İçeriğe Yönlendir

Ön Panjurun Sökülmesi Hakkında Yardım

Ali Çiçek

Recommended Posts

Ali Çiçek

aracım 2011 model fiesta sizden ön panjurun sökülmesi hakkında yardım istiyorum. sorma nedenim kendim oto sanayide söktüreceğim çünkü servise çok uzağım yakında bir yerde halletmek istiyorum. yardımcı olacak arkadaşlarıma şimdiden teşekkürler...

Yorum bağlantısı
Ümit Mavigöz
(düzenlendi)

meslek: S.M.M.M abi sen ne iş yapıyosun :D :D

tarihinde Ümit Mavigöz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ümit Mavigöz

SMMM_kartvizit.jpg

düşündüm ama bende bi tane M fazla geliyodu oda muhasebecinin M siymiş :) teşekkürler :flowers:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hami Erışık

sizin bilmenize gerek yok panjuru sökmeyi; sanayide kaportacılar 1dk,da sökerler,hatta para bile almazlar...benim 2004 focusun tampon panjurunu söktürmüştüm,,enfazla 5-6 plastik tırnak tutar arkasında...diye düşünüyorum...

Yorum bağlantısı
Erkut Uysal

aracım 2011 model fiesta sizden ön panjurun sökülmesi hakkında yardım istiyorum. sorma nedenim kendim oto sanayide söktüreceğim çünkü servise çok uzağım yakında bir yerde halletmek istiyorum. yardımcı olacak arkadaşlarıma şimdiden teşekkürler...

Ali bey sağlı sollu dengeli tutup biraz sert bir şekilde kendinize doğru çektiğiniz takdirde yerinden çıkar kopar kırılır diye korkmayın hiç bir şey olmuyor... Ama sert çekmeniz gerekiyor... Yukarıdan 3-4 tırank çıktımı geriside kolayca çıkar... Bunun yerine bir şey mi yaptırıcaksınız yoksa farklı bür düşünceniz mi var ?

Yorum bağlantısı
Ali Çiçek
(düzenlendi)

meslek: S.M.M.M abi sen ne iş yapıyosun :D :D

tabiri caizse Serbest Muhasebeci Mali Müşavir.

Ali bey sağlı sollu dengeli tutup biraz sert bir şekilde kendinize doğru çektiğiniz takdirde yerinden çıkar kopar kırılır diye korkmayın hiç bir şey olmuyor... Ama sert çekmeniz gerekiyor... Yukarıdan 3-4 tırank çıktımı geriside kolayca çıkar... Bunun yerine bir şey mi yaptırıcaksınız yoksa farklı bür düşünceniz mi var ?

Evet Asya ızgaralardan aldım ondan takacağım.

tarihinde Adnan Çakır tarafından düzenlendi
Mesajlarımızda tamamı büyük harf kullanmıyoruz.
Yorum bağlantısı
Erkut Uysal

tabiri caizse SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİR !!!

EVET ASYA IZGARALARDAN ALDIM ONDAN TAKACAĞIM

Ali bey caps locku kapatmayı unutmuşsunuz... :)

Sanayiye gitmenize hiç gerek yok Ali bey kendiniz söküp takabilirsiniz dediğim gibi sağ ve soldan dengeli tutun biraz sert asıldınız mı çıkacaktır yerinden hemen... Takarkende dikkat etmeniz gereken çok tırnak olduğu için hepsini yerine tam oturtup hafif sertlikle ( Çıkarırken ki gibi değil ) takın panjurdaki tırnakları kımamaya özen gösterin yoksa boşluk kalıyor... :) Hayırlı olsun güle güle kullanın... :)

Yorum bağlantısı
Atilla Atun
(düzenlendi)

Ali kardeş müsait olduğunda bana uğra ben sana göstereyim nasıl söküldüğünü.

2e3zrm9.jpg

sy2o2s.jpg

alttaki ve üstteki tırnaklara dikkat et öyle sert çekince geliyor olayı yok.

nasıl var kırılarak olur.önce bir yerden çıkarmaya başlayacaksın ve gerisi sırayla geliyor ama elinde tornavida pense gibi aletlerde bulunsun biraz kasma olduğu zaman işini görür.

sonuç böyle olur :)

2mnooj4.jpg

İmla
Yorum bağlantısı
Ali Çiçek
(düzenlendi)

Teşekkürler kardeş yardımcı olduğun için

Gereksiz alıntı.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Burhan Çelik
(düzenlendi)

fiestaonpanjur.jpg

2012 Fiesta ön panjuru tampondan tam olarak nasıl çıkarılıyor, üstte tırnaklarını açıyorum ama aşağıdan gelmiyor çekip te kırmak istemedim çıkaran varsa kolay yöntemini söyleyebilir mi?

İmla Kurallarına uyunuz.
Yorum bağlantısı
Burhan Çelik

Hallettim şu şekilde; tamponu tutan 4 adet zımbayı cıkardım ve elimi iceri sokup tutacakları iceri doğru ittim rahatca cıktı.. :)

Yorum bağlantısı
Emre Köksal

benim panjuru da arkadaş söktü...gayet rahat çıktı ama asya ızgara oturmamak için inat ediyor :)

yere yatmak gerekebilir gerekli malzemeniz olsun :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...