İçeriğe Yönlendir

Kaporta Düzeltme(İleri Teknik )

Hikmet Demirtaş

Recommended Posts

Yavuz Gencay

bizimkiler hala çekiçlesin .. eğer bu işi yapıyo olsaydım ne yapar eder bu makinaların hepsini getirtirdim ...

Yorum bağlantısı
Hikmet Demirtaş

Gerçekten çok güzel... Türkiye' de bu sistemleri kullanan varmıdır?

Benim kendi arabamda, ustalara güvenemeyip, kaynak vuracaklar diye yaptırmadığım (kasko olmasına rağmen) 2-3 tane ufak göçükler var...

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

bizimkiler hala çekiçlesin .. eğer bu işi yapıyo olsaydım ne yapar eder bu makinaların hepsini getirtirdim ...

1. çok iyi fikir; ancak

2. tamiri yapılan marka da önemli, focusun o bölümünde, bunlar sinek konmuş kadar etki yapar :D kaynakladığı teller kopar da saç yerinden oynamaz

3. bu makinalar var diye, eksperin ödeyeceği tamirat parası değişmez

4. yetkili servislerin çoğunda vardır, depoda tozlanır, eğitimini almış kıdemli teknisyene maaş vermeyince kaçıp gitmiş olabilir, az eleman yüzünden hızlı iş çıkarmak zorunda kalmış olabilirler

:f1:

Yorum bağlantısı
Yavuz Gencay

1. çok iyi fikir; ancak

2. tamiri yapılan marka da önemli, focusun o bölümünde, bunlar sinek konmuş kadar etki yapar :D kaynakladığı teller kopar da saç yerinden oynamaz

3. bu makinalar var diye, eksperin ödeyeceği tamirat parası değişmez

4. yetkili servislerin çoğunda vardır, depoda tozlanır, eğitimini almış kıdemli teknisyene maaş vermeyince kaçıp gitmiş olabilir, az eleman yüzünden hızlı iş çıkarmak zorunda kalmış olabilirler

:f1:

abi nette bakıyorum videolara fln adamlar esfane iş çıkartıyolar ya bizim sanatkarlar ugrasmak istemiyor yada sanatkarlıkları yetmiyor

bide benim görüşüm düşüncem herzaman için bir işi yapıyosan en iyi şekilde yapmak bana göre kazancımdan önce müşterinin memnunniyeti daha önemli :)

Yorum bağlantısı
Burçin DEVECİ

Bildiğimiz çektirme mantığı.Sokak arası kaportacıları bile elektrik kaynaklı çektirme kullanıyorlar.Bu adam aynı mantığı alan genişletmek için tel kaynatmış birde el ile sıkmalı bir aparat yapmış. Bencede biraz gereksiz gibi.İşinin ehli bir kaportacı zaten tekli çektirme ile de belkide bundan daha hızlı şekilde işini halleder.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...