İçeriğe Yönlendir

Aksesuar Yardımı

Necmettin Elagözlü

Recommended Posts

Necmettin Elagözlü

Slm arkadaslar ben yeni bir Ford jeep aldım yanliz küçük bir sorunum var şimdilik 4. V6 bu aracın orjinal linde marspiyel yok orijinali çıkmada olur bir yer derseniz memnun olurum ben maslak sanayiyi alt ust ettim bulamadım tabbi birde acemiyiz bu konuda saygılar.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Slm arkadaslar ben yeni bir Ford jeep aldım yanliz küçük bir sorunum var şimdilik 4. V6 bu aracın orjinal linde marspiyel yok orijinali çıkmada olur bir yer derseniz memnun olurum ben maslak sanayiyi alt ust ettim bulamadım tabbi birde acemiyiz bu konuda saygılar.

Konunuzu taşıdım.

Aracınız explorer galiba. Hakan Tarım yazacaktır.

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım
(düzenlendi)

Yuh ! İstanbulda maslak bilmemyerinde yan ayaklık bulamadınız mı? Atsınlar çöpe o sanayi bölgesini :) Çok kolay bulunan bir parça olması lazım. Denizli'de bile heryerde mevcut, çeşit çeşit modelleriyle.

Çağlar abi bilir aslında nerelerde satıldığını, benden tavsiye alüminyum tarzı olanlardan değil de Demir Boru tarzı görünenlerden alın. Daha çok yakışıyor.

Çağlar abiiiiiiiiiiii bi tane daha geldi Ex :)

Not : Arabam konusunda kısa süre içinde fotoğraflarınızı bekliyoruz ;)

tarihinde Hakan Tarım tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Emre Olgum

HAKAN AĞBİ AYAKLIK VAR AMA sizinkinde mi aynı sistem var bilmiyorum benim ayaklıklar çapraz bağlı biebirine

belki arkadaş o yüzden bulamamıştır

yani uygun ayaklık var ama bağlantısı sorun galiba

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım

Sülalecek boy kısa olduğumuzdan hep bastık ayaklığa oynamaya başlamıştı. Sonra bastım kaynağı. Çelik gibi oldu sonra :p

Yorum bağlantısı
Necmettin Elagözlü

Yok hakan kardeş var cok modeler ben orijinal guzel duruyor üzerinde diye düşündüm bulamasak mecburen yakışan birinde karara vereceğiz :) birde LPG hep takın derler veya bozmayın sık sorulan sorulardan biri daha takmadım ve sırf hafta sonu kullanıyorum yani kısaca yılda 5.000 km gecmiyorum değermi taksam gerçi doner bana maliyeti de performans ve motor ömrü bunları da degere almak lazım beni bu konuda aydınlatırsanız memnun olurum saygılar ..

Yorum bağlantısı
Emre Olgum

BEN AŞAĞI YUKARI 11 aydır lpg de kullanmıyorum sürekli benzinde kullanıyorum

senede 6 bin km kullanıyorum bence hiç taktırmayın

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım

Bende zavoli var, ne performansta ne başka birşeyde sıkıntı çıkarmıyor.

Yılda 5000 km. yapılsa ve benzinde km.de 75 kuruş yaksa yılda 3.750 lira yapar,

LPG ile ortalama 55 kuruş yaktığını farzedersek yılda 2750 lira yapar.

Bin liralık bir kar marjı oluşturur. En kaliteli LPG takılsa 2 senede kendini çoktan amorti etmiş olur. Düşünülebilirsiniz aslında.

Yorum bağlantısı
Necmettin Elagözlü

SLM yok düşünmüyor değilim de burda yani ist. Avm giremyoruz almıyorlar malum ist park büyük sorun ama tabbì cebimize bakamalıyız biraz böyle devam edeyim beni cok üzerse takarız olur biter ginede saoolun paylaştığınız icin daha cok yazısırız sohbet bitmez :))

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Hakan var ken bize yorum yapmak düşmez.

(Dikkat et apachi olma) :p:fiuw::D

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım

Hakan var ken bize yorum yapmak düşmez.

(Dikkat et apachi olma) :p:fiuw::D

Peahh tekim tek ! TR,de tek :sandalye:

hpim2707.jpg

SLM yok düşünmüyor değilim de burda yani ist. Avm giremyoruz almıyorlar malum ist park büyük sorun ama tabbì cebimize bakamalıyız biraz böyle devam edeyim beni cok üzerse takarız olur biter ginede saoolun paylaştığınız icin daha cok yazısırız sohbet bitmez :))

Her türlü sorunda sorun biz açız Explorer konusuna :)

Yorum bağlantısı
Emre Olgum

Bende zavoli var, ne performansta ne başka birşeyde sıkıntı çıkarmıyor.

Yılda 5000 km. yapılsa ve benzinde km.de 75 kuruş yaksa yılda 3.750 lira yapar,

LPG ile ortalama 55 kuruş yaktığını farzedersek yılda 2750 lira yapar.

Bin liralık bir kar marjı oluşturur. En kaliteli LPG takılsa 2 senede kendini çoktan amorti etmiş olur. Düşünülebilirsiniz aslında.

:biggrin:hakan ağbi sen piyasadan bayağı uzak kalmışın galiba

bugün en iyi marka lpg de prins markası

bizim gibi 6 silindirli araçlara lpg montajına 3200 tl den kapı açıyorlar

beğenmediğimiz atiker bile 2000 tl diyor

Yorum bağlantısı
Necmettin Elagözlü

SLM Hakan kardeş ne şans benim arac da aynı renk ben bu arabaya cok çabuk ısındım benim eski arac NİSSAN terrano 1996 model bilirsiniz .. dedim daha az yakan bir arac alayım al sana az yakan :))) V6 heh heh ama cok rahat bu ford şimdilik iyi zati 15 gün oldu alalı ileriki zamanlarda bakalım ne kadar üzer bizi bakım ,parça vs vs .. evet Emre arkadasin dediği gibi LPG 3.000 4.000 arası ıyı bır işçilik bu paralara istanbul,da böyle :)

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım

Yuh ! Gerçi kalibrasyonu dahi kendisi yapan olarak normal bir durum uzaklaşmam :p

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım

marşbiyeli kim araklamış? çamurluklarda dodik var mı?

Benimkini soruyorsan abi biliyorsun abi zamanında söküp atmıştım. Böyle daha güzel :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...