İçeriğe Yönlendir

Sehpa

Gökhan Efiloğlu
Çözüme git Fatih Kaya2 tarafından,

Recommended Posts

Gökhan Efiloğlu

arkadaşlar siteye yeni katıldım tamda bilmiyorum nedir ne değildir bi sorum olucaktı 2005 model connect aldım ve koltuk arkasına sehpa yapmak istiyorum istanbulda nerde bulabilirim...

Yorum bağlantısı
Serdal Soysal

Kolçak değil C-Max larınki gibi arka koltukta oturan yolcuların önlerine bir şey koymaları için sanırım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Can Kalkandelen
(düzenlendi)

yeni connectlerde olandan istiyorsun sanırsam ?

153Transit_Connect_Kombi_ya_am_tarz1.jpg

tarihinde Can Kalkandelen tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sercan Eskin

O yeni Connectlerde değil Tourneo Connectlerin hepsinde mevcuttur.. :yes:

Sizin aracınız 2005 model olduğuna göre 75 ps yada Transit Connect..

Birebir aynısı masraflı olabilir ama yukarıdaki adres işinizi görebilir :)

Yorum bağlantısı
Gökhan Efiloğlu

tourneo connect benim sağolun yardımlarınız için teşekkürler...

bu pratik tepsi benim aradığı

m glx lerde olan katlanan koltuğun arkasına monte edilenden arkadaşlar ....

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Pratik bir şeye benziyor ama kaza anında ne kadar güvenli acaba ? Arka yoldu için tam baş kısmında,öndeki yolcu için ise tam boyun kısmında.

Kaza anında hepsi aynı değilmi :)

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Kaza anında hepsi aynı değilmi :)

Zannetmiyorum abi.Mutlaka onu düşünerek dizayn edilmiş ve yerleştirilmiştir diye düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Zannetmiyorum abi.Mutlaka onu düşünerek dizayn edilmiş ve yerleştirilmiştir diye düşünüyorum.

Çarpışma testlerini incelemek lazım..

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Çarpışma testlerini incelemek lazım..

Abi linteki ürün açık iken yolcunun boyun hizzasına denk geliyor kaza anında giyotin etkisi yapabilir.Orjinaller ise karın bölgesine denk geliyor.Emniyet kemerinin takılı olduğunu var sayarsak bile boyun hizzasında olana büyük ihtimalle kafa çarpar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 8 ay sonra...
Fatih Kaya2

arkadaşlar siteye yeni katıldım tamda bilmiyorum nedir ne değildir bi sorum olucaktı 2005 model connect aldım ve koltuk arkasına sehpa yapmak istiyorum istanbulda nerde bulabilirim...

bendede 2003 connect var koltuk arkasına sehpa işlemini ben yaptım orijinal resimdeki gibi oldu önce servisten katlanabilir masa ve aparatlarını getirttim sonra bi döşemeciye gidip koltukların döşemesini söktük sonra koltuk arkasına sehpayı tutturmak için saç monte ettim sonrasında sehpaları monte ettik 60 lira sehpa ve aparata 40 lira döşemeciye 20 lira kaportacıya verdim çok güzel oldu orijinal gibi sonra resimde ekliycem

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Gökhan Efiloğlu

bendede 2003 connect var koltuk arkasına sehpa işlemini ben yaptım orijinal resimdeki gibi oldu önce servisten katlanabilir masa ve aparatlarını getirttim sonra bi döşemeciye gidip koltukların döşemesini söktük sonra koltuk arkasına sehpayı tutturmak için saç monte ettim sonrasında sehpaları monte ettik 60 lira sehpa ve aparata 40 lira döşemeciye 20 lira kaportacıya verdim çok güzel oldu orijinal gibi sonra resimde ekliycem

abi şu sehpanın resimlerini atma imkanın varmı rica etsem 

Yorum bağlantısı
  • Çözüm
Fatih Kaya2

abi şu sehpanın resimlerini atma imkanın varmı rica etsem 

kardeş resim ekleyemedim  uğraştım ama olmadı kusura bakma

Yorum bağlantısı
Gökhan Efiloğlu

kardeş resim ekleyemedim uğraştım ama olmadı kusura bakma

anladm abi olsun sagolasın
Yorum bağlantısı
  • 7 ay sonra...
Ramazan Danış

Benim 110 glx plus ta var ve yolculuk esnasında açılmaması gerekiyor.bu tip aksesuarları kullanacaksanız lütfen aracınızı güvenli bir yere park edip kullanın.sonuçta sevdiğimiz insanların zarar görmesine dayanmak çok zordur.bişey olmaz dememeliyiz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...