İçeriğe Yönlendir

Kapıları Içerden Kilitlemek.

Tayfun Doğan

Recommended Posts

Tayfun Doğan

Arkadaşlar diyelim ki aracınıza bir çocuk bindi. Arabadan in çocuk kilidini yap tekrar bin yerine bunun kısa bir çözümü yok mu. Kapıları içerden kilitliyorum ama 4 kapı da istenildiğinde açılabiliyor. 85 model arabalarda olan bu özellik fiestada var da benim mı haberim yok...

Yorum bağlantısı
Ali Erkan Aktaşgül

Benim de sık sık ihtiyaç duyduğum ama araçta bulunmayan bir özellik..

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

85 modelde olan nasıl bir özellik ? onu anlamadım? arka kapı ve cam kildi, elektriksel olarak, şoför tarafından konotrollü yeni fluence te var anca?

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Çift kilit yapınca içeriden açılmaması lazım ? Olmuyorsa kilitlerden birisi bozuktur..

Yorum bağlantısı
Mehmet Özkaya

Ben aracı teslim alırken çift kilitleme var dediler. Servis görevlileri bir türlü yapamadı. En son yok dediler. Sanırım fiestalar da çift kilitleme yok. :) yada tetiklemesini bilmiyoruz.

Yorum bağlantısı
Tayfun Doğan
85 modelde olan nasıl bir özellik ? onu anlamadım? arka kapı ve cam kildi, elektriksel olarak, şoför tarafından konotrollü yeni fluence te var anca?

85 model araçlarda camın oradaki düğmeyi içe ittirince kapı açma kolu çalışmıyor :)

Fiestada o bile yok... Hergün yeni bir eksik keşfediyorum...

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

85 model araçlarda camın oradaki düğmeyi içe ittirince kapı açma kolu çalışmıyor :)

Fiestada o bile yok... Hergün yeni bir eksik keşfediyorum...

camın ordaki düğme ? kapı kilidi düğmesimi? tofaşta olur mesela?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...