İçeriğe Yönlendir

İşte Size 1 Milyon Dolarlık Ferrari Ve Geriye Kalanları...

Misafir

Recommended Posts

Gökhun Batur

Bunu burada bizim pertçiler görse,alır pikap yapar tekrar satar :D

+1 :yes:

Yorum bağlantısı
Murat Altındal

Arkadaşlar ben ferrarinin üretim belgeselini izledim ve şu kanıya vardim, bu devirde paran kadar güvendesin, bu araçla tırla kafa kafaya çarpışın bu kadar eminim tırdaki adamın canı daha büyük tehlikede, zaten fotolar da bunu kanıtlar nitelikte, tabi emniyet kemeri takılı olması şartıyla.

Yorum bağlantısı
Guest Feti Ercan

Şahin de vurunca ikiye bölünüyor, Ferrari de. Bu durumda Şahin alırım :)

Espiri yapsam kızarmısınız :)

Yorum bağlantısı
Serdar Taş
(düzenlendi)

Hatta şahin bir adım önce, kaza anında içindekileri savaş uçakları gibi fırlatıyor.

Şahin de son sistem teknoloji varmış ferraride yok sistemden fırlatma koltuğu devreye girip can kaybını önlemiş :)

Şaka bi yana LÜTFEN YAVAŞ

tarihinde Serdar Taş tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Atilla Atun

Ferrari bu yolcu kabini sağlam ben şimdiye kadar ferrari kaza yaptı 1 kişi öldü veya 2 kişi öldü diye hiç duymadım :)

bursa da yakın zamanda belki birkaç ay önce mavi ferrari sahibi genç iş adamı diye haberlerde geçti neredeyse 3 gün bahsedildi o kazadan hatta arabanın altında kaldı diye hatırlıyorum ve araçta yanmıştı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Rasim Bolat
(düzenlendi)

Diyarbakır -Mardin yolunda görevim geregi tafik kazalarına gittim 3 kaza aynı virajda, araçlardan; 1. kemer takmamış camdan fırlamış rahmetli asfaltta beyin parçalarını gördüm fiat palio araba, 2. rahmetli ford transitte kemer takmamış 3 kişi ön cama kafa atmış şoför x, 3. kaza BMW 5.20 kemer takmamışlar sadece kaşı açılmış yaralının..... daha ne diyeyim

tarihinde Rasim Bolat tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Rasim Bolat
(düzenlendi)

Antep Adana yolundayım benim emektar ilk göz ağrım şahinle 169 km hızla gidiyorum yanımdan bir cisim geçti sadece porsche 911 yazısını 5 sn gördüm sağa çektim 5 dk utandım .... :blush: :blush: :blush: :blush:

Aklıma palio geldi bir an

tarihinde Rasim Bolat tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

Ben fotoları göremiyorum. Sorun bende sanırım.

Resimleri kaynak site uçurmuş sanırım hocam...bulursam tekrarlıcam.. :yes:

Yorum bağlantısı
Emre Köksal

sanırım, japonyada olan kazaya karışan tüm sürücülere dava açmıştı hükümet....

bi haber vardı hepsinin canı daha fazla yanacak diye:)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...