İçeriğe Yönlendir

Yeni Renault Scenic

Alkan Koca

Recommended Posts

Alkan Koca

Daha önce açılmamıştır inşallah Renault 'un yeni makyajlı scenici

Renault, Cenevre Otomobil Fuarı’nda görücüye çıkaracağı yeni makyajlı Scenic modelinin arazi şartlarına uygun versiyonu XMOD’u tanıttı.

scenic_xmod.jpgrenault_scenic_xmod_04.jpgrenault_scenic_xmod_14.jpgrenault_scenic_xmod_05.jpg

Göstergenin ortada olması bence kötü olmuş

Yorum bağlantısı
Alkan Koca

Çok oldu bu kasa çıkalı diye biliyorum

Bu yeni makyajlı kasası mart ayında cenevrede tanıtılacakmış

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

bunu daaaa, Opel arması ile satsınlar, içimden öyle geldi, yok yok nissan olsun, vaz geçtim yeni bmw 3.5 olsun

Yorum bağlantısı
Hasan Basri Bayraktar

Bu scenic giderek küçülüyormu ? Yok sa ben mi yanılıyorum...? Reno... kesinlikle uzak durulmalı... :tongue:

Yorum bağlantısı
Engin Murat Ünal

Resimlerden çirkin görünüyor canlısını görmek lazım. Ön ve arka tampon altındaki difüzör gibi olan gri parçaları beğenmedim. Ön tampon dizaynı çok hareketli onu da beğenmedim göze hoş gelmiyor. Zaten crossover görünümlü aracı olan Captur çıkacak neden Scenic için böyle makyaj yapmışlar saçma geldi. Bu araziye de gider imajı verme derdi de ayrı bir konu. Ben Scenic almışım gidip bu imaja kanıp dağ yoluna soksam veya dağ yolunu geçtim asfalt olmayan yolda gitsem dökülmedik yeri kalmayacak.

Yorum bağlantısı
Sercan Eskin

Şu ortada konsola sinir oluyorum.. Çok popüler de o yüzden mi öyle yapıyorlar anlamadım.. :unsure2:

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Bunu da beğenmedim diyenin kafasını gözünü :crazy:

Dışı güzel, orta konsolu ben de beğenmedim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Çankaya

bence de dıştan hoş ama ortadaki konsol olayına hala ısınamadım.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...