İçeriğe Yönlendir

Ford Amerikan Malı Mı Alman Malı Mı?

Tufan Bitir

Recommended Posts

Mustafa Tüfekçi

Mustafa Otosan da sana bir iş vermezse daha ne diyeyim.

:)

focus , fiesta kullanırken, bu alaman dersin :D Far anahtarı gibi detayları, sert yürüyeni, alman ekolünden geldiğini gösterir. :)

çok uluslu şirket abi. zaten üretimde milliyetçilik yapma devri bitti. ama transitleriin üretimini gösteriyordu geçen tv de, sıfırdan burada üretiliyor metal rula gelip araç diye çıkıyor. ithallat kadar ihracat yapan biri olarak koçu takdir etmek lazım. sezarın hakkı sezara. far anahtarı mevzusu tasarım ofisi alamanda ondan :p fransada olsa koldan çevirmeli olurdu :D
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

B

:)

çok uluslu şirket abi. zaten üretimde milliyetçilik yapma devri bitti. ama transitleriin üretimini gösteriyordu geçen tv de, sıfırdan burada üretiliyor metal rula gelip araç diye çıkıyor. ithallat kadar ihracat yapan biri olarak koçu takdir etmek lazım. sezarın hakkı sezara. far anahtarı mevzusu tasarım ofisi alamanda ondan :p fransada olsa koldan çevirmeli olurdu :D

:) direksyon, tok kapılar, sert yürüyen, sert koltuklar, kemikli vitesler... alman oğlu alman. :p

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

coca cola firması güney afrikaya satılsa,güney afrika malı mı olacak.ford markası amerika doğumludur,marka amerikandır.pek çok büyük şirkette olduğu gibi fordun da dünyanın pek çok ülkesinde üretimi vardır.

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Mondeolar Almanya, Focus ve Fiesta İspanya Valencia diye biliyorum. cmaxı bilmiyorum.

C-Max'lerde alman abi. :)

Şase numarası WF ile başlayanlar Alman üretimi diye biliyorum.

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

coca cola firması güney afrikaya satılsa,güney afrika malı mı olacak.ford markası amerika doğumludur,marka amerikandır.pek çok büyük şirkette olduğu gibi fordun da dünyanın pek çok ülkesinde üretimi vardır.

Eski kasa fiesta yı coniler bilmezdi mesela,ilginç değil mi? :)

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

pazara göre muamale. onlar pazar arabası sanardı markete sokmaya kalkardı :D focusa şahin muamelesi yapıyorlar. bir MTK kaldı orda birde avrupadan göç edip svt focus görenler araba muamelesi gösteren
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

:) model bazında,neyin nerde üretildiğine takılmamak lazım.türkiyede kaç tane markanın üretimi var di mi.ama o markalar türk markası olmuyor.

forumda daha önce konuşulmuştu,italyanlar linea görmemiş-bilmiyorlar diye.ama türkiyede en çok satılan model?

Yorum bağlantısı
Tolgay Bilge

ALIRSIN FORD OLURSUN LORD hic alman atasozune benziyomu???? :ohooh::mamba::dance3::crazy:

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

abd malı ama bizdekilerin sadece ismi abd, gerisi alaman-dingiliz gibi birşey, ilk seri üretim ford modelide bu, T1

Crowley,_LA_030810_021.jpg

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...