İçeriğe Yönlendir

Focus 2 Orjinal Alarm Aktif Etme

Çetin Özkan

Recommended Posts

Çetin Özkan

arkadaşlar focus 2 lerin bazı modellerinde orginal alarm bulunmakta bu modülden mi aktif ediliyo yoksa ayrı bir parcamı takılıyo bu konuda bilgisi olan varmıdır

Yorum bağlantısı
Gökhan Efiloğlu

abi aynımı bilmem ama benim connectinde aktif olmadığını sanıyodum ama sadece kapılar ve kaput zorlanınca çalıyo

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

arkadaşlar focus 2 lerin bazı modellerinde orginal alarm bulunmakta bu modülden mi aktif ediliyo yoksa ayrı bir parcamı takılıyo bu konuda bilgisi olan varmıdır

Focus 2 ler de iç sensör yok..Çift kilitleme yaptıktan sonra kaputu açın eğer öterse alarm aktif demektir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çetin Özkan

Cift kitoemede calismiyor Aktif etmek mi gerekiyor veya modul mu degisecek

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Cift kitoemede calismiyor Aktif etmek mi gerekiyor veya modul mu degisecek

Benim bildiğim çift kilitleme de aktif olması lazım..Birşeye gerek olmaması lazım.

Yorum bağlantısı
Çetin Özkan
Donanım seviyesi nedir aracınızın ? Ghia, Collection, Titanium ?
trend :p
Yorum bağlantısı
Kerim Yurdgulu

Burada konuşulduğunu görünce başka bir konu açmak istemedim. Benimde çift kilitleme yapmıyor. çift kilitleme yaptıktan sonra kapılar içeriden açılıyor. Aracın içindeyken çift kilitleme yaptım acaba dışarıdan mı kilitlenmesi lazım. Bununla bir ilgisi olabilir mi ?

Yorum bağlantısı
Çetin Özkan

Iste bende bundan bahsediyorum benimkide cift kitleme yapmiyor

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Trend de çift kilit yoktur, sonradan aktifleştirmek gibi yazılımsal fark değil, kilit mekanizmasından Gem modülüne kadar faklı parça nosu vardır titaniumda

Yorum bağlantısı
Kerim Yurdgulu

Trend de çift kilit yoktur .............

2011 Comfort'ta da yok mu ?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

net bilemem olmayabilir, ancak sizin yazdığınız farklı, kumandaya iki defa basınca kilitler geri açlışıyorsa, çift kilidiniz var ancak bir kilitte arıza var demektir, bunu algılayan beyin, uyarı amaçlı kapıları geri açıyordur.

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

trend :p

Burada konuşulduğunu görünce başka bir konu açmak istemedim. Benimde çift kilitleme yapmıyor. çift kilitleme yaptıktan sonra kapılar içeriden açılıyor. Aracın içindeyken çift kilitleme yaptım acaba dışarıdan mı kilitlenmesi lazım. Bununla bir ilgisi olabilir mi ?

Trend donanımda zaten yok..Eğer araç ghia falansa buna rağmen çift kilitlemiyorsa merkezi kilit bozuktur.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Çift Kilitleme yapmadanda Alarm devreye giriyor Titanium'da..

girer de iç koruma gözleri devrye girmez

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

girer de iç koruma gözleri devrye girmez

Kapıları ve kaputu açınca Alarm devreye giriyor Abi.. İç korumayıda bir deneyim bakalım :)

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Iste bende bundan bahsediyorum benimkide cift kitleme yapmiyor

Trend de çift kilit yoktur, sonradan aktifleştirmek gibi yazılımsal fark değil, kilit mekanizmasından Gem modülüne kadar faklı parça nosu vardır titaniumda

2011 Comfort'ta da yok mu ?

Çift kilitleme yok, Çağlar abi zaten söylemiş...:)

Yorum bağlantısı
Hasan Sancak

bende bu konudan şikayetçiyim aslında bilgim yok ama sorayım kapıları içeriden kitleyemiyorum mesela arka kapıların açılmasını istemiyorum ama olmuyor. ve alarm konusu bende var mıdır? 1.6 TDCI Collection 2011

Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Sadece Ghia ve titanium' larda çift kilitleme var diye biliyorum, kilitlemeden sonra içeriden açılıyorsa yoktur......

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

bende bu konudan şikayetçiyim aslında bilgim yok ama sorayım kapıları içeriden kitleyemiyorum mesela arka kapıların açılmasını istemiyorum ama olmuyor. ve alarm konusu bende var mıdır? 1.6 TDCI Collection 2011

Anahtarın açma ve kilitleme tuşlarına aynı anda basıp bırakmayın...Dörtlü ikaz ışıkları yanıp sönecektir...Sonrasında açma tuşuna bir kez bastığınız da sürücü kapısı tekrar bastığınız da diğer üç kapı açılacaktır...Eski haline getirmek için ilk işlemi tekrar yapmanız yeterli olacaktır...

Ayrıca aracınızda orijinal alarm yok maalesef...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Buğrahan Korkut

yurtta geçen hafta gece 2 gibi benim aracın alarmı çalmaya başlamış.ben uyuyodum arkadaşlarım söyledi.benim focusun yanına bitane seat leon hızlı girmiş peşine benim alarm çalmaya başlamış hiçbir temas olmadan.

daha sonra leonun sahibini buldum gece aniden durdum fren sesi geldi biraz müziğinde sesi açıktı senin arabanın alarmı ötmeye başladı sonra dedi.

ben ne kadar uğraşsamda çaldıramadım alarmı.kapıları zorladım ama çalmadı.

bide kapıları bir kere kitledikten sonra bir daha basarsam kilitleme tuşunu zııııt diye bi ses geliyor.

şimdi benim alarmı çaldırmam için ne yapmam gerekiyor?

bu arada aracım titanium .

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

camı açın, çift kilit yapın, 1 dakika sonra elinizi içerde gezdirin, tek kilit yapın, 1 dakika sonra kaputu açın mesela....

Yorum bağlantısı
  • 10 yıl sonra...
Bülent Gökmen

2010 Ford Focus Titanium X HB aracımın alarm ses seviyesi çok düşük. Bu ses kademeli olarak artırılabiliyor mu?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...