NX211f diye bir modeli var.

Yorum bağlantısı
Serkan Şimşek

DTV 8600, DX9000'in GPS'siz olanı. Ancak şu anda ikisini de bulmak pek kolay değil.

bizim araca uyuyor mu

Yorum bağlantısı
Hasan Varnalı

zafer abi peki araçtaki sony üniteye göre ses cıkış nasıl olur bunda?güzelleşirmi geriler mi ?

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

bizim araca uyuyor mu

Emin değilim. Forumda çok konu var bununla ilgili, araştırabilirsiniz.

zafer abi peki araçtaki sony üniteye göre ses cıkış nasıl olur bunda?güzelleşirmi geriler mi ?

Sony, sony'dir. Ben böyle bir seçim yapacak olsam Sony teybimi kullanır bir tane de navigasyon cihazı alırdım. İlla ki navigasyonlu double din teyp istiyorsam da daha kaliteli markalara bakardım.

Navitech 'in servisi çok iyi. Burada NX211F kullanan 3 kişi var. Üçünde de navigasyon hata verdi belli süre sonra. Açılmaz oldu, üçünü de 4-5 gün içinde servis düzeltip geri gönderdi. Yazılımsal bir problem vardı, güncellemeyle düzeltiyoruz dedi servis. Ama Sony'den sonra ses kalitesi beklemek pek doğru olmaz.

Yorum bağlantısı
Mustafa Çayır

Ben Navitech DX9000 i beğendim ama uyarmı bilmiyorum... Bu konuda yardımlarınızı vede taktıran varsa foto bekliyorum. Forumda aradığımda hep makyajlı kasanın ses sistemini değiştiren gördüm.

http://img443.images...4/p1140154n.jpg

toprağım sony al sen ;) bende sony var. dilersen bi ara görüşrüz. sesi dinlersin

Yorum bağlantısı
Serkan Şimşek

toprağım sony al sen ;) bende sony var. dilersen bi ara görüşrüz. sesi dinlersin

çok isterdim ama artık batmanda yaşıyorum. Sony nin hangi modeli peki...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...