İçeriğe Yönlendir

Yeni Spor Yaylarım :S

Serdar Özel

Recommended Posts

Serdar Özel

herkese merhabalar. aracıma 17'' jant taktım aracım leylek gibi olunca bende 3.5 cm fk yay alıp aracıma taktırdım. bu seferde önler arkalara göre çok düştü yada arka taraf havada kaldı işte ne derseniz deyin :(. hem zaman kaybı oldu hemde maddi kayıp. bu konu hakkında bildiğiniz birşey varsa yardımcı olursanız sevinirim. acaba önlere orjinal yaylarını taksam arkalar kalsamı acaba? :s aracım focus2 sedan tdci bu arada.

Yorum bağlantısı
Semih İzgi
(düzenlendi)

Yayları aldığınız yere gidin ve deyin ki; ''siz benim dizel aracıma benzinli focus yayı takmışsınız. Sökün ve dizel yayı takın. Çayımıda eksik etmeyin..''

dipnot: Bunun muadili durumlar çok yaşandığı için, tecrübesini edinenlerin paylaşımlarından yola çıkarak bunu yazdım. :good1: Farklı bir sebebi de olabilir elbet ama genelde durum yukarıda belirttiğim gibi sonuçlanır. :good1:

tarihinde Semih İzgi tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Onur Demir

Benim niye başıma gelmez böyle şeyler. Bende hep kafa düşsün isterdim hiç olmaz tam tersi arka düşerdi.

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Benim niye başıma gelmez böyle şeyler. Bende hep kafa düşsün isterdim hiç olmaz tam tersi arka düşerdi.

ooo hayırlı olsun forumda online olmaya başlamışsın :)

Yorum bağlantısı
Aykan Samet Uzun

Keşke yayları almadan önce biraz araştırma yapsaydınız ama olan olmuş artık

Eğer yayların konforundan memnunsanız ve değişme durumu almazsa arkadaki yayları presletin derim...

İstanbul'da 100 TL civarı fiyatlara yapıyorlar ama siz Antalya'dasınız galiba...

Yorum bağlantısı
Onur Demir

ooo hayırlı olsun forumda online olmaya başlamışsın :)

Şahin aldım ya işte modifiye yapcam yardım arıyorum :p

Ben hep burdaydım da işte yazamıyordum :)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Fk da, arka tarafa, prjinalden de yükselmişti, ölçmüştük cm i diye hatırlıyorum

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

+1

Şahin aldım ya işte modifiye yapcam yardım arıyorum :p

Ben hep burdaydım da işte yazamıyordum :)

Hayırlı olsun 16" leri takıp batın mı tamamdır. Birde 2000 model arka satoplar tamamdır ;)

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Yayları aldığın yere git. Voglant 3,5 cm ile değiştir.

Focus tdci için en iyi sonuç bu markada.

Yorum bağlantısı
Serdar Özel

arkadaşlar hepinize cevaplarınız için teşekkür ederim. yayları internetden aldım. arka yayları biraz kestireceğim anlaşılan :s konfor gayet iyi şimdilik bir sıkıntı yok. en kısa zamanda foto ekleyeceğim.

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

çağlar abi benim araba eşit bile düşmedi :p şaka eşit düşdü ama belli etmiyo :D tamamen şans herhalade:D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...