İçeriğe Yönlendir

Dacia Logan Mcv

Yücel Direnci

Recommended Posts

Yücel Direnci

2006 yılındaki lansmanından bu yana, Logan MCV yaklaşık kırk ülkede yaklaşık olarak 340 bin adet satış gerçekleştirdi. Bu güçlü satış rakamlarından aldığı güç ile Dacia, Yeni Logan, Yeni Sandero ve Yeni Sandero Stepway’in hemen ardından Yeni Logan MCV’yi pazara sunuyor.

Tıpkı Yeni Logan ve Yeni Sandero gibi, Yeni Logan MCV de sağlam bir karoserinin çağdaş stili ve çekici bir iç mekana sahip. Cömert ve işlevsel, iç hacmi geniş (beş yetişkinin rahatça oturabileceği beş koltuk) ve 573 litrelik bagaj hacmi.

Yeni Logan MCV ile, Dacia her zamanki gibi özgün, birçok pazarda ilgi gören model olarak aynı fiyata daha fazla özellik sunuyor. Yeni Dacia Logan MCV konfor, güvenlik (yan hava yastıkları ve ESC) konforlu sürüş ve 2/3-1/3 ayrı/katlanabilen arka sıra gibi özellikler sunuyor.

Gelişmiş yeni ekipmanlar arasında MediaNav multimedya sistemi, hız limitörü ile sürüş kontrolü, arka park sensörleri ve bir Eco Mode fonksiyonu yer alıyor. Yeni motorlar —dizel ve TCe 90 benzinli - sürüş keyfinin yanı sıra düşük yakıt tasarrufu ve CO2 salımı sağlıyor.

Dizel versiyonları ortalama 100 km'de 3.8 litre gibi düşük yakıt tüketimi sunuyor.

JI2Gf0u.pngFMh739n.pngTkuGVek.pngnJZE4U9.pngma87rin.pngIcT9CYj.png

Yorum bağlantısı
Rıfat Çakar

Fiyatı makul olursa , Türkiye'de epey tutulur.

Yorum bağlantısı
Mustafa Çayır
(düzenlendi)

bitane daha çıkarmışlar. doblo tarzı bişey. dün akşam reklamını gördüm. yelpazeyi çok genişletti dacia

buldum. dacia dokker

http://www.dacia.com.tr/dokker/tanitim

tarihinde Mustafa Çayır tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Yücel Direnci

Fiyatı makul olursa , Türkiye'de epey tutulur.

+1

Yorum bağlantısı
Engin Ünal

Oyun hamuu gibi şeklini değiştirip değiştirip sürmüşler piyasaya , siteye baktım şimdi , dokeer mi dökermi neyse :) yanında klima alırsan şu para , direksiyon alırsan bu para :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...