İçeriğe Yönlendir

07 1.4 Tdci Comfort Fiestamm Ve Çalışmalarım :)

Ali Yurttaş

Recommended Posts

Ali Yurttaş

Ankaradan herkese selamlar arkadaşlar aracımı alalı ve üye olalı çok oldu ama vakit bulupta giremiyordum.Şuan için aktif üyeyim zaman buldukça girip ve zaman buldukça yaptığım çalışmaları sizlerle paylaşacağım.

İyi ve kötü eleştirileriniz için şimdiden teşekkür ederim.

Aracımı aldığım ilk gün resimleri :)

FKWwnRL.jpg

1mS3GD1.jpg

atvqhAX.jpg

Anca bunları bulabildim :)))

İlk olarak H&R 35mm spor yaylarla başladım.

FYGYiie.jpg

h8nw2yI.jpg

FGxoRAD.jpg

Ön cam dahil film çektirdim başka araçlarda göze çok güzel görünüyordu :)

Jant alana kadar hemen plastik kapaklardan kurtulup sac ları siyaha boyadım :)

VHi0Vwj.jpg

A3V4rLo.jpg

RvaHXbh.jpg

Elimde çok resim var fakat hepsini bir anda yükleyip merakınızı gidermek istemiyorum . Herkese keyifli forumlar :biggrin: (devamı gelecek)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Hasan Tahsin Şipit

H&r ler güzel basmis. MasAllah. Güle güle kullanin. :nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Melikay Çetin

Güle güle kullanın. Hayırlı olsun :nazar: Ön ve arka tampon gövde rengi olursa daha şık duracağına inanıyorum. Aradaki farka siz bile inanamazsınız.

Yorum bağlantısı
Ali Yurttaş

iyi dilekleriniz için hepinize teşekkür ederim :)

Güle güle kullanın. Hayırlı olsun :nazar: Ön ve arka tampon gövde rengi olursa daha şık duracağına inanıyorum. Aradaki farka siz bile inanamazsınız.

şahsi fikrim fiestanın bu kasasında özellikle gri renginde araç tamponunun araç rengine boyanması hiç hoşuma gitmiyor özelliklede arka tampon.Renk geçişleri olmalı diye düşünüyorum.Piano black boyamayı düşünüyorum

Camlardaki Film Çevirmede Sorun Yaratmıyormu Acaba...

Resimde gece olduğu için koyu durmuş normalde ön cam dahil hepsi 1 numara şimdiye kadar sıkıntı yaşamadım şimdiden sonrada yaşamam inş Ankara Eryamanda oturuyorum yol güzargahlarımda polise pek rastlamıyorum :)

Yorum bağlantısı
Taner Gündüz

güzel araç kazasız belasız.. :nazar: :nazar: :nazar: yanlız yay konusunda daha önceden h&r kullanan biri olarak söylüyorum keşke araştırma yapsaydınız. aynı fiyata eirbach pro kit hem basma hemde konfor yönünden kat ve kat daha iyidi. h&r ler çok sert..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Orçun Dikayak

Aynen H&R sert baya ancak güzel basmış :D Ayrıca sisleri sarıya kaplasanız daha iyi olur yoksa bi işe yaramıyor ve rahatsız ediyor.Farlar içinde Osram NightBreaker öneririm çok güzel aydınlatması var.Tamponları sakın boyatmayın çok tatlı duruyor böyle gri araçta bir başka olmuş kara jant ve gri renk yakışmış :good1:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Yurttaş
güzel araç kazasız belasız.. :nazar: :nazar: :nazar: yanlız yay konusunda daha önceden h&r kullanan biri olarak söylüyorum keşke araştırma yapsaydınız. aynı fiyata eirbach pro kit hem basma hemde konfor yönünden kat ve kat daha iyidi. h&r ler çok sert..

araştırdım eibachın H&R kadar basmadığını öğrendim.Konfor konusunda eibachı 1 numara gösteriyorlar zaten ama ben konfordan az da olsa ödün verdim ama memnunum. Yaza coile geçiyorum inş şimdiden yay alacak olan arkadaş varsa 0 almasın ben kendiminkileri yollayayım 0 ayarında :)))

Yorum bağlantısı
Ali Yurttaş

Güncel resimlerden bir tanesi :) App plaka taktım . plakanın delikleri görünmesin ve siyah tamponla uyumlu olsun diye mat siyah folyo çektim.

cfxGsaf.jpg

Yorum bağlantısı
  • 7 ay sonra...
Ali Yurttaş

teşekkür ederim yi dilekleriniz için abartıya kaçmadan gücümüz yettikçe bişeyler yapmaya çalışıyorum :)

Yorum bağlantısı
  • 6 ay sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...